אאא

היום (שני) תתוגבר תדירות הרכבות החל מהשעה 20:00 לקראת ערב יום הכיפורים, ובנוסף יוארך שירות הרכבת הקלה עד השעה 2:00 לפנות בוקר לטובת ציבור המגיעים לכותל המערבי. 

מחר (שלישי) ערב יום הכיפורים, תצאנה הרכבות האחרונות בשעה 14:00. במוצאי יום הכיפורים תתחדש תנועת הרכבות לקראת השעה 21:00.

במהלך ימי חול המועד סוכות, יסייע מערך השירות והבקרה של סיטיפס לציבור הנוסעים והמבקרים אף יותר מהרגיל ובקרים של הרכבת הקלה יוצבו בסמוך למכונות רכישת הכרטיסים בתחנות המרכזיות במטרה לסייע לציבור הנוסעים והמבקרים בפעולת הרכישה ככל שיידרש ולזרז את ההליך.

כמידי שנה תקים סיטיפס סוכות גדולות ומרווחות בתחנות המרכזיות לשימוש הציבור הרחב.

לקראת חול המועד סוכות והפתיחה הצפויה של הקו המהיר של רכבת ישראל לירושלים סיטיפס נערכת בהתאם: בימי חול המועד תציב סיטיפס בשיתוף משרד התחבורה, עמדות מכירה מאוישות בתחנות 'גבעת התחמושת', 'העירייה' ו'התחנה המרכזית' בהן ניתן יהיה לרכוש כרטיסי נסיעה הלוך וחזור בתשלום באשראי או במזומן. את כרטיסי הנסיעה יש לתקף במכשירים המיועדים לכך, עם הכניסה לרכבת.

במהלך ימי חול המועד תותאם תדירות הרכבות הקלות לביקושים בימים אלה, כך שהחל מהשעה 09:00 ועד השעה 20:00, תעמוד תדירות הרכבות על שש דקות.