אישה בונה אישה יוצרת

למרות הדעות הקדומות הנשמעות לרוב לא רק בקרב גברים, כי נשים אינן מתאימות לעולם העסקים או אפילו לניהול עסק קטן, קשה יהיה להתווכח עם העובדה כי נוכחותן של נשים בעמדות בכירות בעולם העסקים רק הולכת וגוברת * נשים ועסקים

נטלי פולג | כיכר השבת |
נשים..
לא מדובר בנוכחות גרידא, בעניין של מזל או קשר משפחתי. נשים מנהלות עסקים בזכות עצמן לאחר שפילסו לעצמן את הדרך בצורה עקבית, מקצועית ורווית הצלחה בכל השלבים. בהרבה מאוד מקרים דרך ניהולן עולה על זו של הגברים המקבילים להן באותו תפקיד.

אישה בבית? את האמת? שהיא גם בבית ויש לה ילדים מטופחים להפליא,היא מוצלחת ויפה ובכלל לא נראת רע,והיא גם עשתה מה שרוב גברי העולם לא האמינו עליה,יש לה עסק והיא שינתה עולם,כי פשוט אין מה לעשות,יש לה את זה! יש לה מה שאין לשום גבר בעולם.

הינה קחי לך דוגמאות:

נשים כמו אסתי לאודר - מלכת הקוסמטיקה הבינלאומית, אופרה ווינפרי, פנינה רוזנבלום, גליה אלבין ועוד. אינספור נשים נותנות השראה למצליחניות שבדרך. איך הן עושות את זה ומהם סודות ההצלחה שלהן? עצמאות כלכלית נשית נכנסה חזק לאופנה ונשים רבות שהגשימו עצמאות כזו לא הפסיקו לדהור. כח הרצון הנשי החזק, הכישורים, ההתמדה והדיוק, ויכולת האצלת הסמכויות עומדים לשירותן של נשים מצליחות לאורך כל שנות הקריירה המתפתחת שלהן. הן יוצרות מיני מהפכות בתחומי העיסוק שלהן (ראה מיכל נגרין) ומושכות שפע לחייהן.

כיום ניתן למצוא נשות עסקים בכל התחומים: תיווך, נדל"ן, יזמות, שוק ההון, פיתוח מוצרים, עולם התקשורת, עולם העיצוב ועוד. נשים אלה מנצלות את כוחן הנשי כדי להצליח והן עושות זאת יפה מבלי להמתין לאיזה אביר על סוס שיעשה זאת בשבילן. בתחילת דרכן של הנשים בעולם העסקים הן ניסו לאמץ את הגישה הגברית: קשיחות, אגו ומאצ'ואיזם. עם הזמן הבינו הנשים שכדאי מאוד לנצל את היתרונות הנשיים בהן חנן אותן אלוקים. אט אט חזרה התשוקה, החן והיצירתיות ושירתו אותן בדרך להצלחה.

המיומנויות המיוחדות של הנשים מסייעות להן ביצירת קשרים עסקיים, ניהול משא ומתן, קשר עם לקוחות, ניהול שוטף וסגירת עסקאות. הן משתמשות ביצירתיות שלהן ומתבססות על היגיון בריא ואינטואיציה נשית טובה ליצירת מצבי ווין והשקעות נכונות. מה שגברים צריכים ללמוד בכל מה שקשור למשחק, נשים כבר הספיקו לשכוח. יכולות משחק בעולם העסקים חשובות מאוד. כך גם כושר הניתוח הרגשי המפותח בהן ניחנו הנשים. היכולת לקרוא את התמונה, להבין אנשים, ולקרוא מעבר לשורות, מסייעת רבות בתחום העסקי ובכלל.

יש להן טאקט:

נשים מדברות עם הגוף ומקשיבות לגוף. הן יודעות בדיוק מתי להגיד את המילה הנכונה. יש להן את היכולת לדעת מתי אפשר לגלוש לשיחה לא פורמאלית ומתי חשוב להיצמד לרשמיות. גברים רבים לוקים בעניינים אלה ונופלים.

אינטואיציה נשית:

זה כבר דבר ידוע. אין על האינטואיציה הנשית. גם לגברים יש אינטואיציה אבל הם לא מודעים ולא מקשיבים לה, בטח לא בעולם העסקים – שם לדעתם הכל לוגי ושכלי. נשים לעומת זאת משלבות בין רגש לשכל והולכות בשביל הזהב.

ראיית הנולד:

הכח לשאת תינוק ברחם תשעה חודשים קשים ולסבול בתהליך הלידה הקשה אף יותר, נובע מראיית הנולד (תרתי משמע). אותו כוח שמסייע לנשים להביא ילדים לעולם הוא גם אחד המניעים החזקים שלהן בחיים בכלל ובעולם העסקים בפרט. נשות עסקים יקרות ואלה שבדרך: המשיכו לפתח את הצד החזק שלכן, הקשיבו לאינטואיציה, היעזרו באומץ לב והצליחו בגדול.

נו.. נו,לא סתם אמרו רבות האנשים עשו חייל,והאישה עלתה היא על כולנה:) .

]]>
תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

Mame לאישה הדתית