אכילה רגשיתאיך לזהות אכילה רגשית ו-13 דרכים להיגמל ממנה
ח' בסיון תשפ | 31.05.20
לחץ עשוי לגרום לנו לאכול אפילו כשאנחנו לא רעבים, בעיקר אוכל עתיר שומנים וסוכרים. כך תזהו מתי הארוחה שלפניכם נובעת מסטרס ואילו צעדים חיוביים עליכם לנקוט כדי למנוע אכילה רגשית (בריאות)
האם באמת צריך ללכת 10,000 צעדים ביום?האם באמת צריך ללכת 10,000 צעדים ביום?אביטל לוי1
ממש כמו הרעיון של לישון 8 שעות בלילה, הרעיון שכולנו נפסע 10,000 צעדים ביום טבוע במוחם של רבים. אך האם מספר הצעדים המדויק הזה הוא הכרחי? (בריאות)
דיאטנית: זהו סוג הלחם הבריא ביותרדיאטנית: זהו סוג הלחם הבריא ביותראביטל לוי
לפחמימות אין שם טוב ובשנים האחרונות כולנו מנסים להיגמל מהן. ובכן, כדאי שתדעו שהן נחשבות לחומר מזין ומשמשות כמקור אנרגיה מרכזי בגופנו. אז איזה סוג לחם כדאי לצרוך? (בריאות)
לקראת פתיחת המסעדות: האם בטוח לאכול בחוץ?לקראת פתיחת המסעדות: האם בטוח לאכול בחוץ?אביטל לוי
חלק מהמסעדות ישובו לפעילות מלאה בשבוע הבא, אבל המגיפה עדיין נמשכת. האם בטוח לאכול בהן? יש שאומרים שכן. אחרים אומרים שלא. התשובה תלויה בכמה דברים. פנינו למומחה שיענה לנו (בריאות)
נוירולוג מייעץ: מתקשים להירדם? עשו זאתנוירולוג מייעץ: מתקשים להירדם? עשו זאתאביטל לוי5
בעיות שינה הפכו לחלק מהחיים שלנו בשבועות האחרונים, כנראה בעקבות הלחץ שאנו חווים והרגלי האכילה הבעייתיים שלנו. תהא הסיבה אשר תהא, אנו צריכים פתרון ולכן פנינו למומחה שיתן לנו אותו (בריאות)
זה מה שקורה אם מסתובבים יחפים בביתזה מה שקורה אם מסתובבים יחפים בביתאביטל לוי2
הליכה ללא נעליים בבית טובה יותר מהתרוצצות בחוץ בנעליים לא נוחות, אך עדיין לא מיטיבה עם הרגליים ויתכן שגורמת להחמרת בעיות בכף הרגל שכבר יש לכם או לפתח חדשות. אז מה הפתרון? (בריאות)
מיץ סלק יכול לשפר את הכושר הגופני שלכםמיץ סלק יכול לשפר את הכושר הגופני שלכםאביטל לוי2
שתיית מיץ סלק הפכה לטרנד בקרב צרכני בריאות אובססיביים. הם מאמינים שהוא משפר את הביצועים הספורטיביים שלהם ומספק להם אנרגיה בעת שהם מתאמנים. האם יש אמת בטענותיהם? (בריאות)
רופאים: המצב גורם לכם ללחץ? אכלו את זהרופאים: המצב גורם לכם ללחץ? אכלו את זהאביטל לוי
כולנו יכולים להסכים שמד הלחץ עולה בימים אלה וגורם לחרדות. בריאות המעיים קשורה באופן הדוק ליכולות גופכם לנהל לחץ. הנה כמה המלצות מרופאים למזונות שמעלים את מצב הרוח והאנרגיה (בריאות)
מומחים: הרכבת עדשות מגע עלולה להדביק בנגיףמומחים: הרכבת עדשות מגע עלולה להדביק בנגיףאביטל לוי2
בימים אלו, יש להימנע ככל האפשר ממגע בפנים. אנשים שמרכיבים עדשות מגע נאלצים לגעת בפניהם יותר מאחרים ולכן האקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים ממליצה להרכיב משקפיים (בריאות)
לבריאות הגוף והנפש: 7 שימושים למי ורדיםלבריאות הגוף והנפש: 7 שימושים למי ורדיםכיכר השבת
למי ורדים תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות. בנוסף על כך, נוגדי החמצון שבהם הופכים אותם לשחקן מרכזי בכל הקשור לשיפור הבריאות והעור. הנה 7 יתרונות שיש להם (בריאות)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות
אוהבים לנגב חומוס? התחביב שלכם בריא
אורח חיים בריאאוהבים לנגב חומוס? התחביב שלכם בריא

עם קמצוץ סחוג מעל, פיסות שום קלוי או נגיעות של פסטו - עם כל תוספת, חומוס הוא פשוט טעים, במיוחד עם פיתות. אך האם הממרח הכה ישראלי טוב לגוף שלנו או לא? כנראה שכן (בריאות)

6 מאכלים שיעשו פלאים למערכת העיכול
אורח חיים בריא6 מאכלים שיעשו פלאים למערכת העיכול

המושג "פרה ביוטיקה" שאנו שומעים לא מעט לאחרונה, מתייחס לסוגים של סיבים תזונתיים שמזינים את החיידקים הטובים במעיים ומהווים חלק חשוב בשמירה על בריאותם. הנה שש דרכים לצרוך אותם (בריאות)

כך תצליחו לאכול בצורה מאוזנת בימים אלו
להיות בריא להישאר בריאכך תצליחו לאכול בצורה מאוזנת בימים אלו

בשבועות האחרונים, כולנו לחוצים ומצויים בבית כל היום, מה שעלול להוביל לאסון בכל הנוגע להרגלי האכילה שלנו. לכן ביקשנו מתזונאית שתתן לנו טיפים לשמירה על הבריאות בזמנים טרופים אלו (בריאות)

בריחת שתן ללא ניתוח זה אפשרי
להיות בריא להישאר בריאטיפול בבריחת שתן ללא ניתוח - זה אפשרי?

בריחת שתן היא אחת מבעיות הבריאות הנפוצות ביותר בעולם. בגלל תחושת בושה, רבים בוחרים שלא לטפל בבעיה (בריאות, מקודם)

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.