נתפס רכב עם מתקן להסתרת לוחית הזיהוינתפס רכב עם מתקן להסתרת לוחית הזיהוידניאל הרץ4
משטרת ירושלים עצרה רכב שלוחית הזיהוי שלו הוסתרה באמצעות מתקן מיוחד שנועד להסתיר את הלוחית בעת הצורך. כנגד נהג הרכב נרשם דו"ח תנועה (משטרה ומשפט)
משאבת בטון יקרה שנגנבה אותרה בחברוןמשאבת בטון יקרה שנגנבה אותרה בחברוןדניאל הרץ6
בפעילות לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל בחברון אותרה משאבת בטון שנגנבה החודש ממבשרת ציון ושווייה מוערך במיליון ש"ח. המשאית הוחרמה ותוחזר לבעליה (רכב)
השגרירות בשכונת ארנונהפתיחת שגרירות ארה"ב • אלו הסדרי התנועהדניאל הרץ
ההכנות לטקס העברת השגרירות האמריקאית לירושלים הושלמה והמשטרה מעדכנת על רשימת הרחובות שנסגרו לתנועה עד סיום הטקס בשכונת ארנונה בירושלים (משטרה)
הילולת שמואל הנביא ויום ירושלים • אלו הסדרי התנועההילולת שמואל הנביא ויום ירושלים • אלו הסדרי התנועהדניאל הרץ1
היערכות משטרת ישראל לאירועי יום ירושלים, 'ריקוד הדגלים', טקס ממלכתי בגבעת התחמושת והילולת שמואל הנביא • כל הפרטים על הסדרי התנועה במקומות השונים (משטרה, רכב)
נהג בפסילה, התנגש ברכבים  ונגח בניידתנהג בפסילה, התנגש ברכבים ונגח בניידתדניאל הרץ
בן 49 נעצר לאחר שנתפס נוהג בשלילה. הנהג סירב לעצרו לבקשת השוטרים ונמלט מהמקום כשהוא מנגח ניידת ופוצע שוטר ומתנגש ברכבים נוספים וגורם להם נזק (משטרה, רכב)
אילוסטרציהאושר: חסימת רכב בחנייה - עבירה פליליתישי כהן8
הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ מיכאל מלכיאלי שקובעת כי חנייה בצורה החוסמת רכב אחר או מונעת כניסה לחניית נכים תחשבת כפלילית (רכב)
נכנס ברכב, עלה על אי תנועה - והתיק נסגרנכנס ברכב, עלה על אי תנועה - והתיק נסגרכיכר השבת7
"יותר ממה שנבהלתי כשהוא פגע בי, אני מבוהלת מההבנה שהרשויות לא מתייחסות בכובד ראש לתלונה על נהג שסיכן את חיי" סיפרה הנהגת הנפגעת. צפו בסרטון (משטרה,משפט)
ללא קסדה ורעול פנים • צפו במרדף הסוערללא קסדה ורעול פנים • צפו במרדף הסוערדניאל הרץ6
שוטרי התנועה מספקים שוב תיעוד מרתק של מרדף דרך מצלמת הקסדה אחר נהג אופנוע ללא רישיון הנוסע בצורה מסוכנת ובסופו של דבר גם מתהפך ונעצר על ידיהם (משטרה)
כלבה ננטשה בתא מטען האוטובוס וחולצהכלבה ננטשה בתא מטען האוטובוס וחולצהדניאל הרץ9
שוטרי אגף התנועה חילצו כלבה קשורה מתא מטען של אוטובוס בדרכו מירושלים לתל אביב. בעליה של הכלבה לא אותר. השוטרים מצאו לכלבה בית חם חדש (משטרה, רכב)
היום: הילולת רבי מאיר בעל הנס זיע"אהיום: הילולת רבי מאיר בעל הנס זיע"אדניאל הרץ
אלפים מגיעים החל מאמש ובמהלך היום להילולת רבי מאיר בעל הנס בציונו הקדוש בטבריה. אל הציון תיערך תהלוכה מסורתית מבית הכנסת העתיק 'עץ חיים' • הסדרי התנועה (משטרה)
64 דוחות משטרה ביום אחד בי-ם • צפו64 דוחות משטרה ביום אחד בי-ם • צפוכיכר השבת26
שוטרי אגף התנועה של המשטרה ערכו אתמול מבצע תנועה בירושלים במספר רחובות מרכזים, בהם שדרות גולדה מאיר ושמואל הנביא וחילקו 64 דוחות לנהגים • צפו (משטרה)
שכר מונית עם רישיון שמצא ברחוב ונתפסשכר מונית עם רישיון שמצא ברחוב ונתפסדניאל הרץ
נהג שנתפס כשהוא משוחח במכשיר הסלולר שלו תוך כדי נהיגה התבקש להגיש את רישיונו ואז התברר כי שכר מונית והחל לעבוד עם רישיון נהיגה שאינו שייך לו (משטרה, רכב)
נתפס על 204 קמ"ש וטען: "הכביש היה ריק"נתפס על 204 קמ"ש וטען: "הכביש היה ריק"כיכר השבת3
נהג נתפס בכביש 77 באזור הצפון, נוהג במהירות חריגה של 204 קמ"ש לאחר שעומת על ידי השוטרים עם המהירות בה נהג טען להגנתו: "הכביש היה ריק" (משטרה ומשפט)
מרדף מסוכן: בין מכוניות ונגד כיוון התנועהמרדף מסוכן: בין מכוניות ונגד כיוון התנועהדניאל הרץ3
נסע ללא רישיון נהיגה ונמלט מהמשטרה כשהוא נוסע נגד כיוון התנועה בצורה פראית ומסוכנת במיוחד. צפו במרדף הלוהט עד המעצר דרך מצלמת הקסדה של השוטר (משטרה, רכב)
יום העצמאות תשע"ח: הסדרי התנועה בי-םיום העצמאות תשע"ח: הסדרי התנועה בי-םכיכר השבת
היערכות משטרת ישראל לקראת אירועי יום הזיכרון ויום העצמאות בירושלים. כל הסדרי התנועה ביום הזיכרון וביום העצמאות ורשימת הכבישים שייחסמו לתנועה (משטרה, רכב)
אוטובוס פגע בפיגום ביפו: שישה נפגעיםאוטובוס פגע בפיגום ביפו: שישה נפגעיםדניאל הרץ
האוטובוס פגע בפיגום בגובה כ-2 מטר והביא לפציעתם של הפועלים שהיו עליו וכן של נהג האוטובוס עצמו. ששת הפצועים פונו במצב קל לבתי החולים איכילוב ובילינסון (רכב)
בן 14 נהג ברכב "לקנות חלב" ונעצר • צפובן 14 נהג ברכב "לקנות חלב" ונעצר • צפוכיכר השבת4
בפעילות משטרתית סמוך לכביש 25 נצפה נהג רכב שגילו עורר את חשד השוטרים. הוא עוכב לבדיקה אז התברר כי הוא כבן 14 שהסביר לשוטרים כי נסע "לקנות חלב" • צפו (חדשות)
ניסו לרמות עם מצלמה בתוך בקבוק ונעצרוניסו לרמות עם מצלמה בתוך בקבוק ונעצרודניאל הרץ5
שני תושבי הדרום ניסו לרמות במבחן התיאוריה בלשכת הרישוי בירושלים באמצעות שימוש בבקבוקים בתוכם הוטמנה מצלמה אלחוטית ובאמצעות אוזניות. השניים נעצרו (משטרה ומשפט)
לא היה אשם בתאונה אך נמלט וירצה מאסרלא היה אשם בתאונה אך נמלט וירצה מאסרדניאל הרץ
תושב ירושלים דרס שלא באשמתו בן 70 ברחוב ישעיהו אך נמלט מהמקום מבלי לסייע לו זאת למרות שהיה מודע לתאונה. ביהמ"ש גזר עליו 13 חודשי מאסר בפועל (משטרה ומשפט)
המצלמות החדשות שיתעדו מגוון עבירותהמצלמות החדשות שיתעדו מגוון עבירותדניאל הרץ4
מצלמות חדישות של המשטרה בעלות יכולת אבחנה גבוהה יחלקו דו"חות לנהגים במגוון עבירות תנועה שונות. התמונות יועברו מיידית לטאבלט של השוטר שיכתוב את הדו"ח (רכב)
מרדף משטרתי אחר נהג חסר רישיון • צפומרדף משטרתי אחר נהג חסר רישיון • צפודניאל הרץ3
תיעוד מותח ומרתק ממצלמת הקסדה של השוטר: ניסיון הימלטות של רוכב אופנוע פסול לנהיגה בחדרה כשהנהג הנמלט נוסע נגד כיוון התנועה במהירות רבה (משטרה, רכב)
בדיקת האוטובוסים27 אוטובוסים נבדקו, חמישה הורדו מהכבישכיכר השבת
חמישה אוטובוסים המשמשים להסעות תלמידים בירושלים, הורדו הבוקר מהכביש על ידי בוחני אגף התנועה של המשטרה בשל ליקויים מכניים - מתוך 27 אוטובוסים שנבדקו (אקטואליה)
אישור לקאנביס רפואי (אילוסטרציה)תוך ימים: מטופלים בקאנביס רפואי יורשו לנהוגכיכר השבת1
משרד הבריאות חתם על שורת תקנות שייקלו מעט על חולים המטופלים בקנאביס רפואי. למרות זאת, נשמעים קולות לפיהם התקנות החדשות אינן מספיקות (תחבורה)
נעצרה כנופיה שגנבה חלקים מעשרות רכביםנעצרה כנופיה שגנבה חלקים מעשרות רכביםדניאל הרץ
המשטרה עצרה במהלך סוף השבוע כנופיה שהתמחתה בגניבות מחניונים תת קרקעיים במרכז הארץ ובתל אביב. במשטרה מתגאים כי מכת הגניבות ירדה ב-20% אחוזים (רכב)
נסע על 152 קמ"ש כדי "להביא כריך לאחיו"נסע על 152 קמ"ש כדי "להביא כריך לאחיו"דניאל הרץ
המשטרה עצרה נהג במהירות 152 קמ"ש, כי לטענתו מיהר אל בית הספר להביא כריך לאחיו. הנהג שנתפס בעבר על עבירות תנועה נוספות הועבר להמשך חקירת בוחנים (רכב)
מרתון ירושלים: רשימת הכבישים החסומיםמרתון ירושלים: רשימת הכבישים החסומיםכיכר השבת2
המרתון המתקיים הבוקר בירושלים מביא לשינויי תנועה משמעותיים בבירה וכבישים רבים ייחסמו וייפתחו לסירוגין במהלך הבוקר על פי מסלולי הריצה. כל הפרטים (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook