נואם אורח בחצר צאנז: הרב אמנון יצחקנואם אורח בחצר צאנז: הרב אמנון יצחקאבי חן58
ביום ראשון השבוע הגיע הרב אמנון יצחק לישיבת בין הזמנים שנערכה בבית המדרש ישמח משה של 'צאנז' בנתניה, ומסר שיעור. נכח: אב"ד בית ההוראה (כיכר)
כיכר היום: עם ישראל מנחםכיכר היום: עם ישראל מנחםכיכר השבת9
אל ביתו של מרן רבי חיים קנייבסקי מגיעים בימים אלה רבנים, ראשי ישיבות ו'עמך', כדי לנחם על פטירת רעייתו הרבנית בת-שבע ע"ה. צפו בתמונות היום (בכיכר, היום)
הוֹשִׁיעָה אֶת עַמֶּךָ > הכותל, הבוקרהוֹשִׁיעָה אֶת עַמֶּךָ > הכותל, הבוקרמישאל לוי9
אלפים זרמו הבוקר לכותל המערבי, לתפילת הושענא רבה. גולש 'כיכר השבת' הצטרף לתפילות, ותיעד את המחזה המרהיב במכשיר הסלולרי שלו (כיכר היום)
היערכות חירום, רגע לפני ההלוויההיערכות חירום, רגע לפני ההלוויהישראל אהרן2
דקות ספורות לאחר צאת השבת, התכנסו בכירי עיריית בני-ברק, בראשות ראש-העיר יעקב אשר, לתכנן הלווית הענק של הרבנית קנייבסקי ע"ה > תמונות (כיכר היום)
ולקחתם לכםולקחתם לכםצילומים: פלאש 907
ירושלים לובשת חג: ערב סוכות, עשרות אלפים מציפים את רחובותיה ורוכשים ד' מינים ומוצרי סוכה. הצצה אל שוק ארבעת המינים ההומה אדם בימים אלו (כיכר היום)
(צילום: מיכאל ברים, חדשות 24)זריזין מקדימין > כיכר היוםישראל אהרן3
בעיר התורה בני-ברק, נבנים בימים אלה עשרות-אלפי סוכות. נדמה שאין מרפסת אחת שנשארה ריקה. בפנים: מקבץ תמונות מהסוכות המסורתיות. צפו (כיכר היום)
(צילום: כיכר השבת)ערב כיפור: ליצמן קיבל ברכה מהגר"ע יוסףמישאל לוי10
סגן שר הבריאות יעקב ליצמן התקבל במעונו של הגר"ע יוסף, שבירכו לקראת השנה החדשה וגם חיזקו בתפקידו למען חולי ישראל ולרווחת כלל הציבור. צפו (כיכר היום)
שיח צדיקיםשיח צדיקיםיואל גרוסמן2
לרגל השנה החדשה, הגיע כ"ק האדמו"ר מצאנז לביקור מיוחד במעונו של כ"ק האדמו"ר מנדבורנה. שני ענקי הדור שוחחו במשך דקות ארוכות בתורה והלכה. צפו (בכיכר)
מאה שערים מוכנה לסוכותמאה שערים מוכנה לסוכותישראל אהרן17
המחזה חוזר על עצמו בכל שנה מחדש, אבל הוא מצליח לרגש שוב ושוב: השכונה המיתולוגית, מאה שערים בי-ם, מתכוננת לסוכות עוד בטרם יום כיפור. צפו (כיכר היום)
'לחיים' עם אסיר יפן'לחיים' עם אסיר יפןשימי וייס, חדשות 249
חסידות 'תולדות אברהם יצחק' בראשות האדמו"ר ערכה אתמול טיש הודאה לה' על שחרורו של הבחור יואל זאב גולדשטיין מהכלא היפני, לאחר 3 וחצי שנים (כיכר היום)
נחמת צדיקיםנחמת צדיקיםישראל אהרן8
הרב הראשי הספרדי הגאון הרב משה-שלמה עמאר הגיע לקרית-ארבע לניחום אבלים אצל הרב דוב ליאור היושב שבעה על אחיו אריה לינבנד (בדי) ז"ל (כיכר היום)
בין הזמנים של יניב בן משיחויקטור מזוז20
בתוכנית 'המבוקשים' של עמירם בן לולו ב'קול ברמה', התארח הזמר יניב בן משיח שהקפיץ את האולפן וכמובן את רבבות המאזינים. בואו לטעום > גלריה (כיכר היום)
(צילום: פלאש 90)אם השם לא ישמור עירישראל אהרן1
צה"ל תגבר את הסיורים בגבול ישראל-מצרים, בעקבות המתקפה הרצחנית בסוף-השבוע, במהלכה נרצחו שבעה יהודים. בתמונה: חייל צה"ל בסיור בגבול (כיכר היום)
צפו: שמחת הרב הראשיצפו: שמחת הרב הראשיישראל אהרן8
