ההרס בעזהמנהיג הג'יהאד האיסלאמי: "בקיץ - מלחמה"כיכר השבת11
מנהיג הג'יהאד האיסלאמי, זיאד נחאלה, העריך בראיון לרשת "אל מיאדין" כי במהלך הקיץ הקרוב תפרוץ מלחמה מול ישראל ואומר כי הסבב האחרון היה "רק תרגיל באש חיה" (אקטואליה)
חמאס מודה: ה'בלדר' שחוסל - טרוריסט בכירחמאס מודה: ה'בלדר' שחוסל - טרוריסט בכיריוסי נכטיגל12
אל-חודרי שחוסל אתמול מן האוויר, בפעולה ישראלית מוצלחת, לא היה רק אחראי להעברת כספים מאיראן לארגוני הטרור ברצועה: צפו בסרטון השבחים בו מתועדים מעשיו (אקטואליה)
עזה: כך מל"ט 'הוריד' בנין בן 11 קומות  • צפועזה: כך מל"ט 'הוריד' בנין בן 11 קומות • צפוכיכר השבת31
טרם ידועות תוצאות התקיפה שביצע מל"ט של חיל האוויר, ברצועת עזה, בו התמוטטו 11 קומותיו של בנין מגורים בשם 'אבו קמר' בשכונת סברה • צפו בתיעוד ההפצצה (עולם ערבי)
הרס עצום: תיעוד נרחב מתוך עזה המופגזתהרס עצום: תיעוד נרחב מתוך עזה המופגזתכיכר השבת48
מראות של בניינים הרוסים ואזרחים עצובים למראה חייהם שנחרבו אל מול עיניהם - מגיעים בשעות האחרונות מלב הרצועה - המפוגזת כל העת בידי "האויב הציוני". צפו (חדשות)
צפו: המוני עזתים צוהלים מהרקטות לישראלצפו: המוני עזתים צוהלים מהרקטות לישראלכיכר השבת16
אלפים מתושבי עזה וחברון מילאו לפנות בוקר את רחובותיהם הראשיים של הרצועה, וצפו בשאגות שמחה במטחי הרקטות שירו חבריהם המחבלים לעבר ערי ישראל • צפו (עולם ערבי)
פת"ח: היהודים נרצחו בגלל האופי שלהםפת"ח: היהודים נרצחו בגלל האופי שלהםיוסי נכטיגל16
הארגון הפלסטיני, בראשו עומד אבו מאזן, מצדיק את רציחת היהודים בשואה באמצעות סיפור מסולף שלכאורה מדגים את האופי היהודי, שהיה לטענתם הסיבה לשואה (העולם הערבי)
מנהיג דאע"ש ש'חוסל' הופיע בסרטון חדשמנהיג דאע"ש ש'חוסל' הופיע בסרטון חדשב. ניסני12
בעבר נטען שהוא חוסל, אך ארגון דאע"ש' פרסם תיעוד חדש של המנהיג אל-בגדדי שהתבטא: 'שמעתם את החדשות שנתניהו זכה לעמוד בראש ממשלת היהודים?' (העולם הערבי)
אחרי שנים: כך הוברחו מצות לילדים יהודים ברצועת עזהאחרי שנים: כך הוברחו מצות לילדים יהודים ברצועת עזהיוסי נכטיגל16
שנים לאחר שהאב הערבי נמלט לרצועת עזה יחד עם ילדיו שנולדו לאם יהודייה, הסבתא נפגשה לראשונה עם הנכד המתגורר ברצועה והעבירה דרכו מצות עבודת יד לשאר הנכדים. צפו (בארץ)
דאע"ש: אלו המחבלים מהטרור בסרי לנקהדאע"ש: אלו המחבלים מהטרור בסרי לנקהב. ניסני11
ארגון הטרור הקיצוני דאע"ש פרסם תיעוד וידאו של המחבלים ביצעו את שורת הפיגועים בסרי לנקה, מתקפת טרור שהביאה למותם של 310 אזרחים ולמעלה מ- 500 פצועים (אקטואליה)
אבו מאזן זועם: ארצות הברית צוחקת עלינואבו מאזן זועם: ארצות הברית צוחקת עלינויוסי נכטיגל2
יו"ר הרשות הפלסטינית תקף את הנשיא טראמפ: "הכריז על ירושלים בירת ישראל והפסיק את כל הסיוע שניתן לנו עד כה". על נתניהו אמר אבו מאזן כי הוא לא מאמין בשלום (אקטואליה)
ההסכם עם המחבלים: "נתניהו ירד מהעץ"ההסכם עם המחבלים: "נתניהו ירד מהעץ"כיכר השבת4
מנהיג חמאס בעזה התייחס לתוצאות המשא ומתן להפסקת שביתת הרעב של המחבלים הכלואים בישראל וציין כי לראשונה יהיו טלפונים בתאים, ולכן מדובר בניצחון (אקטואליה)
התקיפה הישראלית האחרונה בסוריהסוריה על כישלון החללית: 'הבטחנו הפתעה'אלי רוטמן40
בכיר סורי מתרברב, ורומז כי המודיעין של מדינתו הוא שעומד מאחורי ההתרסקות בשידור חי של החללית הישראלית 'בראשית' ששוגרה לירח, זאת כתגובה לתקיפות ישראל (עולם)
אורון שאול והדר גולדיןחמאס: "בהסכם עם ישראל - חילופי שבויים"יוני גבאי10
