אאא

יום רביעי, ב' דחול המועד סוכות:

הזמר יעקב שוואקי מופע השקת האלבום החדש, היכל התרבות תל אביב.

ביישוב היהודי בחברון שמחת חג עם גדולי הזמרים, ליפא שמלצר, חיים ישראל, אהרן רזאל, בערי וובר, סיני תתורה הקינדרלאך ואלישר ברינבאום, בליייו תזמורתו של יוני אליהב.

ישיבת "באר יעקב" ביישוב באר יעקב, עם הזמר יוני ברגר בליווי תזמורתו של מאסטרו יהודה גלילי .

שמחת בית השואבה של עזר מציון תיערך השנה במתכונת מצומצמת היום בשעות הצהריים באולם בית מלכה בב"ב עם אריק דביר ותזמורתו ומבחר זמרים.

ישיבת 'פתחי שערים' במודיעין עילית, בלווי הקלידן אליחי רחמני והזמר יהושע קאזין.

שמחת בית השואבה המרכזית לקהילה היהודית בג'נבה תיערך הערב עם תזמורתו של המעבד ישראל סוסנה והזמר רפאל מלול שהוטסו במיוחד לאירוע היוקרתי. ייערך שידור חי באמצעות לייב סיטי.

 

בחולון, בית הכנסת המרכזי 'אור לציון' יופיע הזמר אסף שפר בליווי שמואל אבידני ותזמורתו.

הערב תתקיים שמחת בית השואבה בהיכל ישיבת 'שיח התלמוד' באלעד שבראשות הרה"ג רבי אהרון קטנוב ברחוף הרי"ף בעיר בליווי תזמורת

בסוכה הגדולה של תולדות אברהם יצחקהערב תתקיים שמחת בית השואבה בהיכל ישיבת 'שיח התלמוד' באלעד שבראשות הרה"ג רבי אהרון קטנוב ברחוף הרי"ף בעיר בליווי תזמורת לרגל סיום מסכת יופיע הזמר עקיבא גרומן בליווי תזמורתו המורחבת של הבעל מנגן אליעזר ברנדמרק.

ישיבת הגר"מ שטרנבוך - בית שמש, עם מוישי ניילנדר והקלידן צביקי לוקר.

ישיבת 'מאור התלמוד' ברחובות עם הזמר אבי אילסון ותזמורתו של דוד איכלביץ.

בביה"כ ברסלב המרכזי 'היכל מוהר"ן' בצפת יופיע הקלידן מוטי נוימן עם הזמר ירוחם גולד.

בביהכנ"ס 'החורבה' בעיר העתיקה בירושלים עם מיכאל הורביץ ותזמורתו.

ישיבת 'תפארת הלוי' לצעירים בירושלים, עם הקלידן והזמר משה לוין.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים באלעד, עם הזמר אלי ווייס בלווי הקלידן אושי לנדסמן.

שמחת בית השואבה המרכזית למשפחות 'אחים לנצח' באולמי שערי העיר בשעה 13:00 בצהריים, בליווי תזמורתו של בני לאופר ועם גדולי הזמר; אפרים מנדלסון, יוסי ברגר, שמחה פרידמן, פיני איינהורן, קובי ברומר, משה קליין וילד הפלא נתנאל מנת.

בבית מדרש מנין אברכים ברח' אבוחצירא 9 בבני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

בית חב"ד ברחביה בירושלים, עם הזמר אריה קרלינסקי ומוישה שמחה ותזמורתו.

שמחת בית השואבה של ארגון "עלי שיח" באולמי "בית ישראל" ירושלים עם תזמורתו של מוישי וינדיש והזמר שלומי גרטנר.

ישיבת 'קול תורה' בבית וגן בירושלים, עם הזמר הרשי אייזנבך הקלידן חיים פולק ותזמורת מורחבת.

ישיבת 'מאור התורה' לצעירים בירושלים, עם הקלידן בני ורדי והזמר אברהם ריס.

בית הכנסת 'היכל משה' ברכסים, עם שלמה ברונר ותזמורתו.

ביהכנ"ס חניכי הישיבות שכ' עמישב פ"ת בליווי תזמורת.

ישיבת 'מדרש יחיאל' בביתר עם נפתלי דויד ותזמורתו.

ישיבת 'אמרי דעת' בבני ברק, עם שרוליק שטרן חיים עקשטיין.

בביהמ"ד של האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא באשדוד בשעה 2 בצהריים יופיע גדול הזמר יוסי ברגר ותזמורתו

ישיבת 'אהלי שמואל' ברכסים, עם יוני לוגסי ותזמורתו.

ישיבת גרודנא בקרית פוניבז' באשדוד, עם מוטי לייכטר והקלידן נחמן גולדמן.

ישיבת 'יקירי ירושלים' ברחוב מלכי ישראל בירושלים, עם הקלידן מאיר קליין והזמר מוישי ווייס.

בבמה המרכזית בטלז סטון, עם אברמי רוט ויוסי ברגר, בליווי תזמורתו המורחבת של אהרל'ה נחשוני.

בבית הכנסת המרכזי איילון יד אליהו בתל אביב, יופיע הזמר קובי מירסקי ותזמורתו.

בבית שאן בבמה המרכזית עם אברומי וינברג, בליווי תזמורת.

בביכנ"ס בני הישיבות רח' מעוז 1 רמות א יופיע ברי הירשמן ותזמורתו

בפסטיבל המוזיקה ביישוב שפיר בשומרון- להקת קינדרלעך ואמנים נוספים.

שמחת בית השואבה שע"י קהילות ברסלב בביתר עם ארי פרקש ותזמורתו.

ישיבת קמניץ בירושלים בשילוב מעמד חנוכת הבית לישיבה במעמד מאות תלמידים עם גרשון פריישטט ותזמורתו.

ישיבת 'באר מרדכי' ברחוב חגיז בירושלים, תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב הקבלת פני רבו, לראש הישיבה הגרב"ש דויטש, עם הזמר יוסי לייפער והקלידן הרשי סגל ותזמורתו.

בביכנ"ס נר שמואל נג'ארה 8 גבעת שאול עם יגאל יהושע ותזמורתו והזמר יואלי שטיינברג

בביהכ"נ בית אהרון - רח שי עגנון 10 אשקלון יחד עם הזמר משה קליין בליווי הקלידן דוד דיאמנט.

בביהכ"נ גלאנטע בירושלים בשעה 21:00 ינגנו הקלידן מנחם וולפין והקלרניסט דוד קליגר.

אשר ברדה ותזמורתו הורדצ'קה בחניכי הישיבות פלא יועץ שיכון ו' ב"ב.

מידד טסה ותזמורתו ברחבת העירייה מתחם חשמונאים 27 בת ים.

מוסדות כתר תורה ירושלים בראשות הרב אברמוב שליט"א עם הזמר קובי וינר ותזמרתו.

הזמר חיים עקשטיין והקלידן שרוליק שטרן בישיבת תורת אהרן ברכפלד.

בביהכ"נ חניכי הישיבות רח' מוסטבוי 11 פ"ת יחד עם הזמרים יידל ורדיגר, מאיר גפני והקלידן אבי דרור.

ברחבת ת"ת "להורות נתן" - חדרה בשעה 20:30 עם גדולי הזמר חיים ישראל, נמואל הרוש ואהרון רזאל.

במרכז חב"ד רמת שלמה י-ם עם הזמר שמחה פרידמן והקלידן לייבלה ליפסקר.

בביכנ"ס דרכי שמואל ברח' החיד"א 23 עם יאיר בודנר ותזמורתו

ברחבת המרכז התורני 'חזון יוסף' הדר גנים פ"ת עם רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן.

בביכנ"ס "אש תמיד" אידלזון 34 רמות ג בליווי תזמורתו של יוסי קניג בן חיים

במתנ"ס גוונים רמב"ש א' עם בעל המנגן שמואל גריינמן והזמר יידל ורדיגר בליווי תזמורת המנגנים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בבנייני האומה בשעה 13:00 עם הזמרים: יניב בן משיח, מיילך קאהן, אלי הרצליך ואבי אילסון בליווי תזמורת המנגנים.

בביהכ"נ משאת מרדכי - נחל דולב 33 רמב"ש א' עם הזמר שלמה כהן בליווי תזמורת המנגנים.

באולמי האצולה אשדוד בשעה 20:00 יחד עם הפייטנים בנימין בוזגלו ומשה לוק בליווי תזמורת אנדלוסית.

לרשימה המלאה של כל ימי החג וחצרות חסידים, כנסו כאן

כל הנתונים קובצו ע"י מערכת 'בחזית' והאמרגן ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר.