תקיפה בסוריה. ארכיוןדיווח: צה"ל תקף מוצבים של איראן בדמשקדוד הכהן
כלי תקשורת בסוריה מדווחים כי ישראל תקפה מוצבים של איראן בדמשק • סוריה טענה: "מערך ההגנה האווירית יירט מטרות עוינות" • בישראל לא מתייחסים לדיווחים (צבא וביטחון)
לאחר פגישת נתניהו: הבכיר הסודני התפטרלאחר פגישת נתניהו: הבכיר הסודני התפטרכיכר השבת1
לאחר הפגישה ההיסטורית, בין נשיא סודן לראש הממשלה הישראלי, החליט אחד הבכירים בממשל הסודני להגיש את התפטרותו וזאת כאות מחאה על הפגישה של הנשיא (בעולם)
#נתניהו-וירוס: צפו באיום של משגרי הבלונים#נתניהו-וירוס: צפו באיום של משגרי הבלוניםכיכר השבת5
גם היום הוזעקו חבלני המשטרה לזירות שונות בהם נחתו בלוני תבערה שנורו מרצועת עזה לעבר ישראל • יחידת הבלונים פרסמה היום תיעוד חדש של השיגורים מעזה (חדשות)
חלק מהרכבים שניזוקוניקב צמיגי רכבים רבים בפתח תקווה - ונעצרכיכר השבת
תושב פתח תקווה נעצר על-ידי המשטרה מספר ימים לאחר שניקב צמיגי עשרות רכבים בעיר. הוא שוחרר למעצר בית, לאחר יומיים והיום הוגש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר (בארץ)
צפו באיום: בלוני תבערה עם רימוני גז מדמיעצפו באיום: בלוני תבערה עם רימוני גז מדמיעכיכר השבת1
יחידת משגרי הבלונים ברצועת עזה מפרסמת ניסוי חדש שביצעו היום של שיגור בלון אליו מחובר רימון גז מדמיע, אותו הם מאיימים להתחיל לשגר לעבר שטחי ישראל • צפו (חדשות)
דיווח: צינור הגז בין ישראל למצרים - פוצץדיווח: צינור הגז בין ישראל למצרים - פוצץב. ניסני1
ברשתות החדשות המצריות ובאל ג'זירה, מדווחים בשעה האחרונה, על פיצוץ של צינור הגז בין ישראל למצרים, שנמצא בצפון סיני. נכון לעכשיו, אין אימות רשמי של המצרים (חדשות)
גלריה: התפרעויות הערבים ביו"ש וברצועהגלריה: התפרעויות הערבים ביו"ש וברצועהכיכר השבת4
במחאה על פרסום עסקת המאה של הנשיא טראמפ, יצאו היום אלפי פלסטינים לרחובות • התפרעויות נרשמו במרבית הערים הערביות ביהודה ושמרון, וברצועת עזה (העולם הערבי)
צפו: הפלסטינים זועמים ומפגינים ברחובותצפו: הפלסטינים זועמים ומפגינים ברחובותכיכר השבת10
ברשות הפלסטינית ובחמאס מאחדים כוחות למאבק בתכנית השלום של ממשל טראמפ: "דואגים לאינטרס הפלסטיני" • שגרירות ארה"ב בישראל קראה לאזרחיה להיזהר • צפו (ארץ)
צפו: חסן נסראללה נפגש עם זינב סולימאניצפו: חסן נסראללה נפגש עם זינב סולימאניכיכר השבת5
מזכ"ל ארגון הטרור הלבנוני נפגש עם הבת של מפקד כוח קודס, קאסם סולימאני • נסראללה אמר לה: "אללה נתן לאביך לסיים את חייו בתור שאהיד. זה הדבר הכי יפה שיש" (חדשות)
תעלומה בסוריה: מי פוצץ את צינור הנפט?תעלומה בסוריה: מי פוצץ את צינור הנפט?כיכר השבת
אחרי כמה חודשים, צוללנים שוב הטמינו פצצות בסמוך לצינורות הנפט התת-ימיים בסוריה. היקף הנזק לא ידוע, וצוותים טכניים מטעם משרד הנפט הסורי בודקים (אקטואליה)
עסקת המאה: הפלסטינים שרפו את 'טראמפ'עסקת המאה: הפלסטינים שרפו את 'טראמפ'כיכר השבת
בעזה הפגינו פלסטינים זועמים נגד תכנית השלום אותו צפוי להציג מחר ממשל טראמפ. בין היתר, שרפו את דגלי ישראל וארה"ב, ובובה בדמותו של הנשיא האמריקאי • תיעוד (חדשות)
אבו מאזן על טראמפ: הוא כלב בן כלב. ערסאבו מאזן על טראמפ: הוא כלב בן כלב. ערסכיכר השבת16
יו"ר הרשות הפלסטינית עולה למתקפה נגד נשיא ארצות הברית ברקע תכנית השלום שמגבש הממשל • בדרך לעימותים? "זקוקים להתגייסות של הצעירים ברחוב" (חדשות)
דובר דאעש: לתקוף יהודים ולכבוש יישוביםדובר דאעש: לתקוף יהודים ולכבוש יישוביםכיכר השבת1
ארגון הטרור הרצחני פרסם קריאה לכבוש יישובים בישראל ולהפוך אותם לשדה ניסויים עבור טילים כימיים. "המוסלמים בפלסטין, אתם תהיו חוד החנית במאבק נגד היהודים" (בעולם)
חמאס שיגר רקטה; צה"ל הגיב ותקף • צפוחמאס שיגר רקטה; צה"ל הגיב ותקף • צפוב. ניסני
בחמאס ממשיכים לנסות להפר את שגרת היומיום הישראלית, על ידי שליחת בלוני תבערה ורקטות. הערב, שיגרו מעזה רקטה לשטח פתוח שיורט ע"י מערכות הביטחון. צפו (חדשות)
הפלסטינים מאיימים: "יום זעם נגד טראמפ"הפלסטינים מאיימים: "יום זעם נגד טראמפ"כיכר השבת2
העסקה של נשיא ארה"ב עדיין לא פורסמה, אך בעוד ראש הממשלה נתניהו עושה את דרכו לוושינגטון, הפלסטינים כבר מסרבים: "לא תעבור ללא הסכמת העם הפלסטיני" (אקטואלי)
נתניהו ומלך ירדןבירדן מזהירים: "צעד חד-צדדי יהיה מסוכן"יוסי נכטיגל1
ראש ממשלת ירדן, עומר א-רזאז, הזהיר את ישראל מפני סיפוח חד צדדי של בקעת הירדן: " פעולות חד-צדדיות ויצירת עובדות בשטח סוגרת את האפשרות לשלום בר קיימא" (העולם הערבי)
יד ושם. תמונת ארכיוןהרש"פ קוראת לרצח: לעצור את טקס השואהכיכר השבת
מנהיגי מדינות העולם יגיעו השבוע לישראל לאירוע המרכזי לציון יום השנה ה-75 לשחרור מחנה אושוויץ-בירקנאו, וברשות הפלסטינית קוראים: "גופה אחת תבטל את הטקס" (אקטואלי)
חידוש שיגור בלוני התבערה: מבט מהרצועהחידוש שיגור בלוני התבערה: מבט מהרצועהכיכר השבת4
הפלסטינים חידשו את שיגור בלוני התבערה מרצועת עזה לעבר שטח ישראל. צפו בתיעוד מעומק שטח האוייב: כך הם מכינים את החפצים המעופפים הגורמים לנזקים (אקטואלי)
סרטון המראה את פינוי אחת מעמדות חמאס בגבול רצועת עזה לפני תקיפות צה''ל הערבבגלל הבלונים: צה"ל תקף בעוצמה ברצועהב. ניסני5
צה"ל החליט לא לשתוק על התקפת הבלונים, על תושבי העוטף. בתגובה הוא תקף מספר יעדים אסטרטגיים של החמאס סמוך לגבול • צפו במחבלים בורחים מהמעמדות (ארץ)
בכיר בחמאס: להפוך את הבחירות למלחמהבכיר בחמאס: להפוך את הבחירות למלחמהכיכר השבת
חבר הלשכה המדינית של חמאס חשף כי "סולימאני היה ציר מרכזי של הסיוע האיראני להתנגדות הפלסטינית", הבטיח "לשנות את הכללים" ואיים בהמשך הטרור נגד ישראל (בארץ)
ארגזי הסמיםכך נתפסו 5 ארגזי סמים שהוברחו ממצריםכיכר השבת
חמישה ארגזים של סמים שהוברחו מגבול מצרים נתפסו היום (שלישי) על ידי שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל בשטחים החקלאיים של רמת נגב, במהלך פעילות (משטרה)
זירת המטוס שהתרסקאשת הטלוויזיה באיראן התפטרה: "שיקרתי"יוסי נכטיגל3
שלוש מגישות ידועות בערוץ הממלכתי של איראן, החליטו לתפוס אומץ רב ולהתפטר. זאת בתגובה לשקרים של הממשל בנוגע להפלת המטוס. "נמאס לנו כבר לשקר לכם" (אקטואלי)
ההפגנות באיראןהמפגינים יצליחו לערער את המשטר באירן?אריאל ליבא1
על מה מפגינים הפעם האיראניים, ובמה זה שונה מהמחאות הקודמות? איך ייתכן שמשתתפים בהלוויית סולימאני יפגינו נגד המשטר? האם יחסם לארה"ב ולישראל השתנה? • ראיון (עולם)
לוחמים אמריקנים תיעדו את גופת סולימאנילוחמים אמריקנים תיעדו את גופת סולימאניכיכר השבת1
פרטים חדשים נחשפים אט אט, על חיסולו המזהיר של 'ראש הנחש', הטרוריסט קאסם סולימאני • מתברר כי האמריקנים לא הסתפקו רק בשיגור טיל ישיר על רכבו בשדה התעופה (בעולם)
הפגנות באיראןהרחוב האיראני בוער: שבעה ירויים בהפגנהיוסי נכטיגל2
לאיראנים נמאס משקרי המנהיגים, והם יצאו להפגנות סוערות, המשטרה ניסתה לפזר את המפגינים בנשק חם ויש כבר כשבעה נפגעים. המפגינים מסרבים להאשים את ישראל (ארץ)
מפואר: במצרים חנכו את בית הכנסת העתיקמפואר: במצרים חנכו את בית הכנסת העתיקכיכר השבת1
בית הכנסת העתיק באלכסנדריה, שופץ על ידי השלטונות המצרים בהשקעה של כ-6 מיליון דולר, ולאחר שלוש שנות עבודה, נפתח היום מחדש באירוע רשמי • צפו (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook