יין ואלכוהול

אבוקדו אפוי בציפוי פריךבאנו לשדרגאבוקדו עם קראסט פריך שהולך עם כל דברכתוספת מדליקה לעיקרית, כנשנוש חצות מהיר לצד מגוון מטבלים, כמרכיב מיוחד לסלט - קבלו גרסה בריאה יותר
אף אחד לא יחשוד שהיין עלה רק 40 שקליםבאנו לעזוראיך לגרום ליין זול להרגיש כמו בקבוק ב-400 שקל30 שניות ומכשיר שיש לכל אחד במטבח יכולים לגרום לבקבוק ב-40 שקלים להרגיש כמו זה השמור להזדמנויות מיוחדות
בקבוקי יין מאחסנים בשכיבהבאנו לעזורמדוע אסור לאחסן את בקבוק היין בעמידהשמתם לב שבחנויות היין הבקבוקים בדרך כלל שוכבים? זה לא צירוף מקרים, אלא הדרך היחידה למנוע מהפקק להתייבש
בית הדין של בעלזא. ברקן וסגל: בד"ץ בעלזא העניקו את חותמת הכשרותחברי בית הדין מחזיקי הדת של בעלזא ביקרו ביקבי ברקן וסגל ועקבו מקרוב אחר סידורי הכשרות המהודרים. לרבנים הוצגו המערכות הטכנולוגיות המובילות המסייעות גם בתחום הכשרות והושק המותג המיוחד 'מרום ירושלים' מבית יינות סגל בכשרות בד"ץ מחזיקי הדת בעלזא (יין, שיווקי)
מאות אלפי בקבוקי  'קדם' נרכשו ברשתות השיווק. אילוסטרציהפסח: מאות אלפי בקבוקי 'קדם' נרכשו ברשתות השיווקחברת 'קדם ישראל', יבואנית מותגי המזון האמריקאים: 'קדם', 'גפן', 'גאולה', 'גליקס', 'שפע' ועוד, מסכמת את חג הפסח בסיפוק רב. חלה עלייה משמעותית של כמות המכירות ביחס לשנה שעברה (יין, שיווקי)
עדיין שותים מיץ ענבים? יקב מצודה. אילוסטרציהיין ישמחעדיין שותים מיץ ענבים? הגיע הזמן להשתדרגלא משנה אם לקידוש בשבת וחג, או ארוחה משפחתית בחוה"מ, היין שעולה על השולחן צריך להיות משובח כראוי לבני מלכים. איך מבדילים בטעמים ובאיכות ואיך יודעים איזה יין לקנות? ראיון עם יוסי אייזיקוביץ' היינן המומחה של "יקב המצודה" (יין ואלכוהול, שיווקי)
יישוב אור הגנוז. לגייר את הקיבוץ החילוני. צילום: יחצכאיש אחד בלבד אחדיקב אור הגנוז: לומדי התורה שהפכו את הקיבוץ החילוניביישוב אור הגנוז ליד צפת, חיה קהילה יוצאת דופן שבונה מודל לקראת ימות המשיח. המשנה החברתית של הרב אשלג, בעל הסולם, יצאה לפועל באופן מעורר השראה. הייינות שביקב אור הגנוז מושפעים מהסביבה המיוחדת ומייצגים קהילה שלמה של לומדי תורה (יין, שיווקי)
יין לסעודה ויין למשלוח מנות - אין בוחרים? אילוסטרציהעד דלא ידעפורים: יין לסעודה ויין למשלוח מנות - איך בוחרים?רגע לפני חג הפורים, היין הוא המרכיב המרכזי במשלוח המנות ובסעודה. בין אם אתם לא מבינים כלום ביינות, ובין אם אתם אניני טעם, קבלו את המדריך הנכון לבחירת היין המושלם (יין ואלכוהול, שיווקי)
הרב הראשי בפתיחת המיכל לאחר אמירת סדר הפרשת תרו"ממצווה כהלכהבמעמד הרב הראשי: הפרשת תרומות ומעשרות ביקבי ברקן120 אלף ליטר של יין הופרשו מ12 מיליון ליטר במעמד הפרשת תרומות ומעשרות של היקבים. את המעמד כיבדו הרב דוד לאו, הרב הראשי לישראל, והרב מיכה הלוי, רבה של פתח תקווה: "אשריכם שבזכותכם אפשר לייצר יין בכשרות מהודרת כזו" (יין ואלכוהול, שיווקי)
טעמנו את הוודקה של דונלד טראמפ והנה התובנותטעמנו את הוודקה של דונלד טראמפ והנה התובנותאם הייתי צריך לנחש מה יהיה הטעם של הוודקה של טראמפ, הייתי הולך על אגרוף לפנים, מלוכלך, ובטעם של דלק 98 אוקטן.
הרבנים הראשיים לירושלים בירכו על יקבי ברקןאיכות וכשרות מהודרתעל איזה יין בירכו הרבנים הראשיים לירושלים?במעמד "הקבלת פני רבו" שהתקיים בסוכותיהם של הראשל"צ, הרב שלמה משה עמאר, והרב אריה שטרן, יקבי ברקן הקימו עמדה בה ניתנו לבאים כוסות יין מהיינות המובחרים שהיקב מציע (יין ואלכוהול, שיווקי)
פסטיבל היין ה-18: רשמים, חוויות וטעמיםפסטיבל היין ה-18: רשמים, חוויות וטעמיםמומחה היין, שרגא גבהרד, ביקר בפסטיבל היין ביד השמונה והתרשם מהמבחר ומהיינות המיוחדים של יקבי הבוטיק אם כי מעט פחות מהארגון והעומס שהיה במקום הקטן מידי (אוכל)
היינות שיונחו על שולחן החג שלכם. יקב טפרברג. אילוסטרציהוהיית אך שמחנעים להכיר: היינות שתשתו בחג הסוכותושמחת בחגך והיית אך שמח – חג הסוכות בו נצטווינו על השמחה ואין שמחה אלא בבשר ויין. לקראת החג קבלו את המלצות היינן הראשי של יקב טפרברג על היינות עליהם תברכו בחג הראשון (יין, שיווקי)
היינות שישדרגו כל ארוחת חג. ברקן. אילוסטרציהעונת החגים בשיאה: איזה יין תגישו בסעודה?עדיין לא יודעים איזה יין יפאר את שולחן החג שלכם? רוצים להרשים את האורחים ביין משובח ואיכותי? כיכר השבת במדריך מיוחד לכבוד עונת החגים. לגזור ולשמור (יין ואלכוהול, שיווקי)
11 יינות סירה מומלצים לחג מ-35 עד 180 שקלים11 יינות מומלצים לחג מ-35 עד 180 שקליםאם מניחים על השולחן בקבוק "קברנה" ובקבוק "סירה", רבים ייקחו את הקברנה המוכר. אבל מומחה היין של כיכר אוכל מעדיף את הסירה - יין עוצמתי ומעניין שאולי אנחנו מפספסים
לשלב קינוחים מתוקים עם יין, אפשרי? אילוסטרציהבאנו לעזורבאנו לעזור: כך תתאימו את היין לקינוח שלכםשילובים בין אוכל ויין הם מדע עתיק שיש לשים אליו לב. הנה 3 קינוחים מעולים לשבת - כן, כולם פרווה לגמרי - והיין שמתאים להם בדיוק. אבל בדיוק. וכן, התחרות הייתה קשה (אוכל, שיווקי)
מסע מופלא בין כרמים ויין איכותיעונת הבציר החלהמאחורי הקלעים של היינות המעוטרים ביותר בישראלביקבי ברקן, חודשים תמוז ואב הם תחילתו של מסע מפרך אך מופלא בין כרמים, אשכולות ענבים, וריח משכר של יין איכותי. ברקן - היקב הישראלי המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות, מתחיל בימים אלו את הבציר ואז, כל הקסם שמאחורי הכרמים והמדליות מתעורר לחיים (יין, שיווקי)
הוצאתם יותר ממה שתכננתם? תאשימו את הכוסהידעתם?הידעתם? גודל הכוס עלול לגרום לכם להזמין עוד ייןמדענים מצאו שגודל הכוס עלול לגרום לכם להזמין עוד יין. התוצאה: קלוריות מיותרות ופחות כסף בארנק. אופס (אוכל)
לשמור על איכות היין גם בימים חמיםאיך לאחסן נכון את היין ולשמור עליו לאורך זמןתמיד שאלתם את עצמכם מה הוא יין מיושן? האם אפשר לשמור על איכותו של היין בחום הכבד השורר בחוץ? האם יין צריך לשכב או לעמוד? היכן לאחסן אותו: במקרר או אולי בארון? מדריך (יין ואלכוהול, שיווקי)
מותגי הבירה בכשרות מהודרתחדש בשוק המהדריןמותגי הבירה המובילים עכשיו בכשרות הרב לנדאבמהלך חדשני מבשלת קרלסברג משיקה את מותגי הבירה המובילים בכשרות הרב לנדא שליט"א. מוצרי הדגל המושקים בכשרות המהודרת הם: קרלסברג, טובורג, סטלה ארטואה ומאלטי - משקאות בירה ברמה ובאיכות בינלאומית (אלכוהול, שיווק)
כיכר אוכל
המומלצים