אאא

2018 הייתה עמוסה לעייפה בריפודים פרחוניים ומרצפות פסיפס, בין השאר. והשנה? התחזית הביתית נראית עוד יותר אמיצה, נועזת וכיפית, עם חזרתו של סגנון העיצוב שהיה נפוץ בשנות ה-80.

כמו באופנה, מדי שנה מעצבי פנים מביעים התייחסות מיוחדת לתקופת זמן מהעבר - וב-2019, נראה שמודולרי (שמורכב מיחידות עצמאיות נפרדות) ומפותל זה הקטע.

"טרנדים צועדים בדרכם לאורך העשורים הקודמים די בעקביות. לפני כמה שנים הייתה התעוררות לעיצוב של אמצע המאה, אחרי זה בא המראה של בוהו של שנות ה-60 וה-70, ועכשיו ה-80 בהחלט כאן", אומרת המעצבת ג'קלין ג'וסלין.

מה עוד מאפיין את הסטייל של האייטיז? צבעים עזים, שחור-לבן, צורות גיאומטריות, א-סימטריה ושפע של הדפסים. חשוב מאד לשמור על מינונים הגיוניים ולא להגזים כדי לא להפוך את החלל למצועצע. הנה הבתים הנכונים לשאוב מהם השראה:

View this post on Instagram

Feeling all the feels of this Living Room from one of my all time favorite projects! The client only had a few pieces of circular furniture when they moved in and the house could not have been more linear. So I thought what a fun project to accentuate the play of the circle and the line! Color and lack of color also played a big part in helping to tell this story. And then sometimes you just need a squiggle shag carpet to tie it all together : @hellosaratrampinteriors . . . . . . . . #kerryvasquezdesign #interiordesign #losangeles #interiorinspo #dreamhome #dreamhouse #dreamroom #maximalism #minimalism #maximallypostmodern #interiordesigner #dreamroom #livingroom #modernhome #modern #color #colors #postmodern #circle #line #artasdesign

A post shared by Kerry Vasquez (@kerryvasquezdesign) on

View this post on Instagram

Our Beverly Hills Man Cave is World Series ready!

A post shared by Massucco Warner Miller (@massuccowarnermiller) on