אאא

גולשי "כיכר השבת", לפניכם הרשימה המלאה של מועדי ומוקדי הדלקות מדורות ל"ג בעומר ועריכת הטישים בחצרות החסידויות והאדמו"רים, בכל רחבי הארץ.

ההדלקה המרכזית שפותחת את שורת האירועים היא ללא ספק ההדלקה של חסידות באיאן: האדמו"ר מבאיאן הגיע ביום שני בערב למירון ויערוך את ההדלקה המרכזית על גג ציון הרשב"י במעמד רבבות, כמסורת אבותיו, ההדלקה הערב בשעה 20:30 תפתח את אירועי ל"ג בעומר במירון. לאחר מכן יערוך טיש ברחבת ישיבת בני עקיבא. ביום חמישי, לאחר תפילת שחרית, יתקיימו במתחם באיאן מעמדי החלאק'ס.

בוסטון: האדמו"ר ידליק בליל ל"ג בעומר בציון התנא רבי עקיבא בטבריה בשעה 21:00 כמנהג אבותיו ולאחר מכן יחלק תפוח לברכה.

קבלת הקהל לחלאקה בבית מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי ברחוב רשב"ם 23 בבני ברק, מחר יום חמישי בשעה 13:50 ועד השעה 14:20 על הילדים להגיע עם כיפה ועם בגד עם שרוולים ארוכים כמנהג מרן שליט"א, מרן נוהג ליטול ידיו אחרי שגוזז שיער והורה שגם בן השלוש יטול ידיו, אין צורך לבוא עם מספריים, בני הבית יחלקו מיני ממתקים לילדי החלאקה.

• חסידויות בכל הארץ:

אוז'רוב: הדלקה על ידי האדמו"ר בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה.

אונגוואר: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 ברחבת בית מדרשו בקרית אונגוואר בשכונת רמות בירושלים.

אלכסנדר: האדמו"ר ידליק ברחבת בית הישיבה ברחוב אחיעזר בבני ברק מיד לאחר תפילת מעריב ולאחר מכן עריכת הטיש.

אנטניא: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש 'תפלה למשה' ברחוב הושע 9 בבני-ברק, בשעה 20:30.

בוטושאן: ההדלקה ברחבת בית המדרש ברחוב ישעיהו בבני-ברק, בשעה 21:00.

בוסטון: האדמו"ר ידליק בליל ל"ג בעומר בציון התנא רבי עקיבא בטבריה בשעה 21:00 כמנהג אבותיו ולאחר מכן יחלק תפוח לברכה.

ביאלא בני ברק: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית מדרשו ברחוב ירושלים בבני ברק בשעה 21:00 ובשעה 3:00 בלילה יגיע לאתרא קדישא מירון לתפילה ליד ציון רבי יוחנן הסנדלר.

ביטשקוב: ההדלקה מיד לאחר מעריב בשעה 20:15 בחצר בית המדרש ביפו, ולאחר מכן טיש וחלאק'ס לכבוד הרשב"י.

בעלזא: מרן האדמו"ר שיצא אמש למסע הקודש בקנדה ידליק בסמוך לבית המדרש במונטריאול.

ברסלב: הגרי"מ שכטר בכיכר זופניק בשעה 21:30 שם יוקמו טורבינות לחסידים, לאחר הריקודים ברחבת ברסלב בשכונת מאה שערים יתקיים סדר לימוד מיוחד ללימוד ליקוטי הלכות, ביום חמישי ידליק במירון במתחם תולדות אברהם יצחק.

דושינסקיא: מעמד ההדלקה לאחר מעריב בשעה 20:00 על ידי האדמו"ר בחצר ישיבת 'בית יוסף צבי' ברחוב שמואל הנביא בליווי תזמורת. ביום חמישי בבוקר יתקיימו בהיכל הישיבה מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות. לפנות ערב יערוך האדמו"ר טיש לכבוד ההילולא.

הגאב"ד הגאון רבי יצחק טוביה וייס ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב גבעת משה בירושלים לאחר תפילת מעריב, ולאחר מכן מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש חסידים בשכונת בתי אונגרין. מעמדי החלאק'ס ביום חמישי בבית מדרשו בשכונת גוש 80 בירושלים.

ויז'ניץ: מעמד ההדלקה המרכזי ברחבת בית המדרש הגדול בראשות האדמו"ר מויז'ניץ ואלפי החסידים בשעה 20:30 לאחר מכן מעמדי החלאק'ס. ביום חמישי לאחר תפילת שחרית מעמד ירי החץ וקשת, ובשעה 12:00 בצהריים ייערך הטיש לכבוד ההילולא בהיכל הגדול הסמוך לבית המדרש. האדמו"ר חזר השבוע לאחר ביקור בעפולה בקהילת ויז'ניץ בעיר.

ויז'ניץ: בחצר בית המדרש הגדול 'מרכז חסידי ויז'ניץ' ברחוב שלמה המלך בבני-ברק מעמד ההדלקה בראשות כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ בשעה 21:00, מעמדי החלאק'ס מיד אחר תפילת שחרית. האדמו"ר חזר השבוע ממנוחה בעיר ערד.

זוועהיל: האדמו"ר עורך את מעמד ההדלקה בשעה 22:00 בחצר 'בני עקיבא', ביום חמישי לאחר תפילת שחרית בשעה 9:30.

זוועהיל: ההדלקה מיד לאחר מעריב בשעה 20:00 ייערך מעמד ההדלקה בחצר בית המדרש בירושלים לאחר מכן בשעה סעודת הילולא, ביום חמישי בשעה 12:00 בצהריים ייערכו מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות בבית המדרש שבגג המערה במירון.

טאלנא: ההדלקה בחצר בית המדרש ברחוב אביתר הכהן בירושלים בשעה 20:45. מיד לאחר מכן - הטיש והחלאק'ס לילדי החסידות.

טמשוואר: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב סוקולוב 7 בבני-ברק בשעה 20:30 ולאחר מכן סעודת הילולא. בערבו של יום חמישי יגיע האדמו"ר לתפילה במירון.

ליז'ענסק: האדמו"ר ידליק בשעה 20:15 ברחבת בית מדרשו ברחוב מינסק בשכונת רמות בירושלים.

לעלוב: האדמו"ר את ההדלקה בשעה 20:30. ברחבת ביהמ"ד הגדול בבית שמש ולאחר מכן יערוך טיש, ביום חמישי יעלה למירון ויערוך את ההדלקה מעמדי החלאק'ס בשעה 13:00 ברחבת תולדות אברהם יצחק.

מודז'יץ: מעמד ההדלקה המרכזית בראשות האדמו"ר ברחבת ביהמ"ד ברחוב חבקוק 20 בבני-ברק בשעה 20:45, לאחר מכן מעמד החלאק'ס לילדי החסידות ולאחר מכן לחיים טיש בבית המדרש, האדמו"ר ידליק במירון במתחם באיאן בשעה 15:30בליווי תזמורת של משה מנדלסון ובלטי ומקהלת מודז'יץ.

מישקולץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:00 ברחבת ביהמ"ד ברחוב סלנט 8 בפתח תקוה. לאחר מכן יערוך האדמו"ר את מנהג החלאק'ס וה'חץ וקשת', ביום ראשון יסע האדמו"ר לפקוד את המקומות הקדושים בגליל ויערוך הדלקה בפקיעין.

מכנובקא-בעלזא: האדמו"ר ידליק בשעה 20:00 ברחבת בית המדרש ברחוב רש"י פינת רחוב ברטנורא בבני-ברק, וביום חמישי בשעה 20:00 יערוך את מעמדי החלאק'ס בבית מדרשו בבני ברק.

נדבורנה: האדמו"ר יערוך את מעמד ההדלקה ל"ג הנרות ושירת הבר יוחאי לפני תפילת מעריב בשעה 9 בהיכל בית מדרש הגדול, לאחר מכן האדמו"ר יערוך את מעמד החאלק'ס לילדי החסידות ועריכת הטיש לכבוד ההילולא. ביום חמישי האדמו"ר יכנס לתפילת שחרית בשעה 8:30 לאחר התפילה יערך לחיים טיש עם תזמורות, בשעה 21:00 בערב יגיע האדמו"ר יחד עם החסידים לאתרא קדישא מירון‏ שם יתפלל במערה ולקראת חצות יערך האדמו"ר מעמד לחיים טיש באוהל של הכנסת אורחים רשב"י.

הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג, ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב חנה בירושלים בשעה 22:30, ביום חמישי אחר הצהריים יגיע יחד עם קהל חסידיו למירון.

