הרצל  איציק דדיה  אופק  חברון
החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניות.החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניות
ד' בתמוז תשעז | 28.06.17
ישיבת דרך חיים מציעה שילוב מיוחד של לימודי קודש ברמה גבוהה עם לימודי ערב בלימוד מקצוע טכנולוגי יוקרתי, יחד עם שירות צבאי במסלולי המחשוב והסייבר. איך עומדים בקצב היום-יומי האינטנסיבי ומה משך המסלול? כל הפרטים (חרדים, שיווקי)
מסלול הגיוס החרדי נצח יהודה.סטודנטים לרפואה חרדים? בזכות הגיוס לצבאkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון4
דרך שירותו הצבאי בנצח יהודה, יכול היה אשר גירש להשלים בגרויות ולהגשים חלום ילדות ולהתקבל לרפואה: "מי שלומד ואוהב ומחובר לתורה ולעם-ישראל אין מקומו בצבא ולא בנצח יהודה. אבל מי שמרגיש שלא תורם לא לעצמו ולא לעולם, המקום היחידי זה גדוד נצח יהודה" (חרדים במדים, שיווקי)
"חיפשתי כל הזמן תירוצים". חטיבה עם ליווי רבני. אילוסטרציההרגשתי רע עם עצמי / מכתב מרגש מלוחם חרדיkikar.co.il בשיתוף ארגון שח"ר20
מכתב מרגש שהגיע לארגון שח"ר המלווה את הפלוגה החרדית תומר בגבעתי ואת הפלוגה החדשה בצנחנים: "בשלב כל שהוא הרגשתי ריק עם עצמי. כולם מצפים שאתחתן ואהיה אברך ואני ידעתי שזה לא ממש יקרה. לא הייתי מסוגל לשאת את בזבוז הזמן" (חיילים, שיווקי)
ליווי רבני בפלוגה ייעודית למגזר החרדי בצנחנים. אילוסטרציהפלוגת הצנחנים החרדית הראשונה יוצאת לדרךkikar.co.il בשיתוף ארגון שח"ר14
חטיבת הצנחנים הנחשבת כאחת מחטיבות החי"ר הטובות בעולם, פותחת פלוגה ייעודית למגזר החרדי בליווי רבנים, תפילות במניין ושיעורי תורה ולימודים בסוף המסלול. ביום חמישי הקרוב: כנס מידע המספק הצצה לפלוגה החרדית בחטיבת הצנחנים (חרדים, שיווקי)
חייל עם ציוד הנדסהעל צמ"ה שמעת? בוא להפעיל אותוכיכר השבת
צמ"ה - מפעיל ציוד מכאני הנדסי, יתן לכם הכשרה בסלילת תשתיות, הריסת מבנים והנדסה אזרחית. אחרי השירות תוכלו להשתלב בתחום התשתיות והנמלים (צבא, מסלולים)
המסלול של "אחזקת מערכות נשק"המסלול של "אחזקת מערכות נשק"כיכר השבת
תמיד התעניינת במערכות נשק, אבל לא יכול לשרת כלוחם? ל"נצח יהודה" יש את מסלול "אחזקת מערכות נשק", בו תלמדו להכיר סוגי נשקים שונים ותוכנות מתקדמות (מתגייסים)
ג'יפ צה"לי-לא סתם מוסכניק: חשמלאי רכבכיכר השבת
אם אתם אוהבים להתעסק עם רכבים, במסלול "מכונאי - חשמלאי רכב", של נצח יהודה תלמדו לתפעל את הרכבים החדישים של צה"ל, עם מערכות מתקדמות ופיקוד חשמלי (מסלולי צבא)
גם תואר גם שירות: הנדסאי תכנוןגם תואר גם שירות: הנדסאי תכנוןכיכר השבת
אם אתה רוצה לשלב בין תואר לשירות בצבא, ואוהב הנדסה ותכנון, מסלול "הנדסאי תכנון ופיתוח" של "נצח יהודה", יתן לך מענה ויאפשר לך לרכוש תואר של מכללת אורט (מתגייסים)
