סובלים מרגליים נפוחות? הנה הסיבות לדברסובלים מרגליים נפוחות? הנה הסיבות לדבר
כ"ח בחשוון תשפ | 26.11.19
הנעליים שלכם ממש מציקות לכם. אתם מביטים למטה והרגליים שהיו בגודלן הרגיל רק הבוקר, נפוחות באופן תמוה. למה זה קורה ואיך תחזירו אותן לגודל המקורי? (בריאות)
אל חשש: ביצים הן מאכל בריא - הנה הסיבהאל חשש: ביצים הן מאכל בריא - הנה הסיבהאביטל לוי1
כשהיינו ילדים, אמא בקשה שנסיים מהצלחת את החביתה, כי "זה בריא" וכשבגרנו, קמו כל מיני קולות שטענו אחרת. עזבו אתכם מרעשי רקע, הביצים טובות לנו. הנה למה (בריאות)
מנשנשים מלפפונים חמוצים? שימו לב לזהמנשנשים מלפפונים חמוצים? שימו לב לזהאביטל לוי2
מסתובבים בינינו אנשים מן השורה שנהנים לחסל מלפפונים חמוצים מתוך קופסת השימורים שלהם; אבל מתי עובר הגבול - ומה מעידה ההשתוקקות למלוח על האוכל? (להישאר בריא)
4 דרכים מוכחות לגרום לילדים לאכול ירקות4 דרכים מוכחות לגרום לילדים לאכול ירקותאביטל לוי
ילדים קטנים אמורים לצרוך קרוב ל-2 כוסות ירקות מלאות בכל יום. אבל, מה תעשו אם בנכם בקושי מסיים את קערת דגני הבוקר המסוכרים לארוחת הבוקר, קל וחומר פרוסת לחם עם אבוקדו? (בריאות, ילדים)
רוצים לרזות ומתאמנים פעמיים ביום? כדאי שתקראורוצים לרזות ומתאמנים פעמיים ביום? כדאי שתקראואביטל לוי
מתעצלים לצאת להליכה פעם ביום? יש אנשים שכל כך נחושים להשיג את מטרותיהם הספורטיביות ומכפילים את תדירות האימונים שלהם לפעמיים ביום. אבל האם זה בטיחותי? המקצוענים עונים (בריאות)
תזונאית: מדוע אסור לשתות קפה על הבוקרתזונאית: מדוע אסור לשתות קפה על הבוקראביטל לוי4
קמים בבוקר, מכבים את הנודניק מספר פעמים, לבסוף גוררים את עצמכם למטבח להכין קפה ואז מחכים שהקפאין יעשה את פעולתו? מסתבר שמדובר בהרגל בעייתי מכמה סיבות (בריאות)
האם הליכה ללא נעליים פוגעת ברגליים?האם הליכה ללא נעליים פוגעת ברגליים?אביטל לוי
מדי ערב, כשאנו שבים לביתנו לאחר עוד יום עבודה מתיש, הדבר הראשון שאנו עושים הוא לחלוץ את נעלינו ולאוורר את כפות רגלינו. אבל האם הליכה בכפות רגליים חשופות - מזיקה? כן. אלו הסיכונים (בריאות)
פצעים לבנים בפה: מה עושים איתם?פצעים לבנים בפה: מה עושים איתם?אביטל לוי7
קמתם בבוקר עם תחושה לא נעימה בחלל הפה, רצתם למראה לבדוק מה פשרה וראיתם כי צמח לו פצע לבן ועגול על הלשון, אשר בלתי אפשרי להתעלם מקיומו. מה גורם להופעתו ואיך נפטרים ממנו? (בריאות)
צליל השעון המעורר שיעזור לכם להרגיש ערנייםצליל השעון המעורר שיעזור לכם להרגיש ערנייםאביטל לוי
קרה לכם שהקצתם משינה והייתם עייפים אף יותר משהייתם לפניה? החדשות הטובות הן, יתכן שתוכלו לשלוט בנמנום המפתה מדי בוקר, רק על ידי שינוי הצליל הרגיל של הנודניק שלכם (בריאות)
מחקר: שירותים ציבוריים לא כאלו מזוהמיםמחקר: שירותים ציבוריים לא כאלו מזוהמיםאביטל לוי2
שוהים שעות רבות מחוץ לבית? כנראה שתאלצו לעצור בשירותים ציבוריים, שגורמים לכם לחשוש מהידבקות במחלות מסוכנות. חדשות טובות: מחקר מראה כי אותם שירותים אינם מסוכנים כל כך (בריאות)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות
4 הרגלי חיים לא מוכרים של אנשים רזים
אורח חיים בריא4 הרגלי חיים לא מוכרים של אנשים רזים

על פי מחקר, אנשים רזים רבים (שאינם נצמדים לדיאטות קפדניות!) משתמשים בטקטיקות פחות מסורתיות שיכולות לעזור בשמירה על המשקל לאורך זמן, מבלי לסבול (בריאות)

לא רק מוסיף טעם: 4 יתרונות שיש לקינמון
אורח חיים בריאלא רק מוסיף טעם: 4 יתרונות שיש לקינמון

התרכובת המעניקה לקינמון את צבעו וריחו ​​עשויה לעצור את היצור של תאים סרטניים במעי הגס, כך עולה ממחקר שנערך במאי 2015 - ועוד 3 תועלות בריאותיות לא מבוטלות שיש לקינמון על בריאותנו (בריאות)

5 סיבות לאכול תפוחים - לא רק בראש השנה
להיות בריא להישאר בריא5 סיבות לאכול תפוחים - לא רק בראש השנה

לפרי הקלאסי שיככב על שולחן החג שלנו יש שלל יתרונות בריאותיים, כמו מלחמה בהשמנת יתר וחיזוק המוח. אז הנה 5 תועלות משמעותיות שתפיקו מלעיסת תפוח, על שלל גווניו וזניו (בריאות)

למה אנחנו מסמיקים ואיך שולטים בזה?
להיות בריא להישאר בריאלמה אנחנו מסמיקים ואיך שולטים בזה?

נדמה כאילו אנחנו מסמיקים ברגע הכי לא מתאים, אך יכולים להיות לאדמומיות הרבה גורמים פיזיים ורגשיים וניתן לשלוט ולטפל בהם בדרכים שונות. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הסמקה (בריאות)

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.