ערוץ הטלוויזיה של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה מדווח כי ההסכם הרגיעה עם ישראל, בתיווך מצרים, כולל סעיף של חילופי שבויים. משפחת גולדין: "אנחנו לא מעודכנים" (ביטחון)
איחוד האמירויותבכיר: "ניתוק היחסים עם ישראל - שגיאה"כיכר השבת1
שר בכיר באיחוד האמירויות הערביות קרא למדינות ערב לשפר את היחסים עם ישראל. לדבריו, "יש להפריד בין מחלוקת פוליטית לבין השארת קווי התקשורת פתוחים" (העולם הערבי)
מחלקים ממתקים בעזהתומכי חמאס חגגו; שליחו של טראמפ תקףכיכר השבת21
ארגוני הטרור העזתיים הוציאו הודעות המשבחות את הפיגוע בה נרצח חייל צה"ל ונפצעו שתיים נוספים. ברחובות עזה חילקו ממתקים וגרינבלט מתח ביקורת: "לא הופתעתי" (בארץ)
פלסטינים מתפרעים, אילוסטרציהגל הפגנות בעזה; פלסטיני הצית את עצמוכיכר השבת8
מאות פלסטינים מפגינים בימים האחרונים ברצועת עזה במחאה נגד שלטון החמאס בשל המצב הכלכלי הקשה. מפגין שגורש מביתו לאחר שלא שילם שכירות, הצית עצמו (חדשות)
בכירים פלסטיניים: גנץ עדיף, הוא חסר ניסיוןבכירים פלסטיניים: גנץ עדיף, הוא חסר ניסיוןדניאל הרץ7
הפלסטינים מעדיפים לראות בראשות ממשלת ישראל את בני גנץ ומפלגת כחול לבן זאת בעיקר בשל חוסר ניסיונו של גנץ. במדינות הערביות לעומת זאת מעדיפים את נתניהו (בעולם)
רוחאני וחמינאידיווח: נשיא איראן למנהיג העליון - "אתפטר"אלי רוטמן3
אחרי התפטרות שר החוץ זריף, התפטרות נוספת? לפי כמה דיווחים, נשיא איראן חסן רוחאני הודיע היום למנהיג העליון עלי ח'אמנאי כי הוא מעונין להתפטר מתפקידו הבכיר (עולם ערבי)
יועציו של טראמפ ונתניהוארה"ב תחלק עשרות מיליארדי דולר לערביםדוד הכהן2
בזמן שבכל העולם ממתינים לפרסום תכניתו המדינית של טראמפ, מתברר שחלק מרכזי מהעסקה יכלול השקעה כלכלית עצומה ברשות הפלסטינית ובמדינות העולם הערבי (אקטואלי)
מוחמד זריףהנשיא רוחאני דחה את התפטרותו של זריףיוני גבאי1
"הפרשנויות והניתוחים על הסיבות מאחורי פרישת שר החוץ, מעבר למה שפורסם בחשבון האינסטגרם שלו, לא מדויקים. ההתפטרות לא התקבלה", הבהיר דובר משרד החוץ (חדשות)
מוחמד זריףשר החוץ זריף מתפטר במפתיע: "מתנצל"יוני גבאי6
מוחמד זריף, שמשמש מאז 2013 כשר החוץ של איראן והתבטא לאחרונה נגד ישראל וראש ממשלתה, מודיע ברשת החברתית אינסטגרם כי יעזוב את תפקידו (חדשות, בעולם)
ירי על שוטרים, הצתה וידויי אבנים; 13 נעצרוירי על שוטרים, הצתה וידויי אבנים; 13 נעצרוקובי רוזן1
שוטרים שפעלו הלילה בכפר טובא עצרו עד כה 13 חשודים במעורבות באירועים האלימים אמש וביניהם ירי לעבר שוטרים וירי באוויר, הצתת בית עסק וידויי אבנים. צפו בתיעוד (חדשות)
השיגורלראשונה: איראן שיגרה טילי שיוט מצוללתכיכר השבת2
במסגרת תרגיל צבאי הנערך במיצרי הורמוז ונמשך שלושה ימים, שיגרו האיראנים טיל שיוט מצוללת, כאשר לטענת טהרן, ברשותם צוללת נוספת עם יכולת זהה • צפו בתיעוד (בעולם)
הנייההנייה: להגיע בשישי להגן על אל אקצאכיכר השבת
דריכות ביטחונית: אחרי המהומות בשבוע האחרון בהר הבית בעקבות הניסיון הפלסטיני לפרוץ למתחם שער הרחמים הסגור, כעת בחמאס מתערבים וקראים להמונים לבוא (בארץ)
אבו מאזןאבו מאזן: נוותר על כל הכספים של ישראליוני גבאי7
בעקבות החלטת הקבינט לקזז מן הכספים את סכומי התשלום למחבלים, צעד המקשה מאד על הארגונים בגדה, הוחלט ברמאללה לדחות את הכספים ולפתח מחאות אלימות (חדשות)
מנהיג ארגון החיזבאללה חסן נסראללהבגלל הסנקציות? קיצוץ משכורות בחיזבאללהדוד הכהן3
הלחץ האמריקאי נושא פירות ?ארגון הטרור 'חיזבאללה' שנהנה עד כה מתמיכה כלכלית רבה מהמשטר האיראני, נאלץ החודש לקצץ משמעותית את משכורתם של פעיליו (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook