הערכים והאווירה החרדית

הקמפוס שלא נסגר בכלל גם בתקופת הקורונה

סטודנטים חרדים לא רוצים או צריכים "שיבינו" אותם, הם צריכים מקום שמלכתחילה הולך עם הערכים והאווירה החרדית. קמפוס שטראוס בירושלים ממשיך במסורת של מצוינות עם מוסד לימודים איכותי ויוקרתי מחד, שלא מוותר על החרדיות בכלל מאידך (לימודים)

(צילום: יח"צ)

לימודי תואר ראשון יכולים להיות סיוט או חוויה איכותית ומצמיחה. רבים ניגשים ללימודים לתואר ראשון מתוך רצון לשפר את יכולות הפרנסה שלהם ובחירת המקום הנכון ללימודים היא המשימה הראשונית והחשובה ביותר. "התחלתי תואר ראשון במקום לא חרדי, אבל מהר מאד הבנתי שזה לא בשבילי. אני צריך שיבינו אותי ויבינו את הצרכים שלי כדי שאעבור את המסע הזה לתואר", מספר דוד, אברך ירושלמי שביצע את המעבר והחל תואר ראשון בקמפוס שטראוס בחוג לעבודה סוציאלית.

'קמפוס שטראוס' הירושלמי הצליח ליצור את הנוסחה המנצחת, שמשלבת תואר איכותי יוקרתי ומוכר של המכללה האקדמית הדסה, אך באווירה חרדית ונעימה הנכונה הרבה יותר לסטודנטים החרדים. זה מתחיל מהמיקום שנמצא בלב השכונה החרדית – גאולה, ההנהלה ואנשי הצוות החרדים וכלה במנייני התפילה במסדרונות ובאווירה החרדית של הקמפוס.

בקמפוס שטראוס מבינים היטב את הצרכים של הסטודנט החרדי שמגיע פעמים רבות ללימודים כשהוא כבר בעל משפחה ועול כלכלי לא פשוט. בקמפוס פועלת תכנית מלגות לשכר הלימוד ואפילו מלגות קיום משמעותיות בחלק מהתכניות. "המלגה היא זו שלבסוף הפכה את הלימודים האלו למשהו שאני יכול לעשות בלי לפשוט את הרגל", אומר משה בוגר הקמפוס, "בקמפוס שטראוס הבינו מיד את הצורך של הסטודנטים ועזרו לי מהתחלה להשיג את המלגה וללמוד בראש שקט".

תכני הלימוד מותאמים באופן מלא לאורח החיים החרדי

תכני הלימוד כמובן מותאמים באופן מלא לאורח החיים החרדי וחוסכים מהסטודנטים את חוסר הנוחות בלימודים במקומות שאינם מותאמים. הסטודנטים החרדים אינם זקוקים "שיבינו" אותם או יתחשבו בהם, בקמפוס שטראוס זו ברירת המחדל מההתחלה והתחושה הזו ברורה כבר מהיום הראשון של הסטודנטים בקמפוס.

ההבנה של צרכי הסטודנט החרדי עמוקה במיוחד בקמפוס שטראוס שיכול להתגאות בתואר "הקמפוס היחיד שלא נסגר בתקופת הקורונה". בכל מוסדות הלימוד האוניברסיטאיים פעלו בתקופת הקורונה באמצעות הזום דרך האינטרנט אך בקמפוס שטראוס הבינו שלסטודנטים רבים אין בכלל גישה לאינטרנט או למחשב. כדי לפתור את הבעיה, בקמפוס השאילו מחשבים לחלק מהסטודנטים וחלקם המשיכו להגיע לקמפוס תוך שמירה כמובן על כל כללי משרד הבריאות. בקמפוס הכינו עבור מקרים כאלה כיתה ריקה גם עבור סטודנט יחיד כדי שיוכל לצפות ולהאזין לשיעור.

רבים חוששים כאשר הם מתחילים או רוצים להתחיל תואר ראשון מפני המסע הארוך, בקמפוס שטראוס מבטיחים שלא תהיו לבד במסע הזה, לא רק בגלל החברים שתפגשו, אלא גם בגלל המעטפת המלאה שהקמפוס מעניק לסטודנטים החל מהנושא הכלכלי וכלה בכל סוגיה שעולה במהלך הדרך עד לתואר הנכסף.

רוצים לשמוע עוד פרטים חייגו עכשיו - 02-6222202

או >>לחצו כאן<< השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר