שערי מט"ח:4.20  $3.63  
שימוש חוזר בבקבוקי פלסטיק זה מסוכןשימוש חוזר בבקבוקי פלסטיק הוא סכנה אמיתית - וזו הסיבה
כ"ח באדר ב' תשפב | 31.03.22
למלא שוב ושוב בקבוקי מים מפלסטיק נשמע לכם כמו רעיון נהדר שמשלב בין שמירה על איכות הסביבה ועל הבריאות האישית שלכם? אז זהו שלא. ממש ממש לא (מחקר, בריאות)
למה תמיד קר לכם ברגליים? הנה 5 סיבותלמה תמיד קר לכם ברגליים? הנה 5 סיבותאביטל לוי3
סובלים באופן תדיר מתחושה שהרגליים שלכם קופאות? יתכן שאתם לא לבושים מספיק חם. אבל אם גם האופציה הזאת ירדה מהשולחן, הנה חמישה גורמים שיכולים להיות לכך (בריאות)
בצבא ארה"ב חיילים מאומנים להירדם תוך 2 דקותהשיטה של צבא ארה"ב להירדם תוך 2 דקותחיה כהן44
ציפורי לילה, להתפקד! ובכן, יש מצב שהלילה תצליחו לישון מוקדם מהצפוי בזכות השיטה הזו שמיועדת לעזור לחיילים, ובעיקר לטייסי קרב, להירדם בכל זמן ובכל מצב (בריאות)
כך תלמדו את הילד שלכם לקנח את האףכך תלמדו את הילד שלכם לקנח את האףאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן
ילדכם הצטנן קלות ואתם תוהים: זו שפעת או קורונה? בכל מקרה, בלי קשר לתשובה, עדיין יש בעיה שכל ההורים לילדים קטנים מתמודדים איתה: איך מלמדים אותם לקנח את האף? (בריאות)
אפייה עם הילדים עלולה להיות מסוכנתלמה אפייה עם הילדים עלולה להיות מסוכנתחיה כהן
סוף סוף אזרתם אומץ והלכתם על הנורא מכל: אפייה עם הילדים. רק שמלבד הסכנות הרגילות של תנור לוהט ומיקסר פועל, ישנה סכנה אחת שאתם לא יודעים על קיומה (בריאות)
2 ציפורים: מזונות דיאטטיים שגם משביעים2 ציפורים: מזונות דיאטטיים שגם משביעיםאביטל לוי
בדיאטה? סתם שומרים על אורח חיים בריא? זה לא אומר שאתם צריכים לצרוך מזון תפל ולהיות רעבים כל הזמן. יש הרבה מאכלים טעימים, מזינים ולא משמינים (בריאות)
האנשים השקופים שרק רוצים להשמיןהאנשים השקופים שרק רוצים להשמיןשרי ברינר-שיפמן6
קשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים. האמרה הזו מתארת את ההתמודדות של אנשים שצריכים או מעוניינים לעלות במשקל ותתפלאו, לא קל להם. שוחחנו עם כמה כאלו וחזרנו נפעמים (בריאות, מגזין כיכר)
7 דרכים להפוך את 2022 לשנה מהממת7 דרכים להפוך את 2022 לשנה מהממתתהילה אלטמן
לאכול יותר ירקות זה אחלה, אבל מה עם יעדי הצמיחה המשמעותיים יותר שלכם? בשנה הבאה אתם הולכים להשיג אותם בעזרת הטריקים האלה. תוך חודש כבר תרגישו טוב יותר (בריאות)
האם יציאה עם שיער רטוב גורמת לשפעת?האם יציאה עם שיער רטוב גורמת לשפעת?אביטל לוי3
רחצנו את הילדים ויצאנו מהבית, כשלפתע עלתה בראשנו המחשבה שיציאה עם שיער רטוב יכולה לגרום לחולי, כי כך אמא תמיד אומרת. האם היא צודקת או שמא מדובר באגדה? (בריאות)
אילוסטרציהסובלים מאכילת חורף? בדיוק הזמן לדיאטהכיכר בשיתוף סלים פיט
אתם מאלו שלא עושים חשבון? אתם נהנים מאכילת חורף שסתם משמינה? עכשיו זה בדיוק הזמן לדיאטה שתעשה סוף לצמיגים ולשומן המיותר. עובדים באופן אישי עם כל אחד (ארץ)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.