דרמה קליניק

הפתרון המהפכני לבעיות העור: כיצד להשיג מראה משגע עם טיפול מקצועי

מרכזי דרמה קליניק חוגגים 26 שנה לפעילותם בעולם הטיפול בבעיות העור. הקליניקה מובילה על ידי ליאורה אושרי, מנהלת מקצועית ומומחית בפתרון בעיות העור, שצברה ניסיון רב ועוזרת לנשים בכל סוגי בעיות העור

(צילום: יח"צ)

בהשראת המקצועיות והניסיון העשיר של ליאורה אושרי, הכתבה מציעה פתרונות מתקדמים וייחודיים לבעיות העור (צילום ועריכה: אלעד זהבי)

מרכזי דרמה קליניק חוגגים 26 שנה לפעילותם בעולם הטיפול בבעיות העור.

קיימים 3 סניפים בבני ברק ירושלים ואופקים אותם מהלת הגב' ליאורה אושרי מומחית בפתרון בעיות עור שצברה נסיון רב בתחום הטיפולים בעור ועוזרת לנשים מכל רחבי הארץ להשיג עור חלק!

בראיון עם הגב' אושרי היא מדברת על חשיבות הטיפול המוקדם בבעיות העור ועל הדרך להשיג שינוי משמעותי במראה  הפנים המשפיע על הביטחון העצמי של כל אשה.

"כל בעיית עור הנראית על העור החיצוני כמו פצעי אקנה, חטטים וצלקות, כתמי בעור או קמטים ורפיון בעור מתחילה משכבת הדרמיס העמוקה, ולכן חשוב לבצע אבחון עור ממוחשב המסוגל לבדוק באיזה שכבה בעומק העור נמצא הנזק, ולשם צריך להגיע עם טכנולוגיות מתאימות לבנייה נכונה של רקמת העור.

 לעיתים צריך לשלב כמה סוגים של טכנולוגיות כדי לתקן נזקים עמוקים שהצטברו במשך שנים".

היא גם מדגישה את חשיבות בחירת מקום הטיפול וסוג הקליניקה בתהליך הטיפולי, " קליניקה שמומחית בטיפולים בבעיות העור וצברה נסיון רב בתחום זה כנראה מחזיקה נוסחאות מדויקות לתהליכים טיפוליים הרבה יותר מקליניקה סטנדרטית המבצעת מכלול של טיפולים קוסמטיים תחת קורת גג אחת".

בנוסף, הגב' ליאורה אושרי מאמינה בליווי ומעקב צמוד לאורך התהליך הטיפולי כדי לספק את המעטפת המדויקת לכל מטופלת, ב'דרמה קליניק' מקפידים על קשר הדוק עם כל מטופלת יום לאחר כל טיפול כדי לוודא את תגובת העור, כמו כן ליאורה לוקחת אחריות ומקפידה לעקוב אחרי כל מטופלת תוך כדי הטיפולים מספר פעמים בתהליך הטיפולי, ומספר הטלפון האישי שלה ניתן לכל מטופלת וזאת כדי ללוות בצורה מושלמת כל מטופלת.

כל המעטפת הזאת מבטיחה לכל אחת להשיג עור חלק בדיוק כמו שהיא חולמת!

בדיוק בימים האלה ב'דרמה קליניק' חוגגים ב3 הסניפים יום הולדת 26 וזה הזמן לתת.

 מי שסובלת מבעיה בעור, צלקות וחטטים, פצעי אקנה, כתמים בעור, רפיון בבטן לאחר הלידה או קמטים מקבלת אבחון עור במתנה ללא עלות.

 שימו לב שזה מוגבל ל-5 פונות ראשונות!!

טלפון להתקשרות: 0774553272

לקריאת המדריך 'סודות הטיפוח של דרמה קליניק'. שלחי בקשה מייל: dermaclinic@outlook.co.il

להורדת הטיפים בחינם לחצי כאן>>

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות