ההספד של צביקה הדר על הרב אורי זוהרההספד של צביקה הדר על הרב אורי זוהר
ו' בסיון תשפב | 05.06.22
מגיש הטלוויזיה צביקה הדר בהספד על מזכה הרבים הגאון הרב אורי זוהר זצ"ל שנפטר בסוף השבוע האחרון: "חלק גדול מהעולם הדתי לא הכיר את הרב אורי זוהר של העולם החילוני וכן ההפך" (ברנז'ה)
טל פרייפלדקובלנץ הודח מ'התאגיד'; זו ממלאת מקומויאיר טוקר1
במייל ששלח יו"ר מועצת 'התאגיד' לעובדים, הוא בישר להם, כי עזיבתו של מנכ"ל ומקים 'התאגיד', הושלמה סופית, ונבחרה מחליפה לתפקיד הנחשב; "היא הוכיחה את עצמה" (ברנז'ה)
יעקב ברדוגויעקב ברדוגו הגיש תביעת ענק נגד גלי צה"ליאיר טוקר6
מספר חודשים אחרי שפוטר בבושת פנים מגל"צ, השדרן יעקב ברדוגו, מגיש היום תביעה רשמית על סך חצי מיליון שקלים נגד התחנה, בה הוא דורש את השבתו ומאשים את בני גנץ (בארץ)
"זה לא היה קל אבל זה נעשה בלב שלם". יונתן בירנבויםהעיתונאי החרדי הטיל פצצה וחשף: "אני מאומץ"ארי טננבוים27
אלו היו שורות בודדות, מספר מילים מועט בתוך כתבה - שהטילו את הפצצה • יונתן בירנבוים, כתב מגזין 'משפחה', חשף כי הוא מאומץ • מה גרם לו להיחשף, התגובות ומה הוא היה אומר ל'עצמו הצעיר'? (מגזין כיכר)
אלדד קובלנץמנהל התאגיד קובלנץ הודח; 'רדף אנשי ימין'איציק אוחנה2
למרות שנותרה לו שנה בחוזה וכשברקע עימות בינו לבין יו"ר מועצת תאגיד השידור, מנכ"ל 'כאן' מיומו הראשון קיבל הודעת פיטורים, וצפוי לפנות לביהמ"ש לבקשת צו מניעה (תקשורת)
בועז ביסמוט יהיה המחליף של יעקב ברדוגובועז ביסמוט יהיה המחליף של יעקב ברדוגואיציק אוחנה3
העיתונאי בועז ביסמוט לשעבר העורך של 'ישראל היום', יגיש בגלי צה"ל את התוכנית "מחשבות בע"מ" לצידו של משה שלונסקי במקומו של יעקב ברדוגו שעזב את התחנה (עיתונות)
עופר חדדעופר חדד נבחר להנחות את חידון התנ"ך העולמייאיר טוקר1
עיתונאי 'חדשות 12', עופר חדד, ינחה את חידון התנ"ך העולמי לנוער לשנת תשפ"ב: "כבוד עצום עבורי להנחות את אחד הסמלים המרכזיים והאהובים של יום העצמאות" (ברנז'ה)
מסע ההלווייה בבני ברק, אתמולסוכנות הידיעות הגדולה על הגר"ח וההלוויהבני סולומון1
המון האדם שצבע בשחור את בני ברק, נתיבי התנועה שנסגרו והצפי לשיבושים בתקשורת: כך סוכנות הידיעות הגדולה בעולם סיקרה את דמותו של שר התורה ואת הלווייתו (עיתונות)
העיתונות מסקרת את הסתלקות הגר"חכך העיתונות בעולם סיקרה את ההסתלקותציקי ברנדוין1
כלי התקשורת ברחבי העולם פרסמו בהבלטה את הסתלקותו של מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי זצוק"ל • 'כיכר' סוקר על קצה המזלג כיצד פרסמו אתרים את הודעת הפטירה (עיתונות)
