אאא

הזמר היהודי המצליח, יעקב שוואקי, התארח בתכנית 'המבקר', של מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר, ושוחח עמו על הקריירה החל מתחילתה ועל התכניות העתידיות שלו.

כרטיסים למופע הקיץ של שוואקי בלייב פארק:

www.SHWEKEY.co.il

שוואקי שהוציא לפני כשבועיים את הקליפ "אני חי" שזכה כבר לצפיות רבות, התייחס לנושא הקליפים המושקעים שלו והסביר, כי הנוער היום צורך את המוזיקה דרך היוטיוב וכי הוא מרגיש שעליו להגיע אליו דרך קליפים מושקעים במיוחד, "יש אנשי עסקים עשירים שמתקשרים אליי ומציעים אפילו לשלם על הקליפים ואומרים שאעשה את זה ברמה הגבוהה ביותר כדי שהילדים שלהם יראו את זה ולא דברים אחרים".

הוא סיפר כי המציאות משתנה גם בתחום המקצועי וגם בקרב הנוער, "אני עובד היום באולפנים ששונים לחלוטין מאלו שהתחלתי בהם, כל המוזיקה השתנתה ואני גם מתייעץ עם הילדים שלי שאוהבים את החומרים הישנים אבל רוצים גם כאלו חדשנים".

שוואקי חשף כי הוא עובד במקביל גם על "היו ימים 2" אלבום מחרוזות של שירים חסידיים ישנים אלבום המשך לאלבום הראשון שזכה לשבחים רבים.

לשאלה מה שוואקי של 'רחם' היה חושב על שוואקי של היום, הוא משיב ללא היסוס "הוא היה מופתע לטובה. כשהתחלתי לא האמנתי שאשפיע כל כך, רק אחרי שהתחלתי להסתובב בעולם ולשמוע סיפורים על איך המוזיקה שלי שינתה בתים לגמרי הבנתי מה הכוח של מוזיקה".

צפו בראיון המלא: