סטטוס ויראלי: אברך חרדי משלם ומונע דוחות חניה

סטטוס שרץ היום (ב) בפייסבוק מציג פנים יפות של המגזר החרדי. לפי הסטטוס: חרדי מסתובב בירושלים ומשלם עבור מכוניות שחונות ללא מדחן. "הפקח – גבר ירושלמי מוצק, גלוי-ראש ועתיר-זיפים – משיג את הבחור ומתחיל לתקן אותו: לא, תראה, לאוטו הזה יש מדחן תקף בחלון, אני הולך אליהם ואומר, עשיתם לי את היום, אתם פשוט שני צדיקים" (אינטרנט)

(צילום: פלאש 90)

סטטוס שרץ היום (שני) ברשת הפייסבוק, מציג פנים יפות של המגזר החרדי.

מתוך הסטטוס שכתב ניר מנוסי, וזכה לשיתופים רבים ברשת, בינהם גם בדף הפייסבוק הפופולארי "סטטוסים מצייצים" נכתב: "מחזה מחמם לב שלא רואים כל יום. אתמול, רחוב סואן בירושלים, בשובי לרכבי החונה אני רואה בחור חרדי צעיר, ליטאי חלק-פנים, משלשל מטבע למדחן של רכבי".

"אני שואל אותו: אתה מודע לכך שאתה מכניס כסף למדחן של הרכב שלי? הוא עונה: תראה, עוד שניה אתה מקבל דו"ח. ואכן, אני רואה שבמרחק שני מטרים מאתנו מתקדם לעברנו פקח עיריה, רושם דוחו"ת. אשריך! אני קורא לחרדי הצעיר, אך הוא כבר רץ לרכבים הבאים, להכניס מטבע לכל רכב שפג מדחנו".

"וזה לא הסוף" ממשיך ניר, "הפקח – גבר ירושלמי מוצק, גלוי-ראש ועתיר-זיפים – משיג את הבחור ומתחיל לתקן אותו: לא, תראה, לאוטו הזה יש מדחן תקף בחלון, להוא שם אין כסף. וכך הם הולכים ביחד והפקח מראה לבחור היכן להוסיף כסף. אני לא יכול להתאפק, הולך אליהם ואומר, עשיתם לי את היום, אתם פשוט שני צדיקים, שירבו כמותכם בישראל! אני לא צדיק, משיב הפקח, הוא הצדיק, אני רק עוזר לו".

הסטטוס. (צילום מתוך עמוד 'סטטוסים מצייצים')

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר