שערי מט"ח:4.20  $3.63  
'תסמונת הראש המתפוצץ': מהי בדיוק?'תסמונת הראש המתפוצץ': זה לא מה שאתם חושבים שזה
ט' בסיון תשפא | 20.05.21
אתם מכירים את התחושה של ראש כואב בטירוף, אך האם שמעתם פעם על 'תסמונת הראש המתפוצץ (EHS)'? ד"ר פאולין חוזה מנדבת את כל המידע על ההפרעה הזו שמתרחשת דווקא בשינה (בריאות)
מחקר: נשים סובלות יותר מכאבים כרונייםמחקר: נשים סובלות יותר מכאבים כרונייםאביטל לוי1
16 אחוזים מהאוכלוסייה הישראלית סובלים מכאב כרוני. כעת, מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת גלאזגו, עשוי לתת מעט תקווה למתמודדים עם התופעה (בריאות)
האם התרופה לסרטן נמצאת במחקר הזה?האם התרופה לסרטן נמצאת במחקר הזה?אביטל לוי
האם הייתם מאמינים שמדי יום מאובחנים בישראל כ-80 מקרים חדשים של סרטן? כן כן, קשה להישאר אדישים למקרא העובדות הללו ולכן כה שמחנו להתוודע למחקר המעודד הבא (בריאות)
מחקר: יותר תאומים נולדים כעת מאי פעםמחקר: יותר תאומים נולדים כעת מאי פעםאביטל לוי7
על פי מחקר מרתק שנערך לאחרונה, מספר הלידות של תאומים בכל רחבי העולם, גבוה היום יותר מאי פעם. מהי הסיבה לדבר בעצם? (בריאות)
נשים שעובדות הרבה נמצאות בסיכון לסרטןנשים שעובדות הרבה נמצאות בסיכון לסרטןאביטל לוי
נשארות במשרד עד מאוחר? מוטב שתשקלו מחדש את אורך יום העבודה שלכן, מכיוון שמחקר מגלה שנשים שמשקיעות הרבה זמן בעיסוק שלהן, מצויות בסיכון גבוה יותר לסרטן ומחלות לב (בריאות)
ישנם 4 סוגים של כאבי ראש. כך תטפלו בהםישנם 4 סוגים של כאבי ראש. כך תטפלו בהםאביטל לוי1
כל כאב ראש הוא לא נעים. אך מדוע יש כאלה שמרגישים שונה מאחרים? שוחחנו עם רופאה שסיפרה לנו על הסוגים הנפוצים ביותר של כאבי ראש ואיך ניתן לזהות ולטפל בהם (בריאות)
5 מנות של זה ביום ימנעו מחלות קטלניות5 מנות של זה ביום ימנעו מחלות קטלניותכיכר השבת
מחקר רחב היקף שהתפרש על פני 30 שנה ודגם כמאה אלף משתתפים, מוכיח כעת כי אכילת 5 מנות של ירקות ופירות ביום מונעת מחלות ומאריכה את תוחלת החיים (מחקרים, בריאות)
מתנשפים רק מלראות את התמונה? אתם לא לבדחסרי נשימה אחרי מדרגות? זה לא אומר שאתם לא בכושרכיכר השבת1
אם עליתם גרם מדרגות לא ארוך במיוחד וסיימתם אותו ללא נשימה ודפיקות לב מואצות - זה ממש לא אומר שאתם לא בכושר, אלא עשוי להצביע על בעיה רפואית אחרת (בריאות)
השיניים שלכם עלולות להצהיב גם אם אתם לא שותים קפההלם: זו הסיבה שהשיניים נעשות צהובותכיכר השבת
כלומר, זאת אחת הסיבות להצהבת השיניים - ולא, היא לא קשורה לצריכת הקפה המוגזמת שלכם. רופא שיניים מסינגפור עם סופר פשוט טריק למניעת שיניים צהובות (בריאות)
כוויה בלשון. שוב לא עמדתם בפיתוי?חטפתם כוויה בלשון? כך תעזרו לה להחליםכיכר השבת
ותמנעו מעצמכם כאב מיותר או לפחות תפחיתו אותו משמעותית. 5 פעולות שצריך לעשות מיד אחרי שחוטפים כווייה בלשון - כמובן בהתאם לדרגת החומרה שלה (בריאות)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.