אאא

ירושלמים, פותחים שנה טובה עם 100% חדשות טריות בשבילכם

מותג הבשרים 'וולדאן' מבית אנטריקוט הפך לשם דבר בזכות הבשרים המובחרים ביותר בכשרויות המהודרות ביותר לבני התורה, לצד הטריות, העישון, ההבנה בבשר וחווית הקניה מקצבים מומחים המעניקים ייעוץ אישי בבחירת הבשרים.

"אחד הדברים הייחודים ל'וולדאן', זו העובדה שכל הבשרים נבחרים בקפידה והכל תוצרת הארץ, מה שמאפשר לנו לוודא את איכות הבשר לאורך כל הדרך, החל מתהליך בחירת הנתחים, השחיטה ועד תהליך השיווק" אומר שמעון אסרף מבעלי 'וולדאן' ומוסיף: "הייחודיות שלנו היא באיכות הבשר ובשיטה הייחודית שלנו ליישון הבשרים תוך שמירה על נקיון וסטריליות מוקפדת במיוחד".  

ב'וולדאן' השירות הוא מעל לכל, הקונים בקצביה זוכים ליהנות מייעוץ אישי ומקצועי בבחירת הבשרים, לצד המלצות על מתכונים, מה שהופך את חווית הקנייה לייחודית ומהנה. כתוצאה מזיהוי הצורך בכלים וטיפים לבישול מנצח, 'וולדאן'  אף יצאה עם סדרת רטבים מיוחדים שיהפכו כל בישול לארוחת 'גורמה' משובחת.

כעת, בזכות הביקוש העצום לבשר ועופות טריים ומשובחים, מתרחבת קצביית 'וולדאן' לסניפים נוספים ועכשיו גם תושבי בית וגן יכולים ליהנות מהנגישות לבשר המהודר, האיכותי והמשובח כדי שגם המהדרים והמקפידים על הכשרות והשחיטה יוכלו לכבד את השבת והחג עם בשר טרי ומשובח החתוך בצורה הנכונה לבישול מוצלח בקלות ובנוחות

לקראת החגים הבעל"ט, בקצבית 'וול דאן' בסניף בית וגן, רחוב בית וגן 10, המצטרפת לקצביות ברשת 'יש' רמת אשכול ובני ברק ולקביות הבית בהר חוצבים ורעננה, תוכלו למצא מגוון נתחים מוכרים ונתחים מיוחדים כמו אסאדו עם העצם, לונדון בויאר, ריבסטיקים, שניצל בקר מפולט ברמה גבוהה, צלי בקר טרי, ברווזים ומתבלים מיוחדים לבשר.

המקום מוכשר בהתאם לכל הפרמטרים והחומרות לרווחת התושבים שמעתה יהנו ממוצרים מהמחלקה הראשונה בתחום הבשר