אאא

חסידים ורבנים רבים מגיעים להסתופף בצילו של האדמו"ר מוויז'ניץ השוהה בימים אלו בעיירת חלדודנא, אך לקראת השבת הקרובה יהיו במקום אורחים נחשבים, שהם גם בני משפחתו של הרבי: האחים האדמו"רים מוויז'ניץ לונדון ומוויז'ניץ בית שמש.

האדמו"ר מבית שמש, בן דודו - וגם חתנו - של האדמו"ר מוויז'ניץ, שוהה בקרבתו למנוחה בשבועות הקיץ, כאשר לראשונה הורה לו חמיו להתעטר ב'בגדי מלכות; בגדי תפארה' גם כשהוא לידו, זאת לעומת מנהגו שלו עצמו להימנע מהביגוד האדמו"רי הרשמי בעת שהיה לצד דודו האדמו"ר מוויז'ניץ ממונסי זצ"ל.

כמו כן, במהלך השבת האחרונה ערכו החתן וחותנו טיש משותף, כשהאדמו''ר מו'יז'ניץ ערבב כל העת את שיירי המאכלים משתי הצלחות, למען החסידים שאכלו אותם בשקיקה.

כאמור, בשבת זו יצטרף אליהם גם האדמו"ר מלונדון, כשכולם יחדיו ישהו במתחם מיוחד לבני המשפחה. שני האחים יערכו את הטישים שלהם בצל האדמו"ר מוויז'ניץ, ולמחרת בצום תשעה באב הם יתפללו ביחד - בתקווה שיום זה יתהפך לששון ולשמחה.

במהלך השבוע הבא ימריא האדמו"ר מלונדון מעיירת חלדודנא אל עבר מקום נופשו בעיירת ארוזה שבשוויץ, שם ישהה עד ראש חודש אלול, ואחיו האדמו"ר מבית שמש ימשיך כאמור לשהות בצל חמיו בחלדודנא.