שערי מט"ח:4.20  $3.63  
השיניים שלכם עלולות להצהיב גם אם אתם לא שותים קפהצחצוח אגרסיבי עלול לגרום לשיניים צהובות
י"ח בניסן תשפא | 31.03.21
כלומר, גם צריכת הקפה המוגזמת שלכם תורמת לכך, אך הפעם אנחנו לא מאשימים אותה. רופא שיניים מסינגפור עם סופר פשוט טריק למניעת שיניים צהובות (בריאות)
כוויה בלשון. שוב לא עמדתם בפיתוי?חטפתם כוויה בלשון? כך תעזרו לה להחליםכיכר השבת
ותמנעו מעצמכם כאב מיותר או לפחות תפחיתו אותו משמעותית. 5 פעולות שצריך לעשות מיד אחרי שחוטפים כווייה בלשון - כמובן בהתאם לדרגת החומרה שלה (בריאות)
די כבר: 4 דרכים לנצח אלרגיה אביביתדי כבר: 4 דרכים לנצח אלרגיה אביביתאביטל לוי2
העיניים נפוחות ומגרדות, האף מנוזל והגרון דואב? כנראה שאתם כבר מודעים לכך שאלרגיית האביב באה לבקר אתכם. התחילו לנקוט באסטרטגיות הבאות היום, כדי להקל על הסבל שלכם (בריאות)
יותר מדי זמן מסך? שימו לב לעיניים שלכםיותר מדי זמן מסך? שימו לב לעיניים שלכםאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן
אילו רק יכולנו להפסיק את עבודתנו ולזרוק את המחשבים והטלפונים שלנו לים, העיניים שלנו היו מודות לנו. אך עד אז, יש צעדים שבהם ניתן לנקוט, כדי לשמור על בריאותן (בריאות)
מדענים: כך ניתן למנוע סרטן נשים אגרסיבימדענים: כך ניתן למנוע סרטן נשים אגרסיביאביטל לוי
לא רק הגנה מפני מחלות לב והורדת הסיכון לאלצהיימר. מחקר חדש מוכיח שהדיאטה הים תיכונית עשויה לסייע במזעור הסיכוי לחלות בסוג קטלני ביותר של סרטן השד (בריאות)
האם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםהאם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםאביטל לוי10
כבר מספר לילות אתם לא עוצמים עין. ולמרות שרכשתם באינטרנט כרית יוקרתית, אתם עדיין סובלים מכאבי גב וצוואר בבוקר. האם מעבר לשינה בלי כרית יכול להיות פתרון? (בריאות)
גורמים להשמנה. פקקיםחוקרים מצאו סיבה הזויה להשמנה: הפקקיםכיכר השבת
אילו אסוציאציות עולות לכם כשמדברים על גורמים להשמנה? ככל הנראה תזונה לקויה וחוסר בפעילות גופנית, אך חוקרים מצאו קשר בין מגורים במקום סואן לעלייה במשקל (בריאות)
שוכחים את החלומות שלכם? הסיבה מדאיגהלא מצליחים לזכור את החלומות שלכם? זו הסיבהחיה כהן2
חוסר יכולת לזכור חלומות לא מעידה על שינה עמוקה, אלא להפך. אנחנו חולמים בממוצע 4-6 חלומות בכל לילה ואם אתם לא זוכרים מהם דבר, יתכן שהשינה שלכם לקויה (בריאות)
המלצות לחנוכה: כדי שלא יהיה מוסיף והולךהמלצות לחנוכה: כדי שלא יהיה מוסיף והולךרוחמה פרנקל1
הדיאטנית רוחמה פרנקל, יועצת משרד הבריאות למגזר החרדי באגף התזונה, מגישה לכם המלצות לימי החנוכה, כיצד לשרוד את הסופגניות והלביבות בלי להצטער על כך אחרי החג (טור)
5 סימנים לכך שאתם סובלים מדיכאון חורף5 סימנים לכך שאתם סובלים מדיכאון חורףכיכר השבת6
תסמיני הדיכאון מתחילים להופיע בסוף הסתיו עד לשבוע הראשון של אפריל ונשים נמצאות בסיכון גבוה מגברים ללקות בדיכאון חורף. ומה קורה איתכם? בואו לבדוק (בריאות)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.