אאא

אם אתם מחפשים ליצור דרמה בחדר, הזמינו חמישה אנשים ושאלו אותם אם אננס שייך לפיצה. אם אתם רוצים להוסיף דרמה מבלי לחולל מהומות, פשוט צפו את התקרה בטפט. זו דרך בלתי צפויה להוסיף סטייל לחדר, גם אם ניתן לתאר את הרהיטים שלכם בצורה הטובה ביותר כ"ממצאים שנאספו מחנות עודפים אשר שרדו יותר מדי מעברי דירה".

טפט לתקרה לא שונה מהטפט בו משתמשים על מנת לכסות כל משטח אחר - הוא רק פשוט קצת יותר מסובך להתקנה, מכיוון שעליכם להלחם בכוח המשיכה כדי לתלות אותו. אך כפי שמוכיחות התמונות הבאות, מדובר בטרנד מפתיע שנשמח לעמוד מאחוריו. או, אה, מתחתיו.

1. הכניסה

בדרך כלל, כשפותחים דלת לכניסה צרה, העיניים מוסטות היישר לקצה המסדרון. הוספת טפט עליון היא נגיעה גאונית כאן. התבנית הגרפית מושכת את תשומת הלב מהקיר עד התקרה, כך שניתן באמת להתרשם מהחלל כולו ולא רק ממה שקורה בקצהו.

 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sweeten Home (@sweeten_home) on Feb 26, 2019 at 6:53am PST

2. הפרוזדור

במסדרונות יכולים להיות חללים שקשה לסגנן: לא ניתן לעצבם באופן שמתנגש עם נראות החדרים המחוברים אליהם ואתם בהחלט לא רוצים ערימת מדפים צפים שתהלום בראשכם בכל פעם שתחלפו לידה. טפטים לתקרה מדלגים על שתי הבעיות הללו. כדאי שתקרת המעבר תצופה בטפט ניטרלי ברובו.

 
 
View this post on Instagram

A post shared by WAKE + LOOM Interior Design (@wakeandloom) on Apr 9, 2018 at 2:16pm PDT

 3. חדר השינה

כן, אתם יכולים להצמיד לתקרת חדר השינה הדפס צבעוני להפליא. פשוט התייחסו אליה כאל קיר רגיל, רק זכרו שגוונים ניטרליים כמו שחור, לבן וזהב עוזרים לייצב את המרחב, כך שאפילו התבנית המוגזמת ביותר לא תציף את החלל.

 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Martinez (@jenniferwmartinez) on Nov 4, 2018 at 2:43pm PST

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

4. חדר האמבטיה

אין דרך טובה יותר להחיות את מה שיכול להיות חלל תועלתי תפל מאשר טפטים גרפיים. רק הקפידו לחפש אחד טפטים עמידים למים או "עמידים בפני התזה", מכיוון שתתמודדו עם הרבה אדים ולחות בחדר זה. אם אתם חוששים שהטפט יגרום לכם להרגיש כאילו התקרה סוגרת עליכם, בחרו הדפס בהיר.

 
 
View this post on Instagram

A post shared by Osborne & Little Boston (@osborneandlittleboston) on Jun 10, 2019 at 7:37am PDT

5. חדר הילדים

אם יש שטח אחד שבו אתם יכולים להתפרע ללא בושה, זה החדר של הילדים, מכיוון שהקטנה שלכם צעירה מכדי לשלול את הרעיונות שלכם לטובת טפט מיקי מאוס, איך לומר, מעט מביך.

 
 
View this post on Instagram

A post shared by Think Chic Interiors (@thinkchicinteriors) on Sep 14, 2017 at 10:05am PDT