הרב הראשי לישראל הרב יונה מצגר שליט"א הכניס היום את נכדו בבריתו של אברהם אבינו. בשמחת הרב הראשי נטלו חלק רבנים מכל רחבי הארץ. צפו (כיכר היום)
הנוסע החרדי הראשון ברכבת הקלההנוסע החרדי הראשון ברכבת הקלהישראל אהרן4
ח"כ הרב ישראל אייכלר הגיע לסיור מקצועי בסיטיפס - הרכבת הקלה בירושלים לקראת הפעלתה הצפויה של הרכבת. הוא קיבל סיבוב ברחבי העיר (כיכר היום)
(צילומים: צביקה לבל - סוכנות הידיעות חדשות 24)התחנה הראשונה של המפקד: רשב"יישראל אהרן4
מפקד תחנת צפת החדש, עופר קנטרוביץ, בא לביקור בישוב מירון, שם נפגש עם יו"ר הועד הרב מרדכי הלפרין. השניים סיירו ברחבי המושב ונשאו תפילה בציון (בכיכר)
ללילה אחד: תל-אביב לא למדה תורהללילה אחד: תל-אביב לא למדה תורהבועז בן ארי15
תחת הכותרת "הלילה לא לומדים תורה" התכנסו אתמול אלפי מתושבי העיר תל-אביב לאמירת קינות ולשיחת בעיניני דיומא ואבלות החורבן. צפו בתמונות (כיכר היום)
(צילום: כיכר השבת)"יעקב, בא נגמור עם השביתה"ישראל אהרן4
ראש-הממשלה בנימין נתניהו הגיח לפתע לכסא הסמוך לסגן שר הבריאות יעקב ליצמן. "יעקב, בא נגמור כבר עם שביתת הרופאים", ביקש ראש-הממשלה (כיכר היום)
כִּי יִקָּרֵא קַן צִפּוֹר לְפָנֶיךָכִּי יִקָּרֵא קַן צִפּוֹר לְפָנֶיךָיצחק רבינוביץ13
לידי 'כיכר השבת' הגיעה תמונה של הרב יעקב יוסף, בנו של מרן רבי עובדיה יוסף, מקיים את המצווה הנדירה של 'שילוח הקן' בחצר של בית בירושלים (כיכר היום)
רבי דוד אבוחצירא, הלילה (צילום: כיכר השבת)כיכר היום: 'שבעה' במשפחת אבוחציראשאול כהנא12
עם צאת השבת, החלו המוני מנחמים לפקוד את בית משפחת אבוחצירא היושבת שבעה על ה'בבא אלעזר', רבי אלעזר אבוחצירא זצ"ל, שנרצח בליל שישי (כיכר)
הברכה של אטיאס, ההערה של נתניהוהברכה של אטיאס, ההערה של נתניהוישראל אהרן3
במהלך מסיבת העיתונאים היום, בירך שר השיכון והבינוי אריאל אטיאס "שהכל" על כוס מים שהונח על-ידו. נתניהו הגיב בצחוק: "זו הברכה על התוכנית" (כיכר היום)
חידודון באומןחידודון באומןיצחק רבינוביץ7
עמי מיימון שדר ב"קול ברמה" והזמר אבי בן ישראל שהו השבת בעיירה ברדיטשוב שבאוקראינה. אמש הם הגיעו לתפילה בציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב (תפוצות)
יושב אוהליםיושב אוהליםיוני גבאי2
מחאת האוהלים מתעצמת, והיום הגיע למתחם המחאה בירושלים חבר מועצת העיר מטעם "אגודת ישראל", יעקב הלפרין. צפו בתמונות ממוקד המחאה (כיכר היום)
סוגיית שליט: מופז ביקר אצל הגר"ע יוסףסוגיית שליט: מופז ביקר אצל הגר"ע יוסףישראל אהרן2
יו"ר ועדת חוץ וביטחון שאול מופז ביקר הבוקר אצל מרן רבי עובדיה יוסף, כשהוא מלווה ביו"ר ש"ס אלי ישי. מופז העלה את נושא שחרור שליט והגר"ע בירך (כיכר היום)
(צילום: כיכר השבת)לאכול עם ביביישראל אהרן4
ראש-הממשלה בנימין נתניהו נצפה סועד ארוחת צהריים עם יו"ר ועדת הכספים וחבר-הכנסת הרב משה גפני. לא ידוע על מה דיברו השניים, תמונה דווקא יש (כיכר היום)
(צילום: פלאש 90)זוכרים את יוניישראל אהרון8
ראש הממשלה בנימין נתניהו, נשיא המדינה שמעון פרס וצמרת המדינה, השתתפו בטקס זיכרון לזכרו של סא"ל יוני נתניהו, שנפל במבצע אנטבה המפורסם (כיכר היום)

כיכר היום

הסיפור המעניין של היום בתמונות כל יום בכיכר השבת. חדשות, חרדים כנסים, אירועי תרבות, אירועי בידור ועוד.

כיכר facebook