hbhr..  njer  www..  אבי דלבנטי
יום העצמאות תשע"ח: הסדרי התנועה בי-םיום העצמאות תשע"ח: הסדרי התנועה בי-םכיכר השבת
היערכות משטרת ישראל לקראת אירועי יום הזיכרון ויום העצמאות בירושלים. כל הסדרי התנועה ביום הזיכרון וביום העצמאות ורשימת הכבישים שייחסמו לתנועה (משטרה, רכב)
אוטובוס פגע בפיגום ביפו: שישה נפגעיםאוטובוס פגע בפיגום ביפו: שישה נפגעיםדניאל הרץ
האוטובוס פגע בפיגום בגובה כ-2 מטר והביא לפציעתם של הפועלים שהיו עליו וכן של נהג האוטובוס עצמו. ששת הפצועים פונו במצב קל לבתי החולים איכילוב ובילינסון (רכב)
בן 14 נהג ברכב "לקנות חלב" ונעצר • צפובן 14 נהג ברכב "לקנות חלב" ונעצר • צפוכיכר השבת4
בפעילות משטרתית סמוך לכביש 25 נצפה נהג רכב שגילו עורר את חשד השוטרים. הוא עוכב לבדיקה אז התברר כי הוא כבן 14 שהסביר לשוטרים כי נסע "לקנות חלב" • צפו (חדשות)
ניסו לרמות עם מצלמה בתוך בקבוק ונעצרוניסו לרמות עם מצלמה בתוך בקבוק ונעצרודניאל הרץ5
שני תושבי הדרום ניסו לרמות במבחן התיאוריה בלשכת הרישוי בירושלים באמצעות שימוש בבקבוקים בתוכם הוטמנה מצלמה אלחוטית ובאמצעות אוזניות. השניים נעצרו (משטרה ומשפט)
לא היה אשם בתאונה אך נמלט וירצה מאסרלא היה אשם בתאונה אך נמלט וירצה מאסרדניאל הרץ
תושב ירושלים דרס שלא באשמתו בן 70 ברחוב ישעיהו אך נמלט מהמקום מבלי לסייע לו זאת למרות שהיה מודע לתאונה. ביהמ"ש גזר עליו 13 חודשי מאסר בפועל (משטרה ומשפט)
המצלמות החדשות שיתעדו מגוון עבירותהמצלמות החדשות שיתעדו מגוון עבירותדניאל הרץ4
מצלמות חדישות של המשטרה בעלות יכולת אבחנה גבוהה יחלקו דו"חות לנהגים במגוון עבירות תנועה שונות. התמונות יועברו מיידית לטאבלט של השוטר שיכתוב את הדו"ח (רכב)
מרדף משטרתי אחר נהג חסר רישיון • צפומרדף משטרתי אחר נהג חסר רישיון • צפודניאל הרץ3
תיעוד מותח ומרתק ממצלמת הקסדה של השוטר: ניסיון הימלטות של רוכב אופנוע פסול לנהיגה בחדרה כשהנהג הנמלט נוסע נגד כיוון התנועה במהירות רבה (משטרה, רכב)
בדיקת האוטובוסים27 אוטובוסים נבדקו, חמישה הורדו מהכבישכיכר השבת
חמישה אוטובוסים המשמשים להסעות תלמידים בירושלים, הורדו הבוקר מהכביש על ידי בוחני אגף התנועה של המשטרה בשל ליקויים מכניים - מתוך 27 אוטובוסים שנבדקו (אקטואליה)
אישור לקאנביס רפואי (אילוסטרציה)תוך ימים: מטופלים בקאנביס רפואי יורשו לנהוגכיכר השבת1
משרד הבריאות חתם על שורת תקנות שייקלו מעט על חולים המטופלים בקנאביס רפואי. למרות זאת, נשמעים קולות לפיהם התקנות החדשות אינן מספיקות (תחבורה)
נעצרה כנופיה שגנבה חלקים מעשרות רכביםנעצרה כנופיה שגנבה חלקים מעשרות רכביםדניאל הרץ
המשטרה עצרה במהלך סוף השבוע כנופיה שהתמחתה בגניבות מחניונים תת קרקעיים במרכז הארץ ובתל אביב. במשטרה מתגאים כי מכת הגניבות ירדה ב-20% אחוזים (רכב)
נסע על 152 קמ"ש כדי "להביא כריך לאחיו"נסע על 152 קמ"ש כדי "להביא כריך לאחיו"דניאל הרץ
המשטרה עצרה נהג במהירות 152 קמ"ש, כי לטענתו מיהר אל בית הספר להביא כריך לאחיו. הנהג שנתפס בעבר על עבירות תנועה נוספות הועבר להמשך חקירת בוחנים (רכב)
מרתון ירושלים: רשימת הכבישים החסומיםמרתון ירושלים: רשימת הכבישים החסומיםכיכר השבת2
המרתון המתקיים הבוקר בירושלים מביא לשינויי תנועה משמעותיים בבירה וכבישים רבים ייחסמו וייפתחו לסירוגין במהלך הבוקר על פי מסלולי הריצה. כל הפרטים (משטרה)
הנבחנת עצרה על מעבר חציה, הבוחן נקנסהנבחנת עצרה על מעבר חציה, הבוחן נקנסדניאל הרץ5
אירוע חריג בו במהלך טסט החליט שוטר לתת קנס לבוחן בשל העובדה שהנבחנת עצרה מעבר לפס העצירה. הטסטר ביקש מהשוטר לעצור אחר הרמזור אך השוטר סירב וקנס (משטרה)
