ילדים שעושים ספורט - חכמים יותרילדים שעושים ספורט - חכמים יותרכיכר השבת2
מחקר חדש בבריטניה מגלה כי פעילות ספורט בקרב ילדים ונערים משפרת את הישגי הילדים בלימודים • מחקר אחר קובע: פעילות ספורט מאומצת פוגעת בפעילות המוח (ספורט)
המשחק, אמשגלויברמן: "מכבי ניצחה בזכות הרבי"ישראל כהן18
קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב זכתה שוב פעם ב"גביע המדינה", ולרב יעקב גלויברמן, המיודד עם בעלי הקבוצה ומאושר לאחר הניצחון, יש הסבר: "יש להם סיעתא דשמיא" (ברנז'ה, ארץ)
משחק הסופרבולקידוש השם בצל שיגעון הסופרבולישראל כהן12
איש העסקים החרדי, איל הנלד"ן, יונה רכניץ, זכה ב-25 אלף דולר לאחר שהימר נכון על זכייתה של הקבוצה האהובה עליו בסופרבול והודיע כי יתרום את הכסף לצדקה (ברנז'ה)
הסופרבול, בשנה שעברהקדחת הסופרבול: גם החרדים צופיםישראל כהן17
בניו יורק נערך אירוע ספורטיבי משמעותי, וגם חרדים לא מתביישים לצפות בו. "אפילו הר"מ בישיבה גילה בקיאות בשמות השחקנים ואהד את הקבוצה בסתר" סיפר צעיר חרדי (מהעולם)
"כדורגלן שישחק עם כיפה  לא ייענש""כדורגלן שישחק עם כיפה לא ייענש"יאיר טוקר
ההתאחדות לכדורגל ביטלה ביום שישי האחרון את הודעתה יום קודם לכן לפיה שחקן כדורגל חובש כיפה יועמד לדין, "שומר מסורת שייבחר לשחק עם כיפה לראשו יוכל לעשות כן" (בארץ)
מגרש הספורט של השכן ירוק יותרמגרש הספורט של השכן ירוק יותרירוחם אסטריכר19
הזדעקנו למשמע סיפור הדרת הילדים החרדים ממגרש הספורט בגבעת שמואל. אבל היי, למה ילדי בני ברק נזקקים להרחיק לגבעת שמואל בשביל מגרש כדור רגל? ירוחם לא מבין (דעות)
הבקיע שער וחבש כיפה: מודה לבוראהבקיע שער וחבש כיפה: מודה לבוראיאיר טוקר2
שחקן הכדורגל גיא דיין, קשר בקבוצת הספורט "הפועל עכו", הבקיע שער, וחבש כיפה: "זה לא סוד שבשנה וחצי האחרונות התחזקתי מבחינת הדת" הוא אומר, ומה עם חילול שבת? (ברנז'ה)
סירבו לשחק בכיפור, ונדרשו לפצותסירבו לשחק בכיפור, ונדרשו לפצותיוסי נכטיגל1
תמיכה מפתיעה להחלטת נבחרת ישראל לסרב לקחת חלק במשחק שייערך ביום כיפור. עו"ד אורי רגב קבל על דרישת הפיצוי בגין הסירוב ואמר כי זהו "חוסר רגישות" (חדשות, מעניין)
האדם מול המטוס, בסוף האדם ניצחצפו: האדם שניצח מטוס 'סופר ג'מבו'שושי מילר5
בראיין הבנה, ספורטאי מדרום אמריקה, הצליח לגבור על מטוס 'סופר ג'מבו' במשקל של 366 אלף קילוגרמים בתחרות ריצה שערך: "מבחן קשה לאדם נגד המכונה" • צפו בוידאו (בעולם)
מסי ושחקני ברצלונה בכותל • תמונותמסי ושחקני ברצלונה בכותל • תמונותקובי רוזן31
שחקני קבוצת הספורט 'ברצלונה', מבקרים בישראל בניסיון לקדם את השלום. הבוקר (ראשון) הם הגיעו לכותל המערבי ונפגשו עם רב הכותל הרב שמואל רבינוביץ'. צפו (ברנז'ה)
האזינו: פרשן הספורט אריה דרעיהאזינו: פרשן הספורט אריה דרעיישי כהן15
מנהיג ש"ס אריה דרעי עלה היום לשידור ברדיו 103 fm כפרשן הספורט של העיתונאית רינה מצליח, וחשף כי ח"כ מאיר פרוש הוא פרשן הספורט הטוב בישראל, האזינו (ברנז'ה)
טרנד חדש: בית מדרש במכון הכושרטרנד חדש: בית מדרש במכון הכושריוסף פאר6
המגזר החרדי שעד היום חשש משהיה במכון כושר בשל מראות אסורים מצאו פיתרון חדש: אולמות כושר עם מתקנים עליהם מוצבים ספרי קדוש. הרבנים כבר בירכו על היוזמה (חרדים)
כדורגל. אילוסטרציהנבחרת ישראל שיחקה בשבתאלי ג'אן8
נבחרת ישראל בכדורגל שיחקה אמש, לאחר כניסת השבת, במסגרת ההכנה לטורניר המונדיאל. פרשן הספורט אלי סהר: "לנציגים הדתיים פשוט לא אכפת" (אקטואליה, חדשות)
חרדים על רקע סמל האולימפיאדההחרדים אשמים בכשלון האולימפיישראל אהרן49
בישראל מנסים להבין מדוע הספורטאים הישראלים לא הצליחו לקבל מדליה באולימפיאדה. לפרשן ספורט יש תשובה: "למדינה יותר חשוב להשקיע בכוללים" (ברנז'ה)
הסיבה הדתית לכישלון באולימפיאדההסיבה הדתית לכישלון באולימפיאדהמענדל גרוזמן18
המשלחת הישראלית לאולימפאדה חוזרת ללא מדליה. כל 37 הספורטאים שנשלחו לייצג את ישראל – נכשלו. עם הספר ימשיך להוכיח את עצמו בכוח שכלו (בעולם)
אילוסטרציההאולימפיאדה תיפתח בשבת, הנשיא יעדרישי כהן14
נשיא המדינה שמעון פרס לא ישתתף בפתיחת אירועי האולימפיאדה בלונדון. הסיבה: חשש לחילול שבת בשל המרחק מהמלון למתחם בו מתקיימים האירועים (בכיכר)
שרי הספורט: בכירי ש"ס מנסים לקלוע סלשרי הספורט: בכירי ש"ס מנסים לקלוע סלאפרים גלעד63
אלי ישי, שר הפנים וסגן ראש הממשלה, ואריאל אטיאס, שר הבינוי והשיכון, עם מנכ"לי וצוותי משרדיהם ערכו היום (חמישי) סיור בעמנואל. צפו: ישי מנסה את כוחו בספורט
כדורגל (צילום: פלאש 90)חרדים יפגינו: "הדרת נשים מהכדורגל"אלי ג'אן22
במשחק כדורגל שיתקיים מחר, קבוצה חרדית מתכוונת להפגין כנגד מה שהיא מכנה - "הדרת נשים מהספורט". המארגן: יצחק פרידמן, תושב מודיעין עילית (חדשות)
אוהדי מכבי, ורב הקבוצה (צילום: שטורעם.נט)"מכבי ת"א מכרה את השבת. לא נסלח"יוני גבאי40
קבוצת הספורט "מכבי תל אביב", הנחשבת ל"קבוצה של המדינה" תשחק בעיצומו של השבת, בעוד כחודש. אוהדים: "אנחנו מזועזעים ופגועים" (אקטואליה, בארץ)
בנו של אבי כהן ממרר בבכי, השבוע (צילום: פלאש 90)הספורטאים מתעוררים: "נשמור שבת"איטל קציר11
אבי כהן, הספורטאי הישראלי הנערץ שוכב עדיין במצב קשה בבית החולים ומשפחתו בבקשה יוצאת דופן מכל ספורטאי ישראל: "שמרו שבת"

ספורט

ספורט בכיכר השבת - מספק חיבור בין חרדים שוחרי כושר, ספורט, בריאות וסגנון החיים בישראל, לתוכן על בריאות כושר ומדרכים. וגם משחקי כדורגל וכדורסל מזווית חרדית.

כיכר facebook
ירוחם אסטריכר
ירוחם אסטריכר
מגרש הספורט של השכן ירוק יותר
י"ח בכסלו תשעד19