'סיעור מוחות' נבחר כבי"ס לדוגמא ע"י משרד העבודה והרווחה

בכירי משרד העבודה, בחרו את המרכז לעיצוב ותקשורת בית הספר 'סיעור מוחות' כדוגמה לבית הספר שמייצג למידה מיטבית במגזר החרדי (לימודים, מקודם)

בכירי משרד העבודה, בחרו את המרכז לעיצוב ותקשורת בית הספר 'סיעור מוחות' כדוגמה לבית הספר שמייצג למידה מיטבית במגזר החרדי, והגיעו לסיור מקצועי כדי ללמד איך מתנהל בית ספר שחרט על דיגלו חדשנות עדכנות ומקצועיות, וכיצד כל אילו נותנים סיכויי השמה מירבים לבוגרות ששוק העבודה מחכה להן ומפנק אותן במיטב המשרות.

את הסיור המכובד כבדו בהשתתפותם: מר מרדכי אלישע, ממונה זרוע עבודה; מר גדעון זקן, ממונה אזורי מחוז ירושלים,גב דונה מגידין, תחום הכשרת מבוגרים. מר גדי יעקב, מנהל תחום פדגוגיה; גב מרסל אסולין, מנהלת מ.א.ה. ומ"מ ממונה על פיקוח מקצועי הפדגוגי; שרה פרייזרוביץ, סגן מנהל האגף; גב שירה ברלינר, מנהלת תחום בכירה אוכלוסיות מיוחדות - חרדים וגל יעקובי, מנהלת תחום בכירה אוכלוסיות מיוחדות - מגזר ערבי.

מ. שרביט, מנהלת סיעור מוחות, הציגה בפני המשלחת את פעילות בית הספר והסבירה על אודות למידה מיטבית. "המטרה שעמדה לנגד עיני בפתיחת בית הספר זהו שילוב בין סביבת לימודים מאד חרדית עם סטנדרט מקצועי בינלאומי, אנחנו נאמנים לעדכנות ולחדשנות ומחוייבים אך ורק למקצועיות, והתוצאות בשטח מדברות בעד עצמן", אמרה שרביט.

מר גדעון זקן, ממונה אזורי מחוז ירושלים, הציג למשלחת את בית הספר סיעור מוחות ואמר: "אנחנו נמצאים במכללת סיעור מוחות, יש לנו שיתוף פעולה רב שנים עם מרים שרביט, מנהלת סיעור מוחות. מבחינתנו, יש הערכה מאד גדולה לעבודה שהיא עושה כאן, אנחנו אוהבים לעבוד איתה, התוצרים של הסטודנטיות במקום הזה מדהימים ויוצאים מגדר הרגיל. לא סתם בחרנו את המכללה הזו כבית ספר מייצג - בית ספר לדוגמה. סיעור מוחות הוא אחד מבתי הספר המובילים בירושלים. לנגד עינינו אנחנו תמיד רואים רמת שירות גבוהה הניתנת לתלמידות. ככל שאנחנו מעניקים רמת שירות גבוהה יותר ומקצועית יותר, אנחנו יכולים לראות תוצאות. יש קשר ישיר בין זה לזה. ולכן המודלים האלו, שיצרה, יזמה והקימה מרים שרביט, הם מודלים שראויים לחיקוי ולדוגמה".

מר מרדכי אלישע, ממונה זרוע עבודה, התרשם מהביקור ואמר: "אני שמח לראות גם את התוצאות בשטח של מעגל ההשמה בסיום הלימודים שמעיד על הלימודים המקצועיים שאתם נותנים. זה מעורר השתאות גדולה והמון כבוד לשמוע שכל יום יש לכם פניות של מעסיקים שרוצים לקלוט סטודנטיות שלכם, זו תעודת הכבוד הגדולה למוסד לימודים - ההוכחה שאתם מלמדים כמו שצריך ומה שהשוק צריך".

אל הכנס הוזמנו מדגם מייצג של בוגרות ותיקות שהגיעו לספר על העשייה הברוכה שלהן בתעשיה הישראלית ואף הבינלאומית. כולן פה אחד סיפרו בהתפעלות על מערך ההשמה בבית הספר והלימודים הגבוהים שגרמו להן להתקדם ולהצליח.

בין הבוגרות שהשתתפו: בר פלדמן (סטודיו Bar Feld), אובי גולדברג (Uxi product designer במשטרת ישראל, לשעבר מעצבת ב-wix), נעמי גלבך (מנהלת סטודיו לעיצוב ואפיון ממשקים), תהילה עוזרי ('מילה זו מילה' - אסטרטגיה - שיווק - מכירות - הרצאות), רחלי ברנשטיין (סטודיו ארטופ עיצוב גרפי, מיתוג בולט לעסקים), ברכי רוטשטיין ויעל כהן שהפכו להיות ראשות צוות (אנימטוריות בחברת Snowball Studios יוצרות סדרות לתאגיד הענקי Disney), ריקי ברקוביץ (מעצבת ומאפיינת מוצרים וממשקים בעלת סטודיו 'Roket'), רבקי טולדנו (Uxi designer בחברת COMAX) ושרה באבד (מעצבת מוצר בחברת ההיי-טק Rachip).

הבוגרות הציגו גלריה של עובדות חרדיות ששומרות על סביבהת עבודה תאימ ויחד עם כך עולות בסולם השכר ותנאי העבודה וניצבות כשנה עד 3 שנים מסיום הלימודים בראש הפירמידה התעסוקתית בכל הדיסיפלינות אותם מייצג סיעור מוחות במקצועיות שאין שני לה. הבוגרות דיווחו על הגאוה להיות בוגרת סיעור מוחות בשוק העבודה.,

לצפיה בקורסים המקצועיים של סיעור מוחות - כנסו >>

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות