רישיונו נשלל וכעבור שעה הוא נתפס נוהגרישיונו נשלל וכעבור שעה הוא נתפס נוהגכיכר השבת1
כתב אישום ומעצר עד תום ההליכים לנהג מונית שנתפס נוהג כשעה לאחר שרישיונו נפסל צפו בתיעוד המתאר את אחד המקרים בגללם איבד הנהג את רישיון הנהיגה שלו (משטרה)
כביש 1הסדרי תנועה: עבודות לילה בכביש מספר 1כיכר השבת
המשטרה מודיעה על הסדרי תנועה בכביש מספר 1 בו ייערכו הלילה (חמישי) עבודות תשתית ממחלף דניאל ועד לטרון וחלק מהנתיבים ייחסמו. העבודות יעודכנו באפליקציית waze (רכב)
בית שמש: מורה לנהיגה נתפס נוסע מסומםבית שמש: מורה לנהיגה נתפס נוסע מסומםדניאל הרץ
פעילות ממוקדת של המשטרה בבית שמש הביאה למעצרו של מורה לנהיגה שנתפס כשהוא מעביר שיעור תחת השפעת סמים. בביתו נמצאים בנוסף סמים מסוגים שונים (משטרה)
הרכב שנתפסנתפס ללא רישיון וברכב החשוד כגנוב ונעצרכיכר השבת
ביום שישי נתפס בכביש ירושלים תל אביב נהג שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם כשהוא נוהג עם רכב החשוד כגנוב. "קניתי אותו ב-1000 שקל" טען בן ה-19 להגנתו (משטרה)
כביש 2מהיום ועד יום רביעי: עבודות בכביש מספר 2דניאל הרץ
המשטרה מודיעה על הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 2 לדרום מחלף שפיים החל מיום ראשון ועד יום רביעי, בין השעות 23:00 בלילה עד 05:00 למחרת (משטרה)
מסמסים ברמזור אדום? כנראה שלא תקנסומסמסים ברמזור אדום? כנראה שלא תקנסודניאל הרץ9
לנוכח השמועות על מתן קנסות גבוהים על שימוש בטלפון ברמזור אדום או על שתיית כוס קפה המשטרה מבהירה כי למרות האיסור, הנטייה היא שלא לאכוף או לקנוס (משטרה)
פגע באמבולנס, נמלט ונתפס שיכור • צפופגע באמבולנס, נמלט ונתפס שיכור • צפודניאל הרץ7
המשטרה עצרה תושב בת ים בן 42 בחשד שנהג בשכרות, פגע באמבולנס ונמלט. כאשר נעצר לאחר מכן נמצא בדמו כמות אלכוהול גדולה של פי ארבע מהמותר בחוק (משטרה)
גנב רכב בקריית אונו ונעצר בזכות האיתוראןגנב רכב בקריית אונו ונעצר בזכות האיתוראןדניאל הרץ
פעילות משותפת שוטרי משטרת ישראל, וחברת איתוראן הביאו למעצרו של חשוד בגניבת רכב. הרכב שנגנב בקרית אונו הגיע כבר למחסום בכניסה לרשות הפלסטינית שם נעצר (משטרה)
אילוסטרציהנהג בפראות, נמלט מהשוטרים וביצע תאונהדניאל הרץ5
שוטרים שזיהו נהג נוסע בפראות סימנו לו לעצור אך הוא נמלט תוך שהוא נוסע באדום, פוגע ופוצע נהג אחר, ולבסוף מנסה להימלט רגלית. כשנעצר התברר כי נהג ללא רישיון (רכב, ארץ)
אילוסטרציההדו"חות עלו, מספר התאונות לא השתנהדניאל הרץ
המשטרה נתנה 134% יותר דו"חות על נסיעה במהירות, 33% יותר דו"חות על שימוש בסלולרי תוך כדי נהיגה, אך עדיין מספר התאונות הקטלניות בכבישים כמעט ולא השתנה (משטרה)
הקטנוע הגנובלאחר מרדף: בן 19 נעצר עם קטנוע גנובדניאל הרץ
בן 19 ממזרח ירושלים נעצר במודיעין בחשד לגניבת קטנוע מתל אביב. שוטרים שחשדו בו בכביש 443 ערכו אחריו מרדף אל תוך העיר מודיעין שם נעצר. מעצרו הוארך (משטרה, רכב)
נתפס נוהג עם כמות אלכוהול פי 19 מהמותרנתפס נוהג עם כמות אלכוהול פי 19 מהמותרדניאל הרץ
לאחר שנראה מזגזג בין הנתיבים בכביש 6 נעצר הנהג בן ה-27 פסול לנהיגה עם כמות אלכוהול פי 19 מהכמות המותרת לנהיגה ברכב מסחרי. הרכב הושבת והנהג נעצר (משטרה)
התקינה מראת איפור ורכבה הורד מהכבישהתקינה מראת איפור ורכבה הורד מהכבישכיכר השבת4
נהגת בת 22 מירושלים שמראת רכבה נשברה החליטה ביצירתיות להתקין במקומה מראת איפור לא תקנית. השוטרים קנסו אותה ורכבה הורד מהכביש גם בשל ליקויים נוספים (רכב)
נסעו כנגד כיוון התנועה ונעצרו כשבגופם כמויות אלכוהולנסעו כנגד כיוון התנועה ונעצרו כשבגופם כמויות אלכוהולכיכר השבת1
