אאא

יום שני, מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות תש"פ

• ברחבת מערת המכפלה בחברון ובתוך אולם יצחק, עם אמן הקלידים משה אברהם (מושמוש), בהשתתפות הזמר יוני שלמה.

• בית מנחם בכפר חב"ד, עם תזמורתו של גרשון פריישטט.

• בהרצליה ברחבת מתנ"ס 'בית פוסטר', עם מיילך קאהן, יובל טייב וציון גולן.

• הקפות שניות המרכזיות בנווה קדומים, עם תזמורתו של עמי כהן.

• ברחבת העירייה בכרמיאל, עם תזמורתו המורחבת של ישראל סוסנה והזמרים יוסף חיים שואקי ואדיר מלכא.

• ישיבת 'יסודות התורה' (לב) בתל אביב, עם קובי גרינבוים ותזמורתו. 

• ישיבת ''חכמת שלמה' (נויבירט) בשכונת בית וגן ירושלים, בשיתוף עם הקיבוץ של בוגרי 'עטרת ישראל' שחברו לאחרונה לישיבה, עם ברוך ויזל והקלידן ארי פרקש.

• ישיבת 'מאור התורה בירושלים, עם הזמר יוסל'ה קרישבסקי בליוי מקהלת נשמה ותזמורתו של הרשי סגל.

• ישיבת רבנו חיים עוזר בב"ב, עם הזמר החסידי יוסי ברגר ותזמורתו.

• ישיבת 'דרכי דוד' בבית שמש בליווי תזמורת.

• ישיבת 'אש התלמוד' בירושלים, עם תזמורתו של יהודה גלילי.

• בישיבת 'נתיבות חכמה' (וולפסון) בית וגן ירושלים, עם הזמר אושי פרוש בליווי תזמורת. 

• בביהמ"ד בני הישיבות בני תורה בשכונת רמת אשכול רח' קרל נטר 1 עם הקלידן והזמר ישראל שטרן.

• ביהמ"ד בית אהרן רוטשילד 108 מרכז פתח תקוה עם הקלידן דודי פלדמן ואברומי וינברג.  

• בביהמ"ד בני הישיבות בני תורה בשכונת רמות ד' ברח' מינץ עם הקלידן ברי הירשמן והזמר דודי הרשקופ.

• הקפות שניות בחצר נדבורנה אלעד עם הקלידן יענקי לנדא ותזמורתו.

• ישיבת 'אוצרות התורה' בבני ברק, עם המעבד והזמר שלמה ברונר ותזמורתו.

• בביהכנ"ס 'גלעד' בקריית יובל ירושלים, עם הקלידן יהודה גלברמן נחמן גולדברג.

• ישיבת 'רינת התורה' בירושלים, עם הקלידן לייבלה ליפסקר. והזמר שלום ברנהולץ החל מהשעה 1:00 עד השעה 5:00 לפנות בוקר.

• ישיבת 'דעת חיים' בבית וגן ירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר בליווי תזמורת ומקהלה.

• קהילת בני תורה ברח' גרינברג רמות ג' ירושלים, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

• ישיבת 'רינת התלמוד' בקריית ספר עם הקלידן חיים מאיר זילברשלג.

• ישיבת 'בית שמעיה' בבני ברק, עם יואלי דיקמן והזמרים מנדי וייס ומאיר גפני.

• ישיבת 'דרך חכמה' (סילבר) בהר נוף ירושלים, עם הקלידן אבי מישקין והזמר שמוליק טייטלבוים.

• בית הכנסת 'היכל התורה', רמת בית שמש ג' 2, עם מוישי סלושץ ותזמורתו.

• ישיבת 'ראשית חכמה' בירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר ותזמורתו.

• הישיבה הגדולה 'קנין דעת' ברחוב אור שמח 17 בבית שמש, עם מיקי גרז ותזמורתו והזמר מוישי ברגר.

• בחולון במוסדות 'עטרת חכמים' בראשות הגר"ח רבי, עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של שמואל יפת.

• ישיבת 'ברכת אפרים' הגדולה בבני ברק, עם הזמר שלמה גובי והקלידן הרשי סגל.

• קהילת חניכי הישיבות נווה יעקב מזרח, עם הזמר אלי מילר והקלידן חיים ריינר.

• ישיבת 'תורת אברהם' ברחוב גבעת שאול 5 בירושלים עם הקלידן שרוליק דייטל.

• ביהמ"ד ביאלא ברחוב רוזנהיים 19 בני ברק, עם הקלידן והזמר אברמי גולדשטיין

• ישיבת 'ידידיה' בפתח תקווה, עם הקלידן יצחק ורטהיימר ונגן הקלרינט בני אביצור.

• ישיבת 'שיח יוסף' בב"ב, עם הזמר גלעד פוטולסקי בליווי תזמורתו של אלכס מיטלמן.

• ישיבת 'רשב"י' ברחוב השל"ה בבני-ברק, עם צאת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

• הקפות שניות בחסידות ביאלא בני ברק ברחוב ירושלים, עם  הזמר שמוליק גפנר והקלידן מוישי וויס.

• היכל ישיבת תורה ודעת רחוב חזקיהו שבתאי 10 שכונת רמות ירושלים, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן חיים יוסף.

• ישיבת 'חזון עובדיה' ברוממה בירושלים, בהשתתפות הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף נשיא הישיבה, בליווי תזמורת.

• קהל עדת ירושלים 'המתמידים' ברחוב מנחת יצחק בירושלים, הקפות המרכזיות, עם אהרל'ה סמט בליווי מקהלה.

• ישיבת 'באר התלמוד' שע"י יקירי ירושלים, עם הקלידן רפי שטיין והזמר אברמי לונגר.

• ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל בירושלים, תזמורת עד השעה 6:00 בבוקר.

• ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים לישיבה בליווי תזמורת.

• קהילת 'תפארת למשה' ברחוב אריה בן אליעזר 40, נתניה, עם הזמר הרשי אייזנבך והקלידן שייע פרידמן ותזמורתו.

• קהילת 'יערות דבש' בפרדס כץ בני ברק, עם הקלידן בני ורדי.

• בית הכנסת המרכזי "אוהל יוסף" במושב בית חלקיה עם הזמר קובי וינר ותזמורתו.

• בהיכל ישיבת 'עטרת ישראל' במודיעין עילית ייערכו הקפות שניות בשעה 21:00 במעמד ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

• בית הכנסת חניכי ישיבת 'קול תורה' במודיעין עילית, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

• קהילת בני תורה מוסדות 'יד אהרון' באשקלון, עם הזמר שלמה אשר בליווי תזמורת.

• קהילת חניכי הישיבות ברחוב חברון בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן דודי ביכלר.

• בבית הכנסת 'משכנות שמעון' בפרדס כץ בבני ברק, עם הקלידן והזמר יענקי שינקר.

• בית כנסת אוהל תמר בראשות הרב ליאור גלזר רחוב אברבנאל 48 בני ברק , עם הקלידן מנחם וולפין.

• אור יהודה, גן התשעה, רחוב בן פורת 90 בשעה 20:00 עם הזמר יניב בן משיח.

• בי"כ 'ישמח ישראל' רחוב הגליל 10 בבני ברק בשעה 22:00 עם הזמר יניב בן משיח.