לוחם בנצח יהודהלוחם בנצח יהודהכיכר השבת2
רוצה להתגייס לשירות קרבי מלא, בלי לוותר על החינוך הישיבתי? גדוד 97 של חטיבת כפיר, הידוע בשם "נצח יהודה", נבנה בדיוק בשבילך. אז מה צריך לעשות? המסלול המלא (צבא)
תמי"ר - הפעלת תקשורת מבצעיתתמי"ר - הפעלת תקשורת מבצעיתכיכר השבת
אם אתה מתעניין בתקשורת ובאלקטרוניקה, מסלול תמי"ר יעניין אותך. במסלול "מפעיל תקשורת ורדיו מבצעי", תלמד להפעיל את מערכות התקשורת המסווגות של צה"ל (צבא)
מסלול כבאות והצלהמסלול כבאות והצלהכיכר השבת
בנוסף לשירות בצבא, אתה מעוניין לעבור הכשרה בחילוץ והצלה? כיבוי אש מעניין אותך? מסלול "כבאות והצלה" של גדוד "נצח יהודה", יתן לך את ההכשרה והניסיון הרלוונטים (צבא)
טכנאי מכונותטכנאי מכונותכיכר השבת
מתעניין בהרכבה, תפעול, פירוק ושכלול של מכונות מכל הסוגים? מסלול "טכנאי מכונות" של "נצח יהודה", יהיה גם מרתק וגם שימושי עבורך, ותצא עם תואר בהנדסה (מתגייסים, קרייריה)
חשמלאי מוסמךחשמלאי מוסמךכיכר השבת1
מתעניין בחשמלאות? בגדוד "נצח יהודה" בנו עבורך שני מסלולים מעניינים, מוסמך ומעשי. במהלך הקורס תלמד על תשתיות חשמל, מיזוג אוויר ואלקטרו מכאניקה (צבא, מתגייסים)
מקצוע העתיד: אפסנאי טכנאימקצוע העתיד: אפסנאי טכנאיכיכר השבת
רוצה לנהל מחסן צבאי אבל בצורה טכנולוגית? מסלול "אפסנאי טכנאי" של "נצח יהודה", יכול להתאים לך. שם תרכוש ניסיון וידע בלוגיסטיקה ותפעול מערכות ניהול מלאי ממוחשבות (צבא)
אלקטרונאיאלקטרונאיכיכר השבת
אם אתה מתעניין באלקטרוניקה, ומחפש להתמקצע בתחום. מסלול "אלקטרונאי" של "נצח יהודה", יתן לך מענה. במסלול תלמד את סוגי האלקטרוניקה השונים (מתגייסים)
אחראי ניהול מלאיאחראי ניהול מלאיכיכר השבת
יודע לנהל ולהיות אחראי ומסודר? מסלול "אחראי ניהול מלאי" של "נצח יהודה" מתאים לך. בא ללמוד לנהל עם מערכות מידע ממוחשבות את מחסני המלאי של צה"ל (צבא)
מקצוע העתיד: אופטרוניקהמקצוע העתיד: אופטרוניקהכיכר השבת
מתעניין באלקטרוניקה? מערכות נשק מסקרנות אותך? רוצה להיות אופטיקאי? מסלו "אופטרוניקאי" ב"נצח יהודה" מציע לך התמחות והתמקצעות באחד התחומים המבוקשים (צבא)
פלגת הנגב בחיל האווירפלגת הנגב בחיל האווירכיכר השבת1
אוהב תפקידי אבטחה? מסלול "מגני הנגב" של "נצח יהודה" מיועד לך. אחרי תקופת הכשרה תאבטח את הטייסות של חיל האוויר, ובאזרחות תוכל להשתלב בתפקידי אבטחה (צבא)
מסלול תומר: להפוך ללוחם בגבעתימסלול תומר: להפוך ללוחם בגבעתיכיכר השבת1
אם אתה רוצה לשרת בשירות קרבי משמעותי יחד עם שמירה על אורח חיים חרדי מלא, מסלול תומר בחטיבת גבעתי במיוחד בשבילך. ואחרי שנתיים יש גם שנת הכשרה (מסלולים)

מסלולים

עדכונים
כיכר facebook