אאא

יום שני, מוצאי יום טוב ראשון של סוכות:

הבמה המרכזית ברחובות, עם הזמר מנדי ג'רופי בליווי תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי.

ישיבת 'משכן שלמה' בירושלים, עם שלום ברנהולץ ותזמורתו.

ישיבת גרודנא בבאר יעקב, עם אברהם משה ברדוגו והקלידן אבי דרור.

ישיבת 'משכנות הרועים' בבני ברק, עם שלמה אשר ותזמורתו.

ארגון בני הישיבות רמת שלמה רח' הרב מאיר חדש 1 ירושלים הזמר אבי אילסון עם תזמורת מורחבת בניצוחו של אלכסנדר מיטלמן.

בבית הכנסת דושינסקיא ברחוב רבי יהושע בבית שמש עם הזמר אלי' ווייס ותזמורתו.

באלעד שמחת בית השואבה אצל המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן עם ברוך ויזל וארי פרקש עם אמן הקלרינט שלוימי גוטליב.

בטיש אצל האדמו"ר מדושינסקיא ברחוב שמואל הנביא בירושלים, עם הקלידן אליעזר ברנדמרק והאחים וויינברגר.

ישיבת 'תפארת התלמוד' (שינקר) ברחוב גרוסברג בגוש 80 בירושלים, עם הקלידן פסח באגד והזמר חזקי טאלר.

בבית הכנסת 'דברי שיר' בבני ברק, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן שמחה שלזינגר.

בבית הכנסת 'שומרי שבת' בבני ברק בראשות הגרש"ז רוזנבלט עם הקלידן בני ורדי ותזמורתו.

ישיבת 'אבן האזל' באלעד, עם הקלידן והזמר משה לוין.

ישיבת 'אור שמואל' בירושלים עם הזמר קובי מירסקי ותזמורתו.

ישיבת 'אור אלחנן' לצעירים בשכונת גבעת שאול בירושלים עם נפתלי דויד ותזמורתו.

ישיבת 'תכלת מרדכי' בגבעת שאול ירושלים, עם הקלידן מוטי נוימן והזמר איציק עובדיה.

ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין בבני ברק, עם האורגניסט זמר אברמי גולדשטיין.

ישיבת כנסת חזקיהו הקטנה לצעירים ברכסים, עם הזמר והמלחין ישי שלר והקלידן והמעבד לירן אלקובי.

ישיבת 'מערבא' ליד מודיעין עילית, עם שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

ישיבה קטנה 'וילקומיר' באשדוד, עם הזמר נחמן בוימל והקלידן שלמה מוזס.

חניכי ישיבת 'אורחות תורה' ברח' רבי עקיבא בב"ב, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

הישיבה לצעירים בנתיבות, עם הזמר נתי לוין, ומוישה שמחה ותזמורתו.

בנתיבות בבית הכנסת 'בית בוכריס' ברחוב גרשונוביץת עם תזמורת המנגנים.

ישיבת 'אהל תורה' לצעירים בשכונת רמות, בליווי תזמורת.

בעמנואל, באולם העיריה, הזמר קובי גרינבוים, עם תזמורת מורחבת בניצוחו של המנצח מוישי וינדיש, בליווי מקהלה בניצוחו של איציק פילמר.

בבית הכנסת מנין אברכים בנתניה, עם נפתלי קמפה ואלי קליין, קומזיץ ושמחת בית השואבה.

בקיבוץ "מעלה החמישה" לאורחי חברת "תור פלוס" במלון יערים עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי מקהלת יחד ותזמורת.

ישיבת לצעירים 'תורת מרדכי' במודיעין עילית, עם הקלידן מנחם בליז'ינסקי והזמר נחמן בוימל.

ישיבת 'חכמת שלמה' לצעירים בבני ברק, עם שרוליק שטרן וחיים עקשטיין.

ישיבת 'מלכות התורה' בקרית ספר מודיעין עילית יופיעו מוטי ליכטר ותזמורתו.

ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני ברק, בליווי תזמורתו של נחמן גולדמן.

ישיבת 'חכמת שלמה' לצעירים ברחובות עם יאיר בודנר.

במושב בית חלקיה עם הזמר אלי פרידמן.

בבית הכנסת המרכזי של הקהילה החרדית בזכרון יעקב, עם יוס'לה קרישבסקי והרשי הרטמן.

בתל אביב, שכונת עזרא. מרכז קהילתי עמיאל רמב"ם שמחת בית השואבה עם הזמרים חיים ישראל ואחיו איציק ואבישי אשל.

בפתח תקווה בבית הכנסת 'דברי חיים' עם אברמי רוט בליווי תזמורתו המורחבת של ארהלה נחשוני ומקהלה בניצוחו של שרוליק הרשטיק.

בישיבת משכנות התלמוד רח' דוב נוב 8 פ"ת עם הזמר שלום ויס עם צביקי מילר ותזמורתו.

בפתח תקווה בחסידות מישקולץ, בליווי להקת ה'קינדרלעך' ויניב בן משיח.

ברעננה ברחבת 'יד לבנים' עם ישי לפידות - אורח: חנן בר סלע

בביתר עילית, קהילת שמחת יצחק - יצחק וענונו ותזמורתו

בביתר עילית, קהילת תפארת בנימין - שלומי גרינברג ותזמורתו

בביתר עילית, קהילת משכן הקודש - אבי צליל ותזמורתו

בביתר עילית, קהילת עץ חיים - לוי גמליאל ותזמורתו

בביתר עילית, קהילת אוהל שלמה - שלומי טויטו ותזמורתו

לרשימה המלאה של כל ימי החג כנסו כאן

תודה למפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר על הבאת הנתונים.