עכשיו זה רשמי: בנימין ליפקין מונה לעורך 'המבשר'

מ'בקהילה' ל'המבשר': בנימין ליפקין, עורך 'בקהילה' לשעבר, מונה היום לעורך עיתון 'המבשר', המזוהה עם סיעת "שלומי אמונים". ליפקין החל את דרכו ב'היום השישי' ו'יום ליום'. בטור פרידה מקוראי 'בקהילה' הוא הודה לקוראיו "על המשוב שלא חדל לקדם את פניי בכל אמצעי שהוא"

מענדל גרוזמן | כיכר השבת |
בנימין ליפקין (צילום: משה גולדשטיין)

מ'בקהילה' ל'המבשר': בנימין ליפקין, עורך 'בקהילה' לשעבר, מונה היום לעורך עיתון 'המבשר', המזוהה עם סיעת "שלומי אמונים".

ליפקין עזב לאחרונה את העיתון אותו ערך במשך למעלה מעשור. בטור הפרידה שפרסם כתב "במשך יותר מ-12 השנים האחרונות זכיתי להיות עורכו הראשי של בקהילה. במשך כל הזמן הזה, העיתון היה עצם מעצמותי. באה שעת פרידה. אני מודה לכם, קוראים יקרים, על הליווי הנאמן ועל המשוב שלא חדל לקדם את פניי בכל אמצעי שהוא".

ליפקין, חסיד חב"ד, נחשב כעיתונאי מהדור הראשון של התקשורת החרדית הבלתי-מפלגתית. הוא החל את דרכו בשבועון "כפר חב"ד" בשנת תשנ"ב, יחד עם יוסי אליטוב (כיום עורך "משפחה").

תפקידו הראשון בעיתונות החרדית הכללית היה ב"יום השישי", בעריכתו של יצחק נחשוני. תקופה קצרה היה עורך בביטאונה של ש"ס "יום ליום".

לפני כ-12 שנים הובא ל"בקהילה" ע"י הבעלים דאז דודי זילברשלג. לאחר עזיבתו את "בקהילה" קיבל הצעות ממגוון כלי התקשורת החרדיים. היום, כאמור, נודע כי הוא מונה לעורך "המבשר". כמו כן הוא יכתוב טור יומי בעיתון.

בשיחה ל"כיכר השבת" אמר ליפקין "אני נרגש ושמח ומודה לה' על האתגר הגדול שניתנה לי הזכות לקבל. אחרי יותר מתשע עשרה שנים בעולם העיתונות אני מתחיל מחדש בעיתון צעיר שתוך כברת דרך קצרה יחסית רשם נוכחות יפה מאוד והצליח להגיע להישגים מרשימים עד כה ואשר עתידו הגדול עוד לפניו".

"אין ספק שמדובר בהבדל משמעותי בין עריכת שבועון לבין עיתון שיוצא מידי יום ביומו. לשמחתי המבשר מאויש בצוות נפלא ומיומן שעושה עבודה מצוינת, כפי שכל קורא יכול להבחין בה, וכך יהיה לי קל יותר להצליח במלאכתי בעז"ה שתוצאותיה, אני מקווה, ייראו כבר בתקופה הקרובה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר