לעבור את תפילות הימים הנוראים ללא כאבי רגליים

איך נעבור את תפילות הימים הנוראים, ברגש, בכוונה רבה ובעיקר בלי כאבי רגליים? רבים מאיתנו עוברים את תפילות הימים הנוראים עם כאבי רגליים הנגרמים עקב עמידה ממושכת בתפילות * טיפים חשובים שיעזרו לנו לחוות את תפילות הימים הנוראים בלי כאבי רגליים מיותרים (בריאות)

Mame | כיכר השבת |
רבים מאיתנו עוברים את תפילות הימים הנוראים עם כאבי רגליים הנגרמים עקב עמידה ממושכת בתפילות. כמה טיפים חשובים שיעזרו לנו לחוות את תפילות הימים הנוראים, בכוונה, ברגש ובעיקר בלי כאבי רגליים מיותרים.

- בעמידה ממושכת העבירו מידי פעם את משקל גופכם מרגל לרגל, כך הלחצים יתחלקו באופן שווה והעמידה תעשה קלה.

- נעלו נעליים נוחות המאפשרות חופש פעולה לבהונות, נעליים צרות או רחבות מידי עלולות לגרום לכאב ועייפות. נעל שתופסת טוב את הרגל מונעת מתח שרירי בכף הרגל ובשוק.

- אם הנעל מעל שנת שימוש, שקלו החלפת נעל, למרות שהיא נראית במצב סביר.

- וודאו שהנעל שאתם נועלים היא במצב טוב, לא מעוכה לצדדים, לא במרכז ובמידות אורך ורוחב מתאימות. נעל ישנה, גם אם היא לא קרועה, עלולה לגרום לכאבים בכף הרגל /שוק /ירך / גב תחתון.

- אם יש לכם בעיות עור קשה ויבלות בכף הרגל, טפלו בהן לפני החג, הן עלולות להציק לכם, לגרום לכאבים, להליכה על הצד ולמתח שרירי בכל הרגל.

- נעלו נעל עם עקב סביר. זכרו, נעל עקב גבוהה עלולה לגרום ללחץ בקדמת כף הרגל, נעל שטוחה מידי עלולה לגרום ללחץ בעקב ומתח בשוק.

- כדאי מאד לבדוק ולאבחן אצל מומחה את צורת מנח כף הרגל בעמידה ובהליכה, במקרים רבים ישנו עיוות כלשהו הגורם סבל רב ומיותר.

שיתקבלו תפילותינו ברצון..

הטיפים באדיבות מומחה האורטופדיה ר' יהודה קורנפלד מ"בסד אורטופדיה"

]]>
תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

Mame לאישה הדתית