אז איך באמת חוסל סולימאני? כל הפרטיםאז איך באמת חוסל סולימאני? כל הפרטיםיוסי נכטיגל3
פרטים חדשים נחשפים על חיסולו הדרמטי של ראש הנחש ומפקד כוח 'אל קודס', קסאם סולימאני, אלו טעויות הוא היה עשה, איך האמריקאים גילו אותו והאם היה יכול להינצל (בארץ)
תמונת פני טראמפ המוכה, בחשבון של חמינאיהאיראנים: "נקמה חמורה יותר תגיע בקרוב"יוסי נכטיגל2
מה מתכננים באיראן, אחרי המתקפה הכושלת? לפחות לפי תמונת טראמפ שפרסם חמינאי, כשעל פניו סימני סטירה, נראה שהסבב האלים רק התחיל. וגם: הקשר לישראל (בעולם)
ירי על רכב בעמק הארזים; שלושה נפצעו קלירי על רכב בעמק הארזים; שלושה נפצעו קלכיכר השבת
בשעות הבוקר הוזעקו שוטרים לעמק הארזים בירושלים בעקבות דיווח על ירי שבוצע לעבר רכב, ומצאו שלושה נפגעים באורח קל. המשטרה פתחה בסריקות לאיתור היורים (חדשות)
עלי חמינאי, המנהיג הרוחני של איראןאיראן מאיימת: חיזבאללה יתקוף את ישראלקובי רוזן2
שעה קלה לאחר מתקפת הטילים לעבר בסיסי ארצות הברית במערב עיראק, בכיר איראני צוטט כי אם הנשיא דונלד טראמפ יחליט להגיב הרי שארגון חיזבאללה יתקוף את ישראל (חדשות)
אלפים השתתפו בקבורתו של רב המרצחיםאלפים השתתפו בקבורתו של רב המרצחיםדוד הכהן3
מחוץ למסגד הענק שבעיר כרמאן באיראן, המתינו מאות אלפים לקבורתו של סולימאני, מפקד 'כח קודס' שחוסל - זאת לאחר הדחייה, בשל המאות שנרמסו מוקדם יותר. צפו (בעולם)
הלווית הענקהלווית סולימאני: 'נשמיד את אהובי ארה"ב"יוסי נכטיגל8
הצפיפות העצומה שנוצרה בעיר הולדתו של מפקד 'כח קודס', אותה מילאו מאות אלפי משתתפים בהלוויתו, גרמה למות עשרות • ההמונים שמעו במקום איום ברור על ישראל (בעולם)
איך הגיע ארונו של סולימאני לאיראן • צפואיך הגיע ארונו של סולימאני לאיראן • צפויוסי נכטיגל9
ארונו של מפקד כוח קודס, קאסם סולימאני, הגיע הבוקר לאיראן במטוס נוסעים רגיל, כאשר ארונו וארונם של שאר השהידים לא מונח בתא המטען אלא על המושבים. צפו (עולם)
הפלסטינים שרפו תמונות של אהוד ברק וגנץהפלסטינים שרפו תמונות של אהוד ברק וגנץכיכר השבת3
במהלך הפגנה לציון 55 שנה לייסוד פת"ח, שרפו הפלסטינים תמונות של מנהיגים פוליטיים ישראלים והניפו את דגלי ארגון הטרור במפגן בעיר שכם, הנמצא בשליטת הרש"פ (אקטואליה)
מסע ההלוויהמיליונים בהלוויית סולימאני; חמינאי בכהדניאל הרץ16
מיליונים - כך לפי הדיווחים באיראן - משתתפים בהלוויתו של מפקד גוח קודס, קאסם סולימאני, שחוסל בידי האמריקאים. המנהיג העליון חמינאי מירר בבכי ליד מיטתו (חדשות, בעולם)
חסן נסראללה, היוםנסראללה על חיסול סולימאני: "פשע ברור"יוסי נכטיגל5
מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה, חסן נסראללה, ספד היום לחברו הטוב, מפקד כוח קודס של איראן, קאסם סולימאני: "מדובר בפשע ברור לחלוטין, החל פרק חדש בהיסטוריה" (אקטואליה)
הנשיא טראמפטראמפ קיבל את ההחלטה סמוך לחיסול; באיראן מאיימיםיוסי נכטיגל4
נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, קיבל את ההחלטה לחסל את מפקד כוח קודס של איראן, קאסם סולימאני, בסמוך לתקיפה. באיראן מאיימים: "גם תל אביב היא יעד שניתן להשגה עבורנו" (חדשות)
זירת החיסול, וקסאם סולימאניעשרות אלפים השתתפו בהלווית קאסם סולימאני בבגדדקובי רוזן2
יממה לאחר שחוסל בעיראק, עשרות אלפים הגיעו להשתתף בהלווית מפקד כוח קודס של איראן, קאסם סולימאני • המשתתפים הניפו שלטים "מוות לאמריקה" ו"מוות לישראל"(העולם הערבי)
הסיפור של סולימאנילפני 3 חודשים: 'ישראל כמעט פגעה בי'. צפויוסי נכטיגל
עם מבצע חיסולו המוצלח של קאסם סולימאני, הבכיר האיראני שכונה בישראל "ראש הנחש", מרתק לחזור לראיון מלפני 3 חודשים בו תיאר כיצד ניסתה ישראל לחסלו - ונכשלה (בעולם)
צפו: כך נראתה הזירה - דקות לאחר המבצעצפו: כך נראתה הזירה - דקות לאחר המבצעכיכר השבת3
אזרחים המומים, רכבים שבערו עד היסוד וכמה אזורים בשדה התעופה בבגדד שעלו באש - כך נראתה זירת החיסול הדרמטי, בו נהרג מפקד 'כח קודס' האיראני סולימאני • תיעוד (אקטואלי)
זירת החיסול, וקסאם סולימאנימבצע דרמטי: חוסל מפקד כח קודס האיראניאלי רוטמן9
הלילה נערך אחד מהסיכולים הדרמטיים בהיסטוריה: כמה מבכירי המיליציות האיראניות חוסלו בשדה התעופה בבגדד, בהם גם מפקד 'כח קודס' ואויבה הגדול ביותר של ישראל - קאסם סולימאני (חדשות)
ההפגנות בבגדדשוב: הפגנות מול שגרירות ארה"ב בבגדדדניאל הרץ
המחאה מול שגרירות ארה"ב נמשכת, ומאות מפגינים ניצבים גם היום מול שער הבניין כשהם מתפרעים במקום. האם העימות יוביל להסלמה בין ארה"ב לאיראנים? (העולם הערבי)
בירדן רואים בחג החנוכה - "איום לאסלאם"בירדן רואים בחג החנוכה - "איום לאסלאם"אסתר סוריקובה3
הצהרות אנטי ישראליות ויהודיות הן דבר נפוץ במדינות ערב וכעת הקרבן הוא חג החנוכה, שלדברי בכיר ירדני נועד כדי לחזק את הקשר של היהודים להר הבית ול'אל אקצא' (עולם)
ממראות התקיפההאיראנים על תקיפת ארה"ב: "מעשה טרור"דניאל הרץ3
משרד החוץ האיראני טוען כי התקיפה האמריקאית כנגד בסיסי 'גדודי חיזבאללה', בה נהרגו עשרות מחבלים מאנשי הארגון, היא "מעשה טרור"; בחיזבאללה כבר מאיימים בנקמה (בעולם)
מרוקו. אילוסטרציהתחקיר: הכספים שיהודי ערב השאירו מאחוראסתר סוריקבה5
מאות אלפי יהודים ממדינות ערב במצרים, לוב, עיראק, תוניס, מרוקו ותימן נאלצו לעזוב את בתיהם יחד עם כמות אסטרונומית של מאות מיליארדים. הסיפור שטרם נחשף (ארץ)
ההפגנות ההמוניות בביירות הבירהמלחמת האזרחים החדשה שמאיימת על ישראלאסתר סוריקובה1
בעוד רבבות לבנונים מוחים על קשיי המחיה במדינתם, במחאה אזרחית צוהלת למדי, בישראל חוששים - ובצדק - שחיזבאללה יסיט את האש לעברנו / סקירה מקיפה (אקטואלי)
פאר והדר: המצרים שיפצו בית כנסת עתיקפאר והדר: המצרים שיפצו בית כנסת עתיקכיכר השבת19
לקראת סיום העבודות בבית הכנסת, ביקר במקום שר העתיקות המצרי ורשות העתיקות המקומית מפרסמת תמונות ראשונות מהשיפוץ המפואר - שעלה מיליוני שקלים (אקטואלי)
גדעון סערגדעון סער נגד שידור סדרה על בנימין נתניהואבי רבינא14
ח"כ גדעון סער פנה ליו"ר הרשות השנייה בבקשה לדחות בשבועיים את שידור הסדרה "ימי בנימין" של עמית סגל בערוץ 12 על ראש הממשלה נתניהו - בגלל הפריימריז בליכוד (בארץ)
מלך מרוקו, מוחמד השישידיווחים: תתכן התחממות ביחסים עם מרוקודניאל הרץ6
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם מזכיר המדינה האמריקאי, מייק פומפיאו בליסבון ודן איתו בקידום היחסים של ישראלמול מדינות ערב הסוניות ובעיקר מול מרוקו (בעולם)
תיעוד של ירי חי בידי שוטרים איראנייםמשמרות המהפכה טבחו במפגינים באיראןדניאל הרץ1
על פי הדיווחים בעיתון ה'ניו יורק טיימס' משמרות המהפכה הגיבו באלימות קשה בגל ההפגנות האחרונות במדינה. על פי העדויות הם פתחו בירי אש חיה לעבר אזרחים מפגינים (עולם)
צפו: בעיראק שרפו את הקונסוליה האיראניתצפו: בעיראק שרפו את הקונסוליה האיראניתיוסי נכטיגל
השיעים המפגינים בעיראק נגד הממשלה הנתמכת על ידי טהרן, הציתו הלילה את הקונסוליה האיראנית בעיר הדרומית נג'אף • במהלך המהומות, שוטרים הרגו 5 מפגינים (חדשות)
חלק מהיעדים שהותקפולפחות 23 נהרגו בתקיפה הישראלית בסוריהדניאל הרץ1
הסורים מדווחים כי בתקיפה הישראלית הלילה על מטרות איראנית בתוך שטח סוריה נהרגו לפחות 23 בני אדם מתוכם 16 אינם אזרחי סוריה. שניים מתו מפצעיהם היום (בעולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook