אאא

'נעם' של טרה: הגבינה הצהובה מ-100% רכיבים טבעיים וללא חומרים משמרים בהשגחת בד"צ העדה החרדית

שנת הלימודים החדשה בפתח, ועמה נושא שמעסיק הורים רבים: ארוחת העשר של הילדים. כולנו יודעים שארוחת עשר טובה ומזינה מסייעת לילדים להתרכז וללמוד טוב יותר, ומעניקה להם אנרגיה להמשך היום.

גבינה צהובה 'נעם' של מחלבת טרה בכשרות בד"ץ העידה החרדית, היא פתרון מצוין שמשלב ערכים תזונתיים עם טעם נפלא שהילדים אוהבים ושמחים למצוא בכריך. כריך עם גבינה צהובה 'נעם' הוא ארוחה מזינה, משביעה ועשירה בסידן וברכיבים חיוניים נוספים.

'נעם' היא גבינה צהובה מ-100% רכיבים טבעיים ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל מלאכותיים, מאפשרת לכם להכניס טוב הביתה וגם לכריכי בית הספר של הילדים.

בפרוסה דקה של גבינה צהובה ישנה כמות סידן השווה לזו המצויה בכוס חלב שלמה, ומהווה כ-20% מהקצובה היומית לילדים ומבוגרים, עם חלבון וויטמינים נוספים  החיוניים לגדילה והתפתחות.

במחלבת טרה מקפידים על יצירת גבינה צהובה טעימה וללא תוספת של חומרים משמרים. גבינה צהובה 'נעם' בהשגחת בד"צ העדה החרדית ניתנת להשגה באריזת 200 גר' ובאריזות חיסכון ואקום במשקל 360 גרם ו-500 גרם.

במחלבת טרה מאמינים כי כשאוכלים טוב – גם מרגישים טוב, והופכים גם את איכות החיים וההווי המשפחתי לטובים יותר.

בכל תחום בחיים, אנחנו שואפים לבחור בטוב. גם בפעולות השגרתיות במהלך היומיום, כמו בתחום התזונה, חשוב לבחור בטוב בשבילנו ובשביל המשפחה. מחלבת טרה מזמינה את הצרכנים להכניס טוב הביתה וליהנות ממוצרים איכותיים וטעימים ללא חומרים משמרים ובכשרות מהודרת של בד"צ העדה החרדית.