סאדיגורה: מעמד ההדלקה על ידי האדמו"ר בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש הגדול ברחוב גוטמכר בשכונת שיכון ה' בבני-ברק. לאחר מכן עריכת הטיש ומעמדי החלאק'ס, למחרת יגיע האדמו"ר למירון.

סאסוב: האדמו"ר ישהה לראשונה בשכונת בורו פארק בברוקלין שם יערוך את מעמד ההדלקה ברחבת בית מדרשו בשעה 21:30 ולאחר מכן סעודת הילולא.

סטריקוב: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בשעה 22:00 ברחבת בית המדרש ברחוב אלשיך בבני-ברק. לאחר מכן יערוך טיש בשילוב החלאק'ס לילדי החסידות.

סטריקוב: האדמו"ר מסטריקוב יערוך את ההדלקה בשעה 8.30 לאחר תפילת מעריב בחצר בית מדרשו ברחוב צפניה ירושלים ולאחר מכן עריכת השולחן ומעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

סלונים: ההדלקה בשעה 20:45, ביום חמישי בשעה 10:00 בבוקר עריכת הטיש ובסיום מעמד החלאק'ס במרכז המוסדות ברחוב סלנט בירושלים.

סערט ויז'ניץ: ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול ברמת ויז'ניץ בחיפה בשעה 21:00. לאחר מכן לחיים טיש ומעמדי החלאק'ס. ביום חמישי בשעה 13:00 בצהריים עריכת הטיש, ולאחר מכן מנהג ירי ה'חץ וקשת' המסורתי.

ערלוי: ההדלקה ברחבת הישיבה ברחוב עוזיה בשכונת קטמון בירושלים בשעה 20:30. ולאחר מכן לחיים טיש, למחרת יום חמישי מעמדי החלאק'ס לאחר שחרית. הרה"צ רבי עקיבא סופר אב"ד ערלוי בב"ב, יערוך את הדלקה לאחר תפילת מעריב ברחבת בית מדרש ערלוי ברחוב מהרש"ל 12 בב"ב. מעריב בשעה 8:30 בערב.

פינסק קרלין: מעמד ההדלקה בחצר התלמוד תורה בשכונת בית ישראל בירושלים בשעה 20:00. בבוקר יום חמישי בשעה 10:30 יערוך האדמו"ר טיש לכבוד ההילולא וכן יערוך את החלאק'ס לילדי החסידות, מספר ימים לאחר ל"ג בעומר יגיע האדמו"ר למירון.

פרמישלאן: מעמד ההדלקה מיד לאחר מעריב בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש בשכונת קרית הרצוג, ולאחר מכן עריכת הטיש.

צאנז: מעמד ההדלקה במתחם המערבי של בית המדרש הגדול 'היכל רוזנברג' בקרית צאנז בנתניה. לאחר ההדלקה יגזוז האדמו"ר את שערות בני השלוש, ויכנס לעריכת הטיש לכבוד ההילולא.

קאלבסוב: לאחר תפילת מעריב ידליק הרה"צ רבי מרדכי דוד פולק אב"ד קאלבסוב ברחבת בית המדרש ברחוב תורה מציון בירושלים.

קוזמיר: האדמו"ר יערוך את מעמד ההדלקה בחצר בית המדרש ברחוב רש"י בבני ברק לאחר מעריב, ולאחר מכן טיש 'לחיים'.

קוז'ניץ: האדמו"ר ידליק ברחבת בית המדרש ברחוב שרת 70 בכיכר המדינה בתל אביב ולאחר מכן יערוך טיש בבית מדרשו, ביום רביעי בלילה יעלה למירון יחד עם קהל חסידיו.

קוסוב ויז'ניץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:45 ברחבת בית מדרשו ברחוב האדמו"ר מבעלזא 4 בשכונת נחלה ומנוחה בבית שמש.

האדמו"ר מקרלין מדליק בליל ל"ג בעומר לפנות בוקר במתחם תולדות אברהם יצחק במירון.

קרעטשניף: האדמו"ר יערוך את ההדלקה מיד לאחר מעריב בחצר בית מדרשו לאחר מכן יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל ההילולא בבית מדרשו בקרית קרעטשניף‏ ברחובות.

קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות, ולאחר מכן ידליק את המדורה ברחבת בית מדרשו 'נחלי אמונה' קרעטשניף סיגעט ברחוב רפפורט 12 בשכונת בית ישראל בירושלים.

קרעטשניף קרית גת: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות בבית מדרשו ברמת דוד בקרית גת לאחר תפילת מעריב. לא ברור האם האדמו"ר ייצא להדלקה השנה בעקבות חולשתו.

רחמסטריווקא: האדמו"ר ידליק בשעה 12:00 בלילה ברחבת בית המדרש הגדול ברחוב גבעת משה בשכונת גוש 80 בירושלים, לאחר מכן יערוך את שולחנו. ביום חמישי בשעה 13:00 בצהריים ייערכו מעמדי החלאק'ס, בשעה 17:00 יגיע האדמו"ר למירון ויערוך את ההדלקה ומעמדי החלאק'ס במתחם באיאן.

שבט הלוי: תפילת מעריב בהיכל הישיבה בבני ברק חצי שעה אחרי השקיעה ומיד לאחר מכן מעמד ההדלקה ברחבת הישיבה על ידי הגרח"מ וואזנר גאב"ד זכרון מאיר.

שובו בנים: ההדלקה של קהילת 'שובו בנים' במירון בשעה 12:00 בלילה, במתחם גנדי.

שומרי אמונים: ההדלקה בשעה 22:00 בראשות האדמו"ר ובליווי תזמורת ברחבת בית המדרש ברחוב שפת אמת 4 בבני ברק, אחר ההדלקה סעודת הילולא בבית המדרש, ביום חמישי בשעה 11:00 בבוקר יערוך האדמו"ר את החלאק'ס לילדי החסידות.

שומרי אמונים קרית גת: ההדלקה לאחר מעריב ברחבת בית המדרש בקרית גת.

תולדות אברהם יצחק: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבה ברחוב סלנט בהשתתפות מאות מחסידיו בשעה 20:30, לאחר מכן יערוך טיש וסעודת הילולא בהיכל בית המדרש ברחוב עונג שבת בשכונת מא"ש בירושלים, ביום חמישי תפילת שחרית בשעה 8:00 ולאחר מכן מעמדי החאלק'ס בשעה 11. אחר הצהריים יערוך האדמו"ר הדלקה במתחם תולדות אברהם יצחק באתרא קדישא מירון בשעה 18:00 בערב בהשתתפות אלפי חסידים.

תולדות אהרן: האדמו"ר ידליק ביום רביעי בלילה בשעה 21:00 בחצר בית המדרש הגדול בשכונת מאה שערים לאחר מכן יערוך טיש לרגל ההילולא. ביום חמישי לקראת השעה 19:00 יגיע האדמו"ר להדלקה המרכזית במירון שתסיים את אירועי ל"ג בעומר בהשתתפות רבבות, זו ההדלקה האחרונה שמסיימת את ההדלקות על ההר.

המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן מלעלוב יערוך הדלקה בשעה 20:30 בערב במתחם כיכר אברהם שדה בעיר העתיקה בצפת בחסות חבר המועצה והמועמד לראשות העיר צפת אליעזר לזר, במקום יופיע הזמר החסידי זאנדוויל ויינברגר ומקהלת ויז'ניץ.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הגרא"מ קעניג רב חסידי ברסלב בצפת ידליק בשעה 14:00 בצהריים במתחם באיאן במירון.

הגר"ל מינצברג רב קהל עדת ירושלים המתמידים ידליק בשעה 15:00 בצהריים במתחם גנדי במירון.

הגרח"צ מייזליש ראש ישיבת סאטמר ידליק בשעה 13:00 בצהריים במתחם גנדי במירון.

הגאון רבי שלום ארוש ראש מוסדות 'חוט של חסד' בשעה 22:00 בערב ברחבת תולדות אברהם יצחק במירון.

ישיבת 'אורייתא' הכלל חסידית מירושלים בשעה 1:30 בלילה ביום רביעי ברחבת תולדות אברהם יצחק במירון ויועבר בשידור חי ברדיו קול חי.

ישיבת 'עמלה של תורה' מירושלים בשעה 11:00 בבוקר ביום חמישי ברחבת תולדות אברהם יצחק בראשות ראש הישיבה הגאון רבי יוסף זאב פיינשטיין.

הרשימה - באדיבות 'קו עיתונות'.