מיכאל שמש התרגשכשהפוליטי של 'כאן' חזר לשורשים במרוקו • צפויאיר טוקר8
סגירת מעגל: איש התקשורת החרדי חזר לשורשים במרוקו והתרגש: "‏סבא שלי 'רבי ג'ודי' נקבר לפני 80 שנה בארסילה שבמרוקו. כשעמדתי על קברו הרגשתי תחושה של פעם אחת בחיים", סיפר • צפו (ברנז'ה)
הפרשן נחום ברנעמביך: הפרשן הבכיר נפל ב'פייק' על נתניהויאיר טוקר7
נחום ברנע, בעל טור ב'ידיעות אחרונות' מזה שנים רבות, ציטט את ראש האופוזיציה, על אף שהדברים נכתבו ע"י חשבון מזויף. הקולגה עמית סגל תקף – אך מחק לאחר מכן (ברנז'ה)
דובי גיל-הר בקייבקייב: שוטרים ירו לעבר העיתונאי הישראליאיציק אוחנה3
העיתונאי הישראלי יצא לקייב כדי לדווח על המלחמה במקום, כאשר יצא במהלך הלילה לדווח, עצר לידו רכב והחלו לרוץ לכיוונו ולירות באוויר • כך הוא שוחרר מהשוטרים | צפו (בעולם)
עמית סגל ואבישי בן חייםמה עמית סגל רוצה להיות "כשיהיה גדול"?יאיר טוקר4
העיתונאי אבישי בן חיים, ראיין את עמית סגל ושאל אותו על השאיפות שלו. סגל הבהיר, כי הוא לא מעוניין להיות כמו נחום ברנע, שמנע לטענתו מידע - בגלל אג'נדה • צפו (ברנז'ה)
אנטוניה ימיןגרמניה: כתבת ישראלית קיבלה תפקיד יוקרתיציקי ברנדוין3
העיתונאית המוכרת אנטוניה ימין מ'כאן 11', הודיעה כי בקרוב תעזוב את הערוץ לטובת הערוץ הגרמני המוכר של עיתון ה'בילד' • ימין תוחלף על ידי העיתונאי דב גילהר (מדיה, עולם)
יעקב ברדוגוהדחת ברדוגו קרעה את מסכת השמאל / דעהשניאור ובר13
הדחתו השערורייתית של השדר הימני ברדוגו מתחנת הרדיו הציבורית גלי-צה"ל, לימדה על מחנה השמאל, כי בשונה מהנהגת הימין בישראל, הם יודעים לשלוט // טור דעה (ברנז'ה)
רזי ברקאירזי ברקאי הסביר: זו הסיבה שפרשתי מגל"ציאיר טוקר43
שדרן הרדיו שפרש מתכניתו בגל"צ, לאחר שנים ארוכות. חשף בראיון את הסיבות לפרישתו מהתקשורת ותקף בחריפות את התקשורת ואת התחנה בה עבד במשך שנים ארוכות (עיתונות)
יעקב ברדוגוברדוגו: "מפקדת גל"צ - פקידה של בני גנץ"יאיר טוקר10
יעקב ברדוגו, שהודח מהגשת 'יומן הערב' בגל"צ במתקפה נגד מ"מ מפקדת גל"צ ושר הביטחון: "משימתה ברורה: לטהר את התחנה מימין, ובעיקר ממי שמפריע לבני גנץ" (חדשות, בארץ)
העיתונאי יעקב ברדוגויעקב ברדוגו הודח מהתוכנית "חמש בערב"כיכר השבת26
התוכנית "חמש בערב" של העיתונאי יעקב ברדוגו היא התכנית המואזנת ביותר בגלי צה"ל, אולם בגל"צ מודיעים על הפסקת השתתפותו בתכנית. בחוגי הימין זועמים (עיתונות, ברנז'ה)
הודיע על פרישה. ביסמוטבמפתיע: עורך 'ישראל היום' בועז ביסמוט פורש מתפקידואיציק אוחנה7
"הגעתי לתחושה של מיצוי. נתתי את כולי", הסביר הבוקר בועז ביסמוט, העורך של 'ישראל היום', בהודעת פרישה מפתיעה מתפקידו. אלא שההערכות מצביעות על הראיון האחרון עם בנט כאחד מהטריגרים לצעד (אנשים)
סקר TGI: אלו התחנות והעיתונים המוביליםסקר TGI: אלו התחנות והעיתונים המוביליםכיכר השבת14
על פי נתוני סקר TGI לשנת 2021 נראית עלייה בצריכת הרדיו והעיתונים, שיעורי הקריאה וההאזנה עולים בחזרה לנתונים דומים לפני תחילת תקופת מגיפת הקורונה (עיתונות, ברנז'ה)
רזי ברקאירזי ברקאי פורש מהגשת התוכנית "מה בוער" בגל"צכיכר השבת23
העיתונאי ואיש התקשורת רזי ברקאי בן ה-72 הודיע למ"מ מפקדת גלי צה"ל על רצונו לפרוש מהנחיית התוכנית 'מה בוער'; "הגעתי למיצוי", אמר רזי; בקרוב ייפרד ממאזיניו (מדיה)
נפלו על אותו שער. שערי השבועונים החרדיםכתבת שער זהה בשני השבועונים המתחריםיאיר טוקר8
טלפתיה נדירה בין עורכים? השבועונים המתחרים 'משפחה' ו'בקהילה', שמנסים להעפיל אחד על השני בכל שבוע ולהביא סיפורים מקוריים, נפלו הפעם על שער זהה (ברנז'ה, עיתונות)
שיחת השבוע החדשבחב"ד הימרו: שינו את מותג 'שיחת השבוע'מענדי קורטס2
מהלך מפתיע: אחרי עשרות שנים ששמרו באדיקות על סגנון גיליון השבת הוותיק של החסידות, בחב"ד החליטו לשנות את 'שיחת השבוע' • בעוד רבים תוהים, העורך מסביר את הצעד (ארץ)
מגלעל פי בקשה: ערוץ הכנסת 'העלים' ח"כים?כיכר השבת2
טענות כי בערוץ הכנסת ניתנה הוראה למנהלי התוכן לא לעלות תכנים מביישים של השר יאיר לפיד ויו"ר הכנסת מיקי לוי. הערוץ: "פרסום שקרי המהווה עילה לתביעת דיבה" (חדשות)
זלמן שטוב עם דודי זילברשלגיועץ התקשורת הוותיק בריאיון מרתק • צפוכיכר השבת10
דודי זילברשלג הפרסומאי, היועץ והאסטרטג מהוותיקים ביותר במגזר החרדי, מתארח בתוכנית 'המבדיל', ומגולל את סיפור חייו המרתק ועל השירותים שנתן לראשי ממשלות • צפו (TV)
קביעת המזוזהבקביעת מזוזה: כך נחנכו האולפנים החדשים של ערוץ 20איציק אוחנה3
תיעוד ב'כיכר השבת': עובדי הטלוויזיה של 'ערוץ 20' השתתפו אמש (מוצאי שבת) בטקס קביעת מזוזה לאולפנים החדשים במודיעין במסגרתו ציינו גם את המעבר לאפיק 14 • צפו (TV)

עוד כתבות

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז´ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
יעקב ברדוגו
שניאור ובר
הדחת ברדוגו קרעה את מסכת השמאל / דעה
י"ב באדר א' תשפב13
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שנאת עיתונאים חרדים // הרב ישראל גליס
כ"ז באדר תשפא15
אילוסטרציה
הרב רונן רוזנפלד
עיתונאים יקרים, איבדתם את זה; אל תטיפו
כ"א בתמוז תשפ18
הכי פופולריים