שערי מט"ח:4.20  $3.63  

קישים ופשטידות

פשטידת ברוקולי קלילהפשטידת ברוקולי נפלאה בקלי קלותמערבבים בקערה וישר לתנור: לא תאמינו כמה קל להכין פשטידת ברוקולי טעימה לאירוח משפחה או חברים, וגם אם סתם בא לכם לשדרג את התפריט הרגיל (מתכונים, אוכל)
מאפה תאנים ופטה עיזיםיאמי: פאי פירות וגבינת פטה עיזיםאין כמו תאנה שנשתבחה בה ארץ ישראל, וכשהיא משודרגת במאפה גבינת פטה עיזים היא טעימה שבעתיים • מורן פינטו מגישה לכם לקראת שבועות מתכון וידאו מיוחד • צפו (אוכל)
מתכון לקיש בצל ייחודימתכון לקיש בצל ייחודיקיש בצל, הידוע בטעם הייחודי שלו, ישדרג לכם כל ארוחה. עורכת מדור אוכל של 'כיכר השבת' מגישה מתכון לקיש בצל, המצרכים הנדרשים, ואופן ההכנה. (מתכונים, אוכל)
מתכון לפשטידת בטטהכמה מתוק, ככה טעיםהנה דרך מרעננת לחזור לשגרה לאחר הפסח: פשטידת בטטה מתקתקה שמתמסמסת בפה. תוסיפו לה שמנת חמוצה וחמאה וקיבלתם מעדן שלא מן העולם הזה (מתכונים, אוכל)
מתכון לקיש פטריותרך וטעים: מתכון לקיש פטריותמתכון קליל טעים ומנצח שיכול להתאים לכל אירוע. פטריות, חמאה, קמח, שמנת מתוקה וגבינה צהובה שמתגבשים לכדי קיש עם טעם של פעם בחיים (מתכונים, אוכל)
בטטותמתכון: פשטידת בטטות ושמנתבטטות הן נהדרות, המתיקות שלהן, יחד עם הבשרניות, יכולים להפוך כל ארוחה ליותר מסתם ארוחה. מורן פינטו מגישה מתכון מיוחד לפשטידת בטטות ושמנת (אוכל, מתכונים)
כיכר אוכל
המומלצים