פינדרוס  וינרוט  גינזבורג  בית שמש
הקטנוע הגנובלאחר מרדף: בן 19 נעצר עם קטנוע גנובדניאל הרץ
בן 19 ממזרח ירושלים נעצר במודיעין בחשד לגניבת קטנוע מתל אביב. שוטרים שחשדו בו בכביש 443 ערכו אחריו מרדף אל תוך העיר מודיעין שם נעצר. מעצרו הוארך (משטרה, רכב)
נתפס נוהג עם כמות אלכוהול פי 19 מהמותרנתפס נוהג עם כמות אלכוהול פי 19 מהמותרדניאל הרץ
לאחר שנראה מזגזג בין הנתיבים בכביש 6 נעצר הנהג בן ה-27 פסול לנהיגה עם כמות אלכוהול פי 19 מהכמות המותרת לנהיגה ברכב מסחרי. הרכב הושבת והנהג נעצר (משטרה)
התקינה מראת איפור ורכבה הורד מהכבישהתקינה מראת איפור ורכבה הורד מהכבישכיכר השבת4
נהגת בת 22 מירושלים שמראת רכבה נשברה החליטה ביצירתיות להתקין במקומה מראת איפור לא תקנית. השוטרים קנסו אותה ורכבה הורד מהכביש גם בשל ליקויים נוספים (רכב)
נסעו כנגד כיוון התנועה ונעצרו כשבגופם כמויות אלכוהולנסעו כנגד כיוון התנועה ונעצרו כשבגופם כמויות אלכוהולכיכר השבת1
נהגת מדימונה נעצרה סמוך לכפא סבא אחרי נהיגה של כמה קילומטרים כשהיא על הנתיב הנגדי. מאוחר יותר נתפס נהג תושב רמלה ללא רישיון שניסה להימלט מהשוטרים ופגע במספר כלי רכב ובניידת משטרה (משטרה ומשפט/רכב)
עבודות בכביש 1, ארכיוןהלילה: עבודות תשתית בכביש ירושלים ת"אכיכר השבת
הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 1 למערב ממחלף שער הגיא למחלף לטרון בתאריך 14.12.2017 (יום חמישי) בין השעות 23:00 בלילה עד 06:00 למחרת (משטרה)
נהגת חדשה ביצעה שורת עבירות ונעצרהנהגת חדשה ביצעה שורת עבירות ונעצרהדניאל הרץ2
היא רק נהגת חדשה, אבל כבר הספיקה להיתפס פעמיים על נהיגה בשכרות, לנסוע ברכב ללא טסט ורישיון ולהיתפס כשהיא משוחחת בסלולר. הנהגת נעצרה ותובא לביהמ"ש (משטרה)
המרדף אחר הגנבחולייה ניסתה לגנוב ג'יפון בירושלים ונלכדהדניאל הרץ
בפעילות משטרת ישראל באזור מעלה אדומים נתפס רכב גנוב ונעצרו ארבעה חשודים במעשה. הרכב הושב לבעליו עוד בטרם הוא הספיק לדווח על גניבתו למשטרת ישראל (משטרה)
נהג או טייס: נעצר במהירות של 193 קמ"שנהג או טייס: נעצר במהירות של 193 קמ"שדניאל הרץ2
נתפס על ידי השוטרים נהג ש"טס" בכביש במהירות 193 קמ"ש, בהיותו שיכור כשהוא טוען "לא שמתי לב". הנהג נעצר ורישיונו נשלל והוא מובא לבית המשפט (רכב, משטרה)
הטיתם מבט בנהיגה? תקנסו ב-500 ש"חהטיתם מבט בנהיגה? תקנסו ב-500 ש"חכיכר השבת10
המשטרה הודיעה כי החל מהיום תחל המשטרה לקנוס גם על מבט שלא מכוון לכביש זאת במטרה למגר את המבטים של נהגים לעבר מכשירי הסלולר המונחים עליהם (משטרה, רכב)
הסרטון הוכיח: השוטר נסע נגד התנועה. צפוהסרטון הוכיח: השוטר נסע נגד התנועה. צפודניאל הרץ9
נהג קיבל דו"ח על נסיעה בנתיב הנגדי אך צילומי מצלמת האבטחה הוכיחו כי מי שנסע בנתיב הנגדי היה דווקא השוטר שנתן את הדו"ח. הנהג זוכה בבית המשפט (משטרה, משפט)
ניסה להבריח אופנוע גנוב בארגז רכב ונעצרניסה להבריח אופנוע גנוב בארגז רכב ונעצרדניאל הרץ1
ערנות השוטרים הביאה לתפיסת אופנוע גנוב שהוסלק בארגז רכב מסחרי. השוטרים שעצרו את הרכב לבדיקה שגרתית הופתעו למצוא את האופנוע. הנהג נעצר לחקירה (משטרה)
פרץ לרכב בבני ברק: 'רק רציתי להאזין לרדיו'פרץ לרכב בבני ברק: 'רק רציתי להאזין לרדיו'דניאל הרץ2
המשטרה עצרה חשוד שהצטייד בגלון דלק והתפרץ לרכב. לטענת החשוד שזוהה על ידי עוברת אורח הוא לא התכוון לגנוב אלא רק רצה להאזין לרדיו. מעצרו הוארך (רכב)
נהג פלסטיני התקין סירנה ברכבו ונקנס • צפונהג פלסטיני התקין סירנה ברכבו ונקנס • צפודניאל הרץ3
משטרת התנועה עצרה בציר 60 רכב פלסטיני, תושב חברון שהתקין ברכבו ללא אישור מערכת כריזה שמדמה סירנה משטרתית. הנהג נקנס ומערכת הכריזה פורקה מהרכב (רכב)
אילוסטרציהבן 15 ללא רישיון פגע בכלי רכב ונפצע קשהדניאל הרץ
נער כבן 15 מבית חנינא לקח את הרכב של הוריו ללא רשות, נהג ללא רישיון נהיגה, מסיבה שאינה ידועה סטה מהכביש פגע ב-3 כלי רכב חונים ונפצע באורח קשה (משטרה, רכב)
בכל יום נהרג לפחות אדם אחד בתאונה בישראלבכל יום נהרג לפחות אדם אחד בתאונה בישראלכיכר השבת2
על פי נתונים שמגיעים לקראת שבוע הבטיחות בדרכים רוב הקנסות על היסח דעת בזמן נהיגה "הגורם העיקרי לתאונות דרכים" מגיעים לנהגים שהתעסקו בסלולר תוך כדי נהיגה (רכב)
אילוסטרציה, ארכיוןנהג בשכרות פגע ב-7 רכבים חונים וברחדניאל הרץ
שוטרי התנועה עצרו תושב אזור (41) בחשד לנהיגה בשכרות ותחת השפעת סם, פגיעה ברכבים חונים ובריחה מהמקום. הוא הספיק לפגוע בשבעה רכבים בטרם נמלט (משטרה, רכב)
אילוסטרציהניסו לגנוב רכב באמצעות גרר ונעצרודניאל הרץ1
תגובה מהירה ותחקור מעמיק של השוטרים בשטח הביאו לחשיפתם ומעצרם של חברי חוליה שתכננו לגנוב רכב בירושלים באמצעות גרר ומפתחות מותאמים (משטרה, רכב)
אילוסטרציה, המצולמים אינם קשורים לכתבהנעצר לאחר שנהג ללא רישיון ושוחח בסלולרידניאל הרץ
תושב זר נתפס ונעצר לפני זמן קצר בצפון ירושלים בגין נהיגה ללא רישיון נהיגה וסיכון משתמשי הדרך לאחר שניסה להימלט מהשוטרים במהירות כשאשתו ובנו הקטן ברכב (משטרה, רכב)
נהגה ללא רישיון כשחמשת ילדיה לא חגוריםנהגה ללא רישיון כשחמשת ילדיה לא חגוריםדניאל הרץ18
ילדים ללא חגורות, רישיון נהיגה שפקע מעל 10 שנים, רכב ללא רישיון בתוקף ונסיעה על נתיב תח"צ – כך נתפסה ע"י השוטרים אם שהסיעה 5 ילדיה למסגרות החינוך (משטרה)
ילד נדרס על ידי מורתו ויקבל 677 אלף שקלילד נדרס על ידי מורתו ויקבל 677 אלף שקלדניאל הרץ2
הילד נדרס לפני שנתיים בעת שהיה בדרכו לבית הספר, ההורים שתבעו טענו כי נגרם לו נזק נפשי כבד כתוצאה מהתאונה. הסכום יופקד בחשבונו של הילד עד גיל 18 (רכב)
השוטרים רדפו אחרי גנבי רכב עד שהתהפכוהשוטרים רדפו אחרי גנבי רכב עד שהתהפכודניאל הרץ2
פעילות יזומה של המשטרה בגזרת מודיעין, הביאה למעצרם של שני חשודים, מבית ליקיא (30,31), בגניבת רכב מהוד השרון. במהלך המרדף התהפכו הגנבים עם הרכב (משטרה)
שניים ניסו לגנוב אופנוע ונתפסו עם הגניבהשניים ניסו לגנוב אופנוע ונתפסו עם הגניבהדניאל הרץ1
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל תפסו 2 חשודים בגניבת קטנוע בסמוך לקיבוץ בית גוברין שבמועצה האזורית יואב. בסמוך נתפס גם טרקטור שלהם ובו ציוד גנוב (משטרה)
המשאית שנגנבה והושבהחוליית גנבי רכבים נלכדה באמצע גניבת משאיתדניאל הרץ
פעילות מבצעית המשולבת בחקירה מקצועית הביאה לתפיסתה 'על חם' של משאית גנובה ומעצרם של 2 חשודים שפעלו כחוליה מאורגנת וניסו להבריחה לשטחים (משטרה)
מחאת הנכים, ארכיוןמחאת הנכים: הכניסות לנתב"ג נחסמו לזמן קצרכיכר השבת1
הנכים שיבשו את התנועה בכניסות לנמל התעופה בן גוריון וחסמו לזמן קצר את הכניסה מכיוון השער המהיר וגם מכיוון לוד. כוחות המשטרה במקום מכוונים את התנועה (משטרה)
חלק מהרכבים שנתפסוסוחר כלי רכב נעצר בחשד להונאת מיליוניםדניאל הרץ
משטרת ישראל עצרה סוחר כלי רכב ובעל מוסך, בחשד להונאה בהיקף של מיליוני שקלים תוך סיכון ביטחון הציבור. השניים מכרו רכבים לאחר תאונה כמשופצים (משטרה, רכב)
תל אביב: רמזור נפל על רכבים ומחץ אותםתל אביב: רמזור נפל על רכבים ומחץ אותםדניאל הרץ
שני רכבים שעמדו ברמזור אדום בתל אביב ניזוקו מרמזור שלפתע נפל עליהם. אין נפגעים. התנועה ברחוב בן יהודה נחסמה מכיוון רח' אלנבי וצפונה עד לפינוי הרכבים (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

עדכונים
כיכר facebook