שערי מט"ח:4.20  $3.63  

חמין

קישקע פרווה - מושלם לצ'ולנטלכבוד שבתקישקע פרווה: מושלם לצ'ולנט בשבת חורפיתמורן פינטו עם גרסת פרווה לקישקע, כזה שדורש הרבה פחות עבודה, אבל עדיין כל כך טעים ונימוח לאחר בישול ארוך בחמין
צ'ולנט משובח של וול דאןשבת עם וול דאןעתידות: לשבת הקרובה תכינו צ'ולנט חורפי משובחכי זה לא שבת - בטח לא שבת של חורף - אם אין צ'ולנט עסיסי של בשר טוב עם תפוחי אדמה ושעועית עטופים ברוטב סמיך
הגעתם לצ'ולנט או לנייעס?ליל שישי בכיכרמגיעים בשביל הצ'ולנט, נשארים לנייעסבכל השבוע מגישים שם מזון מהיר, ובליל שישי המקום הופך לצ'ולנטיה עמוסה בבחורים מישיבות מיר וברסלב הסמוכות, תיירי שכונות חרדיות וצעירים חובשי כיפות סרוגות (אוכל)
צ'ולנט בוטיק בשאבעס ביסטרוליל שישי בכיכרצפו: לכאן באים בוגרי צ'ולנטיות אפופות עשןצ'ולנט בוטיק למבינים - ולכאלה שרוצים להפוך למבינים, עם ארבעה סוגי חמין שמתבשלים בתנור, מגוון סלטים ואיסור חמור על עישון במקום. עשינו ליל שישי בשאבעס ביסטרו (אוכל)
שולחן שבת חסידי - ביום חמישיליל שישי בכיכרצפו: צ'ולנט נדיב באווירה של עיירה חסידית"אלט נוי שטעטאל'ע" פתוח לקהל הרחב רק בליל שישי ומציע חוויה של שולחן שבת חסידי - ביום חמישי. אז מה תקבלו שם וכמה יעלה התענוג? מורן פינטו יצאה לבדוק (חדשות, אוכל)
צ'ולנט יהודי אמיתי - הגרסה הנשיאותיתחמין נשיאותילכבוד שבת: הצ'ולנט שאיוונקה טראמפ מבשלתהגברת קושנר, השוויגער של, לימדה את כלתה איך להכין צ'ולנט יהודי אמיתי ויעל-איוונקה פרסמה באתר שלה את המתכון בתוספת אזהרה: "לא להוסיף מים לסיר בשבת!"
סטיפאדו - תבשיל בשר ובצל יוונילכבוד שבתהגרסה היוונית לצ'ולנט: סטיפאדו בשר ובצלתבשיל חורפי בטעם עמוק שממלא את הבית בניחוחות נוסטלגיים מהמטבח של סבתא. מתכון לסטיפאדו - תבשיל בשר ובצל שהוא בעצם הגרסה היוונית לצ'ולנט, מינוס הקטניות. כל הסיפור מסתכם ב-20 דקות עבודה והתוצאה הטעימה פשוט שווה הכל (מתכונים לשבת, אוכל)
החמין הלוהט של צביקהמנה לשבת: החמין הלוהט של צביקהבכל יום שישי צביקה נכנס למטבח ומעמיד קדרה לוהטת של חמין מהביל, עשיר בבשר רך וקטניות ובעל גוון עמוק אחרי הבישול הארוך. מתכון לחמין שאתם חייבים לנסות (מתכונים, אוכל)
(צילום: פלאש 90)חמין לשבת, הגירסה המרוקאיתלכל עדה יש את המאכלים המסורתיים שלה. אז מי אמר שרק אשכנזים אוהבים חמין? הנה מתכון לחמין בנוסח מרוקאי, טעים וחריף במידה (מתכונים לשבת)
(צילום: פלאש 90)מתכון לשבת: חמין בטעם שלא הכרתםקיימות כמה דרכים להכין את אחד התבשיל המסורתי של שבת. המתכון הבא הוא אולי לא הדרך המסורתית, אך התוצאה מופלאה (מתכונים לשבת)
כיכר אוכל
המומלצים