להלן טיפים לכוננות ספיגת 'השומנים':

1. זה שאתן אומרות לי שאתן לא אוהבות סופגניות,וואללה לא קונה את זה!למה? למה אם לא היית אוהבת את זה לא היית מתחבקת כמעט עם הוויטרינה של רולעדין.לגיטימי,אנחנו מתחברות יותר לסופגניה מגזר..אבל אל תעבדי עלי..עברתי הכל!

2. אני יודעת, זה מתסכל. בנים הם עם רע ואכזר. איך אני יודעת? כי רק הם מסוגלים לאכול 3 סופגניות ועדיין לחשוב שהוא פשוט מושלם עם כרס!

3. יוצאות לדייט? עוברות לייד מאפייה? לא להסתכל! תגידו לא בא-לי, לא תודה, אני בסדר, מותק גם ככה סופשבוע הן באות אצלך לבית ואתן אוכלות את כל הטעמים של כל הסופגניות של 'רולעדין'.. תני להם לחשוב שאנחנו משמינות מהאוויר.

4. אין לי מושג למה רק אנחנו משמינות בחורף, באמת שאין לי מושג.. אנחנו לא עושות כלום! בעצם, אולי זאת הבעיה שלנו!שאנחנו לא עושות כלום.. חוץ מלאכול ולאכול את הלב מיזה שיש אנשים שבאמת אבל באמת עושים ספורט בחורף, ולא יושבים על הכורסא ומזמינים עוד מגש של פיצה רק הפעם בלי זיתים.

5. אתן מרגישות שהגזמתן עם הסופגניות? ועדיין רעבות לסופגניה עם המילוי פיסטוק כי לא טעמתם אותה? ועדיין רוצות את השמלה ההיא מזארה? כנסי ליוטיוב תראי לרדת בגדול. לא יעזור? תכניות הרזיה. לא יעזור? תגגלי אחרי סיפורי הרזיה מטורפים! לא יעזור? את מקרה אבוד יקירתי תעברי לקנות באיקאה.

6. הרגעים הללו שאת אומרת ״חורף כולם משמינים״. אז זהו, נכון שחורף, אבל לא כולם משמינים! וגם אם כולם משמינים.. לא כולם מצליחים להוריד הכל עד הקיץ, ואז שוב בקיץ הבא תשבי בסלון עם גיגית גלידה וכף גדולה ותשמעי הרצאה על ״יופי פנימי״.. אבל תכלס? יופיפנימי זה מה שחשוב כאילו, בשביל מה אוכלים סופגניה אם לא בשביל הריבה?

#יופיפנימי

]]>