שמחת הילדים המוגבלים

חגיגות חודש אדר הציבו בפני הילדים המוגבלים שבארגון 'רפואה וישועה' הזדמנות להגשים את חלומם להפוך לחובשים * במקביל מחולקים מאות מארזים יוקרתיים לילדים המוגבלים בכל חלקי הארץ * "לגרום לילדים מוגבלים קורת רוח זה לא מעשה פשוט" מסבירים ב'רפואה וישועה' (כיכר היום)

מישאל לוי | כיכר השבת |
(צילום: רפואה וישועה)

לילדים הייתה אורה ושמחה: עשרות ילדים מוגבלים חגגו ביום שישי האחרון מסיבת פורים במועדונית של ארגון 'רפואה וישועה'.

במהלך המסיבה שוררו הילדים את שירי חג הפורים בשמחה ובעליזות והשתתפו במגוון תוכניות העשרה והפעלה מיוחדות לכבוד החג.

ב'רפואה וישועה' קיים קשר אמיץ ורגשי בין כל מתנדב לחניך. המתנדב מעורה בחיי החניך ותומך בו ובקרוביו בכל הנדרש לאורך כל ימות השנה. באחרונה שמעו המתנדבים מעוד ועוד חניכים על חלומם לחוש כחובשים ומצילי חיי אדם, ולאור הקשר הרגשי הקיים בין המתנדב לחניך, החליטו המתנדבים להפתיע את הילדים.

במסיבה זה בא לידי ביטוי בהגשמת החלום. הילדים אמנם לא ביצעו החייאה ולא העניקו טיפול רפואי, אולם בשיתוף עם מד"א, הצליחו בארגון 'רפואה וישועה' לשוות לילדים מראה של חובשים ולהעניק להם תחושה של מתנדבים מצילי חיים.

הילדים התרגשו מהרעיון המקורי בהגשימם את חלומם, ובארגון סיכמו בסיפוק רב את חגיגת הפורים.

"לגרום לילדים מוגבלים קורת רוח זה לא מעשה פשוט" מסבירים ב'רפואה וישועה' ומוסיפים "באמצעות המאמץ שעשינו לשוות להם מראה של חובשים – הצלחנו להעלות חיוך על פניהם, והכול היה שווה".

בתוך כך, עמלים בימים אלו בארגון 'רפואה וישועה' על משלוחי המנות שישלחו לכ-800 ילדים מוגבלים. לילדים יוענקו בתוך המארז היוקרתי הספר 'להתענג בתענוגים' פרי ידי פאר היצירה היהודית 'מלכות וקסברגר' שנרתמה לפעילות והעניקה את מאות הספרים שבהם מסופרת פרשת השבוע בליווי תמונות משובבות עין.

לכל משפחה תוקדש ברכה אישית המותאמת לה, ולצורך שינוע משלוחי המנות לכל חלקי הארץ גויסו הנהגים המתנדבים של הארגון כשעל דלת ביתו של כל חניך וחניך ינקוש המתנדב שמלווה את החניך לאורך השנה, ויעניק לו אישית, בחיוך ובמאור פנים, את משלוח המנות ויכניס את שמחת הפורים לביתו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר