מפתיע: למה כדאי לשים את הילדים במיטה מוקדםמפתיע: למה כדאי לשים את הילדים במיטה מוקדם
ט' בשבט תשפ | 04.02.20
לגרום לילדים לעצום את עיניהם בשעה סבירה, לפעמים נראה כמו משימה בלתי אפשרית. אבל בעוד ששעתיים של שינה אבודה עשויות להראות לא מזיקות, יש להן השפעה על הצאצאים ועל ההורים (בריאות)
מחקר: הפסקות בדיאטה מביאות לירידה מהירה במשקלמחקר: הפסקות בדיאטה מביאות לירידה מהירה במשקלאביטל לוי1
אלה כנראה החדשות הטובות ביותר שקראתם היום: נכשלתם וחרגתם מהתפריט המוקפד שאליו אתם צמודים כבר כמה חודשים? לא נורא. לקיחת פסק זמן מפעם לפעם בדיאטה, מביאה לתוצאות מואצות (בריאות)
זה טוב מדי: מחקר מצא שקפה עוזר בשיכוך כאביםזה טוב מדי: מחקר מצא שקפה עוזר בשיכוך כאביםאביטל לוי
שוב המצפון מציק לכם על שתיית כוס הקפה השלישית להיום? מחקר מוכיח שכוס קפה יכולה להקל על כאבים באופן שדומה לאפקט שיש למשככי כאבים הנמכרים ללא מרשם (בריאות)
מסתבר שאוכל מנחם עשוי לא להיות כל כך מנחםמסתבר שאוכל מנחם עשוי לא להיות כל כך מנחםאביטל לוי
היה לכם יום גרוע וכל מה שאתם רוצים זה קערה של פסטה מוקרמת - שתגרום לכם להרגיש טוב יותר. ובכן, מחקר חדש עשוי לשנות את תפיסותיכם לאורך זמן לגבי השפעת האוכל המנחם על מצב הרוח (בריאות)
הקשר המפתיע שבין פעילות גופנית לעינייםהקשר המפתיע שבין פעילות גופנית לעינייםאביטל לוי1
הנה סיבה טובה מאד לנעול את נעלי הריצה עוד היום: למרות שלכאורה, לביצוע ספורט אין כל השפעה על העיניים שלנו, מחקר מגלה שיש לו אפקט על עצב הראייה שלנו בטווח הרחוק (בריאות)
תפוחי אדמה משמינים? מחקר מוכיח בדיוק הפוךתפוחי אדמה משמינים? מחקר מוכיח בדיוק הפוךאביטל לוי
חוקרים עבדו עם שתי קבוצות של עכברים שניזונו מאותן דיאטות עתירות שומן, אך קבוצה אחת מהן צרכה גם תמצית תפודים. הממצאים לגביה מפתיעים באופן מיוחד (בריאות)
המחלה ששליש מאוכלוסיית העולם סובל ממנההמחלה ששליש מאוכלוסיית העולם סובל ממנהאביטל לוי
שכיבה על כיסא הטיפולים של רופא השיניים אינה חוויה נעימה במיוחד ולכן, אין זה פלא שרוב בני האדם נמנעים ממנה. אולם ממצא חדש עשוי לגרום לכם לקבוע תור מיד: עששת פוגעת ברבים מאיתנו (בריאות)
רוצים להיות מאושרים? אכלו מזונות צהוביםרוצים להיות מאושרים? אכלו מזונות צהוביםאביטל לוי1
מחקר מצא כי צריכת מאכלים צהובים משחררת רמות משמעותיות של הורמונים הקשורים לאושר, מכיוון שאנו מקשרים את הגוון הזה לתחושת צהלה ופסיכולוגים מאשרים את הדברים (בריאות)
מלחיץ: הליכה עם נעליים בבית מזיקה לבריאותמלחיץ: הליכה עם נעליים בבית מזיקה לבריאותאביטל לוי
חולצים נעליים בכניסה לבית? יתכן שאתם עושים משהו נכון. מחקר מראה כי התהלכות עם נעליים ברחבי הבית טומנת בחובה את הסיכון להעברה של חיידקים מסוכנים שעלולים לפגוע בבריאות הגוף (בריאות)
מחקר: אנשים לא ממש מכבסים בגדי ספורטמחקר: אנשים לא ממש מכבסים בגדי ספורטאביטל לוי1
אתם מתמידים ומבצעים פעילות גופנית 3 פעמים בשבוע. הכל טוב ויפה וכל הכבוד, אך אם כבר אתם עושים זאת, היזהרו לא לרכוש הרגלים בעייתיים חדשים תוך כדי, כמו אי שמירה על היגיינה מספקת (בריאות)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות
למה מרק עוף גורם לכם להרגיש טוב יותר בזמן חולי
אורח חיים בריאלמה מרק עוף גורם לכם להרגיש טוב יותר בזמן חולי

עשינו מעט מחקר כדי לקבוע אם תרופת הסבתא העממית הפופולרית שאפילו רופאים ממהרים להציע אותה כמשככת תופעות של שפעת, יכולה לעזור לכם בעונה זו של התפשטות השפעת (בריאות)

טף וטופו: האם ילדים יכולים להיות טבעונים?
אורח חיים בריאטף וטופו: האם ילדים יכולים להיות טבעונים?

אנו יודעים שניתן לדבוק באכילה נטולת מזון מן החי ולקבל כל חומר שנדרש לגוף, כדי להיות בריאים לחלוטין, אך מה עם אלו שעלולים להיות פגיעים יותר בכל הקשור לצמיחה והתפתחות, דהיינו, ילדים? (בריאות)

שולחים בגדים לניקוי יבש? כדאי שתקראו
להיות בריא להישאר בריאשולחים בגדים לניקוי יבש? כדאי שתקראו

מחקר מראה כי כימיקלים בהם משתמשים במכבסות הם בעלי תופעת לוואי מפחידה: חולי בסרטן. לא זאת בלבד, הם נמצאו גם בחומרי ניקוי אחרים ובמי השתיה. אז האם עליכם לדאוג? (בריאות)

חמש הדרכים הקלות לחיזוק מערכת החיסון
להיות בריא להישאר בריאחמש הדרכים הקלות לחיזוק מערכת החיסון

זו עונת השפעת, וילדינו שוהים בבית כבר מספר ימים, כך שעל כתפינו, ההורים, מוטלת המשימה להבטיח שלא נחלה גם אנו • הנה מה שאנחנו עושים בנידון; קבלו את 5 הדרכים (בריאות)

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.