הרצל  ישי ריבו  איציק דדיה  ישיבת חברון
משאית ענק עם מטען חורג הורדה מהכבישמשאית ענק עם מטען חורג הורדה מהכבישכיכר השבת1
משאית באורך 31.6 מטרים עמוסה במטען חורג שאינה מורשית לנוע בכביש, אלא בליווי ניידות משטרה בלבד, נסעה לבדה על כביש 6, אותרה על ידי המשטרה ונעצרה (משטרה)
אילוסטרציהמפקד בצה"ל נפצע ויפוצה ב-3.5 מיליון שקלדניאל הרץ1
מפקד בית הספר לנהיגה קרבית של צה"ל נפצע בתאונת דרכים קשה בה ספג פגיעת ראש קשה. למרות התאוששותו בנס, הקריירה שלו נקטעה והוא יפוצה ב-3.5 מיליון ש"ח (רכב)
המשאית שהוחרמהנהג משאית נתפס עם 78 עבירות תנועהדניאל הרץ1
נתפס נהג משאית שרישיון הנהיגה שלו פקע כבר בשנת 2012 ובעברו 78 עבירות תנועה. לנהג גם היה תירוץ מקורי במיוחד: "אני יודע רק לנהוג על משאית" (משטרה ומשפט)
אכיפה בחופי היםעשרות דו"חות לרכבים שנסעו בחופי היםכיכר השבת1
כ-80 דוחות ניתנו לעברייני סביבה שנסעו עם רכבם על חופי הים בניגוד לחוק במהלך סוף שבוע, זאת כחלק ממהלך משותף עם רשות הטבע והגנים במאבק בפגיעה בחופים (משטרה)
כתב אישום הוגש נגד חברת המוניות UBERכתב אישום הוגש נגד חברת המוניות UBERדניאל הרץ1
משרד התחבורה הגיש כתב אישום נגד חברת המוניות הפרטית אובר בגין הפעלת מוניות ללא רישיון. כתב אישום הוגש גם נגד שישה נהגים שהסיעו נוסעים ללא רישיון (רכב)
ריקוד הדגליםאירועי יום ירושלים • כל הסדרי התנועהכיכר השבת
היערכות משטרת ישראל לאירועי יום ירושלים: אירוע לציון 50 שנה לשחרור ירושלים, 'ריקוד הדגלים', טקס ממלכתי בגבעת התחמושת והילולת שמואל הנביא • כל הפרטים (משטרה)
ח"כ גפני נקנס קלות על מהירות מופרזתח"כ גפני נקנס קלות על מהירות מופרזתדניאל הרץ2
זו לא הפעם הראשונה של חבר הכנסת שרכבו נתפס נוסע במהירות מופרזת אלא שבבית המשפט פספסו את ההרשעה הקודמת רק לפני כחודשיים והקלו בעונשו (משטרה ומשפט)
ניסה להכין את אשתו לטסט ועוכב לחקירהניסה להכין את אשתו לטסט ועוכב לחקירהדניאל הרץ
בפעילות משטרתית בנתניה, עצרו השוטרים נהגת שעוררה את חשדם אך אז הם הופתעו לראות שהיא מחליפה מקומות עם בעלה שישב לצדה, שתירץ את פשר ההחלפה (אקטואליה)
פרץ לרכבים עם שלט אוניברסלי ונעצרפרץ לרכבים עם שלט אוניברסלי ונעצרדניאל הרץ
חשד: פרץ לארבעה רכבים בחניון של אולם אירועים בלוד בעזרת שלט אוניברסלי. החשוד ניסה להימלט מהמקום באמצעות אופניים חשמליים אך נלכד בידי השוטרים (משטרה)
הטרקטור שהושבתנהג בטרקטור ללא רישיון ובשלילה ונעצרדניאל הרץ
נהג שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם ויום קודם לכן גם נאסר עליו לעשות רישיון, נסע בטרקטור והסיע עמו נער בן 15. הוא נעצר ונכלא לצורך הארכת מעצרו בביהמ"ש (רכב, משטרה)
עמדת ה"שליטה" בזיופיםמצלמה נסתרת ומיקרופון: כך זויפו מבחני התאוריהדניאל הרץ1
מערכת משוכללת תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, לזיוף תוצאות מבחני התיאוריה בבאר שבע, נחשפה ע״י חוקרי משטרת ישראל. 4 חשודים נעצרו, כתב אישום יוגש (משטרה)
נתפס משוחח בנייד ומחזיק נייד ביד השנייהנתפס משוחח בנייד ומחזיק נייד ביד השנייהדניאל הרץ
נהג תושב הצפון נתפס משוחח בנייד בזמן נהיגה וידו השנייה אוחזת במכשיר נייד נוסף, אז מי אוחז בהגה? מתברר שאף אחד שמחזיק ברישיון נהיגה. הוא נעצר ונכלא (משטרה, רכב)
דו"ח: בתי המשפט מקלים על עברייני תנועהדו"ח: בתי המשפט מקלים על עברייני תנועהדניאל הרץ
דו"ח מיוחד של אגף המחקר של המשטרה חושף כי בתי המשפט מקלים מאד גם מול עברייני התנועה הקשים. רוב רובם של המקרים מסתיימים ללא מאסר בפועל (רכב, משטרה)
צומת בית דגןצומת בית דגן ייסגר בלילות ראשון ושניכיכר השבת
המשטרה הודיעה כי החל מהשעה 10 בלילה בליל ראשון ושני ועד לשעה חמש לפנות בוקר ייחסמו שני נתיבי תנועה בכביש 44 בשל עבודות בכביש. עומסי תנועה צפויים במקום (רכב)
אילוסטרציהכך תנהגו נכון ובטוח - גם בימי בין הזמניםכיכר השבת
לקראת ימי בין הזמנים במשטרה מפרסמים סדרת המלצות בטיחות לנהגים, במיוחד אלו שפחות מנוסים ומורגלים בנהיגה, אך נוהגים ברכבים שכורים בימי בין הזמנים (משטרה, רכב)
נעצר בלי רישיון על קטנוע העומד לפירוקנעצר בלי רישיון על קטנוע העומד לפירוקדניאל הרץ1
השוטרים הירושלמים שעצרו רוכב קטנוע שנסע בצורה מעוררת חשד גילו קטין בן 17 שנעצר בחשד לנהיגה בקטנוע שהורד לפירוק וללא רישיון נהיגה. הקטנוע נשלח להשמדה (רכב)
גנבו מרצדס בעזרת... מחשב ניידגנבו מרצדס בעזרת... מחשב ניידכיכר השבת
שני גנבים צולמו כשהם גונבים מרצדס חדשה ויוקרתית באמצעות מחשב נייד שאפשר להם ככל הנראה להתגבר על מערכת הנעילה המודרנית של הרכב ולגנוב אותו בקלות (רכב)
המשאית נעצרה עם 4.4 טון מעל המותרהמשאית נעצרה עם 4.4 טון מעל המותרדניאל הרץ1
נהג חדש הסיע משאית עם משקל חורג של 4.4 טון וטען אני חדש בעסק הזה אף אחד לא שקל אותי בעבודה לפני שיצאתי לנסיעה״. רשיונו נשלל והוא זומן לבית המשפט (משטרה, רכב)
אל על תשלם 92 אלף ש"ח פיצויים לנוסעיםאל על תשלם 92 אלף ש"ח פיצויים לנוסעיםכיכר השבת
נוסעי אל-על ממוסקבה לישראל שטיסתם נדחתה ב-17 שעות יקבלו כל אחד פיצויים של כ-2000 ש"ח זאת לפי פסיקת בית המשפט שקבע כי התקלה אינה "נסיבות מיוחדות" (משפט)
רישיון של נהג נפסל בגלל טעות בהקלדהרישיון של נהג נפסל בגלל טעות בהקלדהדניאל הרץ
נהג שזומן לבית המשפט לאחר שנתפס במהירות גבוהה על ידי מצלמות המהירות - שאמינותן מוטלת בספק, הופתע לגלות כי טעות הקלדה גרמה לכך שרישיונו נפסל לחודשיים (רכב)
ממחר: עברת ברמזור אדום? תשלם 1500 ש"חממחר: עברת ברמזור אדום? תשלם 1500 ש"חדניאל הרץ5
מחר ייכנסו לתוקף הקנסות המוגדלים על מספר עבירות תנועה חמורות ביניהם נסיעה ברמזור אדום, נהיגה מעל המהירות המותרת ונסיעה ללא רישיון רכב בתוקף (רכב)
דהרו על 147 קמ"ש עם תינוק קטן בידייםדהרו על 147 קמ"ש עם תינוק קטן בידייםכיכר השבת4
"התינוק היה רעב יש לו כיסא מאחורה", זה התירוץ של האם שנתפסה על ידי השוטרים כשהתינוק בידיה במושב הקדמי ברכב שנסע במהירות של 147 קמ"ש בכביש 1 (אקטואליה)
קיבל דו"ח חניה, טען שרכבו נגנב ונעצרקיבל דו"ח חניה, טען שרכבו נגנב ונעצרדניאל הרץ
כעס על דו"ח חניה שקיבל, השליך את הדו"ח לפח והתלונן במשטרה שרכבו נגנב. בעקבות פעילות חקירתית מקצועית שכללה סריקת מצלמות הובררה האמת והמתלונן נעצר (רכב)
אילוסטורציהדו"ח: אלו הרחובות הכי מסוכנים בישראלדניאל הרץ3
דו"ח "רחובות אדומים" של משטרת ישראל לשנת 2017 חושף את רשימת הרחובות הכי מסוכנים בישראל מבחינת מספר תאונות הדרכים וחומרתן כדי להתאים את האכיפה (בטיחות)
למרות המצלמות - מספר ההרוגים בעלייהלמרות המצלמות - מספר ההרוגים בעלייהדניאל הרץ
מצלמות המהירות שהותקנו בשנים האחרונות מכניסות כסף רב אך לא מצליחות להוריד את מספר ההרוגים בדרכים כשבמקביל בית המשפט יכריע אם הן בכלל אמינות (רכב)
מצלמת מהירות. אילוסטרציה"מצלמות המהירות בדרכים - אינן אמינות"אלי רוטמן1
האם עשרות אלפי נהגים שילמו קנסות - לשווא? נציג המשטרה הודה כי מערכת מצלמות המהירות מעולם לא נבדקה כיאות. הוגשה תביעה ייצוגית בסך 70 מיליון ש"ח (רכב)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

עדכונים
כיכר facebook