נהגת מדימונה נעצרה סמוך לכפא סבא אחרי נהיגה של כמה קילומטרים כשהיא על הנתיב הנגדי. מאוחר יותר נתפס נהג תושב רמלה ללא רישיון שניסה להימלט מהשוטרים ופגע במספר כלי רכב ובניידת משטרה (משטרה ומשפט/רכב)
עבודות בכביש 1, ארכיוןהלילה: עבודות תשתית בכביש ירושלים ת"אכיכר השבת
הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 1 למערב ממחלף שער הגיא למחלף לטרון בתאריך 14.12.2017 (יום חמישי) בין השעות 23:00 בלילה עד 06:00 למחרת (משטרה)
נהגת חדשה ביצעה שורת עבירות ונעצרהנהגת חדשה ביצעה שורת עבירות ונעצרהדניאל הרץ2
היא רק נהגת חדשה, אבל כבר הספיקה להיתפס פעמיים על נהיגה בשכרות, לנסוע ברכב ללא טסט ורישיון ולהיתפס כשהיא משוחחת בסלולר. הנהגת נעצרה ותובא לביהמ"ש (משטרה)
המרדף אחר הגנבחולייה ניסתה לגנוב ג'יפון בירושלים ונלכדהדניאל הרץ
בפעילות משטרת ישראל באזור מעלה אדומים נתפס רכב גנוב ונעצרו ארבעה חשודים במעשה. הרכב הושב לבעליו עוד בטרם הוא הספיק לדווח על גניבתו למשטרת ישראל (משטרה)
נהג או טייס: נעצר במהירות של 193 קמ"שנהג או טייס: נעצר במהירות של 193 קמ"שדניאל הרץ2
נתפס על ידי השוטרים נהג ש"טס" בכביש במהירות 193 קמ"ש, בהיותו שיכור כשהוא טוען "לא שמתי לב". הנהג נעצר ורישיונו נשלל והוא מובא לבית המשפט (רכב, משטרה)
הטיתם מבט בנהיגה? תקנסו ב-500 ש"חהטיתם מבט בנהיגה? תקנסו ב-500 ש"חכיכר השבת10
המשטרה הודיעה כי החל מהיום תחל המשטרה לקנוס גם על מבט שלא מכוון לכביש זאת במטרה למגר את המבטים של נהגים לעבר מכשירי הסלולר המונחים עליהם (משטרה, רכב)
הסרטון הוכיח: השוטר נסע נגד התנועה. צפוהסרטון הוכיח: השוטר נסע נגד התנועה. צפודניאל הרץ9
נהג קיבל דו"ח על נסיעה בנתיב הנגדי אך צילומי מצלמת האבטחה הוכיחו כי מי שנסע בנתיב הנגדי היה דווקא השוטר שנתן את הדו"ח. הנהג זוכה בבית המשפט (משטרה, משפט)
ניסה להבריח אופנוע גנוב בארגז רכב ונעצרניסה להבריח אופנוע גנוב בארגז רכב ונעצרדניאל הרץ1
ערנות השוטרים הביאה לתפיסת אופנוע גנוב שהוסלק בארגז רכב מסחרי. השוטרים שעצרו את הרכב לבדיקה שגרתית הופתעו למצוא את האופנוע. הנהג נעצר לחקירה (משטרה)
פרץ לרכב בבני ברק: 'רק רציתי להאזין לרדיו'פרץ לרכב בבני ברק: 'רק רציתי להאזין לרדיו'דניאל הרץ2
המשטרה עצרה חשוד שהצטייד בגלון דלק והתפרץ לרכב. לטענת החשוד שזוהה על ידי עוברת אורח הוא לא התכוון לגנוב אלא רק רצה להאזין לרדיו. מעצרו הוארך (רכב)
נהג פלסטיני התקין סירנה ברכבו ונקנס • צפונהג פלסטיני התקין סירנה ברכבו ונקנס • צפודניאל הרץ3
משטרת התנועה עצרה בציר 60 רכב פלסטיני, תושב חברון שהתקין ברכבו ללא אישור מערכת כריזה שמדמה סירנה משטרתית. הנהג נקנס ומערכת הכריזה פורקה מהרכב (רכב)
אילוסטרציהבן 15 ללא רישיון פגע בכלי רכב ונפצע קשהדניאל הרץ
נער כבן 15 מבית חנינא לקח את הרכב של הוריו ללא רשות, נהג ללא רישיון נהיגה, מסיבה שאינה ידועה סטה מהכביש פגע ב-3 כלי רכב חונים ונפצע באורח קשה (משטרה, רכב)
בכל יום נהרג לפחות אדם אחד בתאונה בישראלבכל יום נהרג לפחות אדם אחד בתאונה בישראלכיכר השבת2
על פי נתונים שמגיעים לקראת שבוע הבטיחות בדרכים רוב הקנסות על היסח דעת בזמן נהיגה "הגורם העיקרי לתאונות דרכים" מגיעים לנהגים שהתעסקו בסלולר תוך כדי נהיגה (רכב)
אילוסטרציה, ארכיוןנהג בשכרות פגע ב-7 רכבים חונים וברחדניאל הרץ
שוטרי התנועה עצרו תושב אזור (41) בחשד לנהיגה בשכרות ותחת השפעת סם, פגיעה ברכבים חונים ובריחה מהמקום. הוא הספיק לפגוע בשבעה רכבים בטרם נמלט (משטרה, רכב)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook