אאא

התרגשות במרכז הרפואי שערי צדק, עם הופעתו במהלך היום של האדמו"ר מקרלין סטולין במחלקות בית החולים, זאת במסגרת ביקור חולים של הפצועים שעדיין מאושפזים כתוצאה מהאסון הכבד בליל חג השבועות בגבעת זאב.

לביקור המיוחד נלוו צמרת רופאים בכירה בהם: מנכ"ל בית החולים שערי צדק פרופ' עופר מרין, מנהל מערך האורתופדיה פרופ' עמוס פייזר ומנהל מערך הטראומה ד"ר אלון שוורץ.

האדמו"ר ביקר את הפצועים שנפגעו קשה ושמצבם הולך ומשתפר, מתוכם  3 ילדים שעדיין מאושפזים במחלקת ילדים, מאושפז במחלקה הכירורגית, ומאושפז נוסף במחלקת טיפול נמרץ.

התרגשות מיוחדת נרשמה בעת הביקור אצל הילד שנפגע בראשו ומצבו היה קשה מאוד, אך בחסדי שמים ובאופן פלאי כבר יצא אמש מטיפול נמרץ למחלקה רגילה ומצבו הולך ומשתפר.

במהלך הביקור הודה אדמו"ר מספר פעמים להנהלת שערי צדק ולשאר אנשי הצוות הרפואי והסיעודי על הטיפול המסור והמקצועי שהעניקו לכ-120 פצועים, מתוכם כעשרה במצב קשה, כאשר מי שעוד נלווה לביקור הם היועץ הרפואי ויו"ר ארגון 'רפואה שלמה' הרב יוסי מרגלית, יו"ר 'סעד ומרפא' הרב מוטי פריד, ומשגיח המרכז הרפואי הרה"ח ר' יהודה פולק.

יצויין כי אמש התאחדו בבית החולים אב ובנו שנפצעו באסון, כאשר מייד עם הבאת האב למחלקה יחד עם בנו, הוא בירך את ברכת שהחיינו בשם ומלכות, לשמחתם והתרגשותם של בני המשפחה ואנשי הצוות הרפואי.