מלך..  ישי ריבו  באבוב  קול תורה

ממולאים

עגבניות ממולאות בסגנון סיציליאני עם אנשובי וזיתים - מה אוכלים היום? עגבניות ממולאות בכל טובמה אוכלים היום?מה אוכלים היום? עגבניות ממולאות בכל טוב"כל טוב" נשמע לכם ערטילאי מידי? חכו שתטעמו את המנה המוצלחת הזו: מתכון לעגבניות ממולאות בסגנון סיציליאני עם אנשובי, פטרוזיליה וזיתים. מנה דרום איטלקית פופולרית וקלה להכנה. אם אתם מסתדרים עם מלח, תוספת אנשובי תתקבל בברכה (מתכונים, אוכל)
סירות חצילים במילוי גבינות ועשבי תיבול - סירות חצילים עם גבינות ועשבי תיבולסירות חצילים עם גבינות ועשבי תיבולמנה נפלאה לאירוח או סתם כשמתחשק משהו טעים לגוון את היום: סירות חצילים ממולאים בגבינות ועשבי תיבול, אפויים בתנור. מתאים כמנה ראשונה או עיקרית (מתכונים, אוכל)
סירות חצילים במילוי עגבניות וגבינה - סירות חצילים במילוי עגבניות וגבינותסירות חצילים במילוי עגבניות וגבינותמנה נהדרת ויפה של סירות ממולאות בתערובת חצילים, עגבניות וגבינות בטעם שמזכיר מקומות רחוקים. מצד אחד, מתכון קליל, ומצד שני, מרשים מאוד ומתאים לאירוח (מתכונים, אוכל)
סירות קישואים קטנות עם ירקות מוקפצים - סירות קישואים במילוי ירקות מוקפציםסירות קישואים במילוי ירקות מוקפציםים הוא מקור השראה נפלא, ואם לא יצא לכם לבקר בו, לפחות תוכלו להכין בבית סירות טעימות כל כך עשויות קישואים ממולאים בתערובת מוקפצת של ירקות (מתכונים, אוכל)
כמו של סבתא: פלפלים ממולאים באורז עם צנוברים וצימוקים - ממולאים עסיסיים כמו של סבתאארוחה ל-2 סועדיםממולאים עסיסיים כמו של סבתאכל כך פשוט, וכל כך טעים: מתכון לפלפלים ממולאים באורז עם צנוברים וצימוקים כמו של סבתא. ארוחה פוטוגנית שתרשים את בלוטות הטעם עוד לפני הביס הראשון (מתכונים, אוכל)
כמו של סבתא: פלפלים ממולאים באורז עם צנוברים וצימוקים - ממולאים עסיסיים כמו של סבתאארוחה ל-6 סועדיםממולאים עסיסיים כמו של סבתאכל כך פשוט, וכל כך טעים: מתכון לפלפלים ממולאים באורז עם צנוברים וצימוקים כמו של סבתא. ארוחה פוטוגנית שתרשים את בלוטות הטעם עוד לפני הביס הראשון (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים