מרדכי בן..  מרדכי..  משכן אשר  משםחת ברון
תכירו: הדיאטה שכבשה את בריטניה ולא כוללת רעב בתוכהתכירו: הדיאטה שכבשה את בריטניה ולא כוללת רעב בתוכה
ט' בשבט תשעט | 15.01.19
"דיאטת ההרזיה העולמית" - זהו שמה של תוכנית התזונה שמזכירה מעט את השיטה של "שומרי משקל" ומתמקדת בשמירה על תחושת שובע במשך זמן רב יותר (בריאות)
התכונה הגנטית שעשויה לגרום לך לפתח סרטן העורהתכונה הגנטית שעשויה לגרום לך לפתח סרטן העורכיכר השבת1
אנשים עם הגן של שיער אדום ועור בהיר עשויים להיות בעלי סיכוי גבוה יותר לפתח מוטציות DNA העלולות לגרום לסרטן העור, כך עולה ממחקר שבהחלט לא מפתיע אותנו (בריאות)
5 עובדות חשובות שכדאי לדעת על קפאין5 עובדות חשובות שכדאי לדעת על קפאיןכיכר השבת
אם אתם אוהדים של קפה ופשוט לא יכולים לדמיין את היום מתחיל בלי כוס של המשקה המהביל, ברוכים הבאים למועדון! הנה חמש עובדות שאתם צריכים לדעת על הקפאין (בריאות)
אוכלים בריא אך לא מתאמנים? זה לא מספיקאוכלים בריא אך לא מתאמנים? זה לא מספיקכיכר השבת2
מחקר חדש מצא כי אנשים בריאים שלא מבצעים פעילות גופנית, עדיין יכולים להיות בסיכון גבוה למחלות לב וכלי דם - למעשה, הם סובלים מאותו סיכון של אנשים שסבלו מעודף משקל (בריאות)
למה אתם תמיד עייפים? בואו לבדוקלמה אתם תמיד עייפים? בואו לבדוקכיכר השבת1
עבודה, משפחה, חברים ועוד התחייבויות שהחיים מנפקים לנו, יוצרים עבורנו אורח חיים עסוק העלול להיות הגורם לעייפות מתמדת, אך יש כמה סיבות אחרות לעניין שכדאי לבדוק (בריאות)
נגמרו התירוצים: 3 עצות זהב שיגרמו לכם לצאת מהבית ולהתעמלנגמרו התירוצים: 3 עצות זהב שיגרמו לכם לצאת מהבית ולהתעמלכיכר השבת
בין אם מדובר בריצת הבוקר היומית שלכם או בשיעור איגרוף, היציאה עצמה להתעמל מחוץ לבית, יכולה להיות מאבק בפני עצמה. הנה 3 עצות בדוקות ומנוסות שיסייעו לכם לקום מהספה (בריאות)
סרטן הכבד: כיצד למנוע ואיך לזהות סימנים מקדימיםסרטן הכבד: כיצד למנוע ואיך לזהות סימנים מקדימיםכיכר השבת
מקרי סרטן הכבד בקרב מבוגרים גדלו ב-43% בין השנים 2000 ל-2016, על פי נתונים חדשים של המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. כך תדעו לזהות אותו מוקדם ככל האפשר (בריאות)
ד"ר טרי דוברו.דיאטת דוברו: תוכנית אכילה מהסרטיםכיכר השבת
ישנה דיאטה חדשה בעיר ולה טוויסט הוליוודי. הכירו את דיאטת דוברו. היא משלבת בתוכה צום לסירוגין והייתה אחת הדיאטות המובילות של השנה. הנה מה שאתם צריכים לדעת עליה (בריאות)
האם חומץ תפוחים יעזור לכם לרדת במשקל? יתכן, אבל יש מלכודהאם חומץ תפוחים יעזור לכם לרדת במשקל? יתכן, אבל יש מלכודכיכר השבת
כמה מחקרים מראים כי שתיית חומץ תפוחים יכולה לעזור לרדת במשקל, ולכן אנשים מוסיפים אותו לתה, שייק, או אפילו שותים אותו לבדו. אך האם יש דברים בגו? (בריאות)
מחקר סיני: אכילת שום מסייעת במניעת סרטן ריאותמחקר סיני: אכילת שום מסייעת במניעת סרטן ריאותכיכר השבת3
אכילה של שום גולמי לפחות פעמיים בשבוע, עלולה להפחית את הסיכון לסרטן ריאות ב-44%, על פי מחקר שנערך במזרח אסיה (בריאות)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות
דיאטת גאנדרי: כך השיל מנתח הלב 30 ק"ג ממשקלו
אורח חיים בריאדיאטת גאנדרי: כך השיל מנתח הלב 30 ק"ג ממשקלו

דיאטת גאנדרי הייתה אחת המובילות בשנה האחרונה. לא שמעתם עליה? אל דאגה. בשביל זה אנחנו כאן עם כל הפרטים בתוספת דעתם של המומחים עליה (בריאות)

לכו להיבדק: סקירות מוקדמות לגילוי סרטן מצילות חיים
להיות בריא להישאר בריאלכו להיבדק: סקירות מוקדמות לגילוי סרטן מצילות חיים

חוקרים סקרו יותר מ-500 מבוגרים ומצאו כי אנשים שנצמדו להשקפה לפיה יש סדר טבעי וקבוע מראש להתרחשויות בעולם, ביצעו פחות סקירות לאיתור סרטן המעי הגס, וחבל (בריאות)

מחקר: ריצה מפחיתה את הסיכון לסרטן כליות
להיות בריא להישאר בריאמחקר: ריצה מפחיתה את הסיכון לסרטן כליות

לריצה בפרט יש לא מעט יתרונות בריאותיים, מעבר לירידה במשקל. כעת, מתברר כי לרצים יש שני שליש פחות סיכוי לפתח סרטן כליות, על פי מחקר חדש (בריאות)

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.