ניסה לרמות במבחן תיאוריה אך נתפס ונעצרניסה לרמות במבחן תיאוריה אך נתפס ונעצרדניאל הרץ2
בן 34 מג'לג'וליה ניסה לעבור מבחן תאוריה במרמה בעיר מודיעין כשמכשור אלקטרוני על גופו אך לאחר שנחשד על ידי הבודקים במקום נמלט ונעצר כעבור זמן מה על ידי המשטרה (חדשות)
אילוסטרציהילד בן 6 נפגע בתאונת פגע וברח ברחובותדניאל הרץ2
הילד נפצע באורח אנוש מפגיעת רכב ברחובות והועבר מבית החולים קפלן לבית החולים בילינסון להמשך טיפול רפואי. הנהג החשוד בפגיעה נעצר לאחר חקירה ראשונית (משטרה)
חשד לתאונת 'פגע וברח' בשמעון הצדיקחשד לתאונת 'פגע וברח' בשמעון הצדיקדניאל הרץ4
רכב פגע בשלוש הולכות רגל בצומת הרחובות ארץ חפץ ושמעון הצדיק ופצע אותן קל. הנהג נמלט מהמקום והמשטרה כעת עורכת סריקות וחקירה כדי לאתר את הנהג ורכבו (רכב)
בעקבות מזג האוויר: נהג חולץ עם קייק גומיבעקבות מזג האוויר: נהג חולץ עם קייק גומיכיכר השבת2
מזג האוויר הסוער והגשמים העזים שירדו במהלך סוף השבוע גרמו לשיבושים במקומות רבים, בחלקם זה הפך אפילו למסוכן. נהג שרכבו טבע חולץ והמשטרה חסמה נתיב בכביש 6 (רכב)
נהג המשאית שהרגה 2 חיילים שוחרר לביתונהג המשאית שהרגה 2 חיילים שוחרר לביתודניאל הרץ5
נהג המשאית שגרם למותם של שני חיילי צה"ל ביום שלישי, שוחרר על ידי בית המשפט למעצר בית בן חמשה ימים לאחר שהמשטרה לא הצליחה להוכיח שיש חשד להריגה (משטרה)
נהג ללא רישיון, פגע ברכבים ותקף • צפונהג ללא רישיון, פגע ברכבים ותקף • צפודניאל הרץ5
אישום: תושב ראשל"צ נהג ברכב ללא רישיון נהיגה, פגע ברכבים חונים ואף תקף לאחר מכן עוברים ושבים – צפו בתיעוד האירוע שהביא למעצרו של החשוד (רכב, משטרה)
אילוסטרציהעבודות בכביש מספר 1: כל הסדרי התנועהכיכר השבת
המשטרה הודיעה על הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 1 למזרח מחלף לטרון בתאריך 14.02.2018 (יום רביעי) בין בשעות 23:00 בלילה עד 05:00 למחרת (רכב)
אילוסטרציהנהג מונית נתפס נוהג תחת השפעת סמיםדניאל הרץ
נהג מונית ירושלמי נתפס ע"י השוטרים כשהוא נוהג תחת השפעת סמים. הנהג עוכב לחקירה לאחר שדווח עליו על ידי נוסעת שחשה כי הוא ישנוני ואינו נוהג כשורה (משטרה, רכב)
"גנב" את הרכב כדי להונות את הביטוח ונעצר"גנב" את הרכב כדי להונות את הביטוח ונעצרדניאל הרץ
תושב יהוד הגיש תלונה בדבר גניבת רכב ולאחר שהסתבך במהלך החקירה הודה שתכנן הכל בכדי להוציא במרמה כספי ביטוח. הוא נחקר באזהרה ושוחרר בתנאים מגבילים (משטרה)
נהג האוטובוס העמיס נוסעים והורד מהכבישנהג האוטובוס העמיס נוסעים והורד מהכבישדניאל הרץ18
ערנותו של אזרח סייעה למשטרה באיתור אוטובוס בנסיעה עם ליקויי בטיחות חמורים כשהוא נוטה באופן מסוכן על צדו הימני. האוטובוס שנסע לקרית יערים היה מלא בנוסעים (משטרה)
גנב משאית, נמלט עם סכין וניסה להחליף חולצהגנב משאית, נמלט עם סכין וניסה להחליף חולצהדניאל הרץ1
חשד: גנב משאית, נהג בפראות תוך סיכון משתמשי הדרך ונעצר לאחר שנמלט והתחבא בין השיחים כשברשותו סכין. לאחר מכן הוא ניסה להכשיל את החקירה (חדשות משטרה)
בגלל עקיפה: תאונה קטלנית ליד קרית גתבגלל עקיפה: תאונה קטלנית ליד קרית גתכיכר השבת3
בן 65 נהרג בצהריים (שלישי) ושניים נוספים נפצעו באורח בינוני בכביש 65 ליד קרית גת. לדברי חוקרי התנועה, התאונה אירעה בשל עקיפה מסוכנת שביצע ההרוג בנסיעתו (חדשות)
אילוסטרציה, ארכיןנהגו בפראות ונעצרו לאחר שנורו בגלגלי הרכבדניאל הרץ
המשטרה עצרה שלושה בני אדם שהיו ברכב שנהג בפראות, ככל הנראה בשל היות הנהג בגילופין. שניים מהם נעצרו תוך הימלטות ואחד מהם נעצר לאחר מכן בביתו (משטרה, רכב)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

עדכונים
כיכר facebook