אאא

האם אי פעם פתחתם את דלת המקרר ונתקלתם בניחוח בלתי מזוהה שהציף את הנחיריים שלכם? ריחות רעים נגרמים לרוב כתוצאה מכשל חשמלי או בעקבות המזון שמאוחסן בו. כאשר אוכל שוהה במקרר יותר מדי, בסופו של דבר הוא יכול למלא אותו בריח נורא. השלב הראשון הוא לנקות היטב את המקרר, לסדר אותו ולהיפטר מכל האוכל הרקוב שיש בו. אם ברשותכם מגש אידוי שמחובר למקרר שלכם, עליכם לנקותו באופן מיידי. כמו כן, הניחו כמה כדורי נפטלין במגש זה.

חשוב לאפשר זרימת אוויר תקינה ותחלופתו במקרר, לכן יש לשמור עליו מאורגן ולא עמוס. הטמפרטורה לא מופצת במידה שווה במקרר ובתאים שונים יש רמות קירור שונות. עליכם לוודא שאתם מאחסנים את המזון הנכון בתא הנכון. ישנם כמה מרכיבים זמינים במטבח כמו פולי קפה, לימון, שיבולת שועל וחומץ, המסייעים בהיפטרות מריח רע שיש במקרר שלכם. לפניכם הרשימה המלאה של תכשירים טבעיים אשר יסייעו בספיגת ריחות לא נעימים מהמקרר שלכם:

סודה לשתייה

לסודה לשתייה יש יכולת לקטול ריחות. טלו קערה מלאה בסודה לשתייה, הכניסו אותה למקרר שלכם, סגרו את הדלת ואפשרו לה "לשבת" כמה שעות.

חומץ

חומץ מסייע בנטרול הריחות הרעים שיוצאים מהמקרר שלכם. הכניסו אליו כוס או קערה מלאה בחומץ לבן בכדי לקבל את האפקט הרצוי.

שיבולת שועל

שיבולת שועל מסירה ריח רע אם היא מאוחסנת במקרר בקערת אלומיניום.

לימון

הניחו כמה פרוסות לימון והשאירו אותן לשהייה במקרר. הן יעזרו בשאיבת הריח הרע.

שמן אתרי

השרו כמה כדורי צמר גפן בשמן אתרי והכניסו אותן למקרר למשך יום. התוצאות לא יאחרו לבוא.

פחם

הניחו כמות מכובדת של פחם בקערה ותחבו לתוך המקרר. הגדירו את הטמפרטורה של המקרר לנמוכה ביותר ושמרו על דלת המקרר סגורה במשך שלושה ימים.

פולי קפה

פזרו כמה פולי קפה טריים על גבי נייר אפיה והכניסו למקרר ללילה שלם. הם יעזרו בנטרול הריחות הבעייתיים.