אאא

הרשימה המלאה להערב

בית המדרש הגדול של חסידות ויז'ניץ בבני ברק כמידי ערב בליווי תזמורת

בית המדרש הגדול של חסידות תולדות אהרן בשכונת מאה שערים בירושלים כמידי ערב בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש הגדול של חסידות תולדות אברהם יצחק בשכונת מאה שערים בירושלים כמידי ערב בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש הגדול של דושינסקיא ברחוב שמואל הנביא בירושלים בליווי שרוליק דייטל ומקהלת החסידות.

ישיבת 'חזון עובדיה' בשכונת רוממה בירושלים בהשתפות נשיא הישיבה הראש"ל הגר"י יוסף, עם הזמר יונתן איבגי בליווי הקלידן נתי בן עטר.

ישיבת 'עטרת שלמה אריה' לצעירים בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבה לצעירים חניכי הישיבות קרית אתא, בביהמ"ד מאקאווא עם הזמר יהודה מנהיים והקלידן מאיר פריד.

בחולון, במרכז האירועים פאשה צמוד לימית 2000 עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן. הכניסה חופשית.

בית כנסת המרכזי שיכון ה' בבני ברק, עם הקלידן זמר מוטי גלזר.

ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין פינת ברטנורא בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברימי גולדשטיין.

בבית כנסת הכלל חסידי רחוב בית ישראל 1 בעמנואל עם תזמורתו של יהודה זריל.

ישיבת תפארת מרדכי בבני ברק, שמחת בית השואבה תתקיים באולמי הדקל ברחוב עזרא 22 בשעה 21:00. בהשתתפות הזמר אריק דביר.

בית המדרש מישקולץ בפתח תקווה, עם מקהלת 'מלכות' הקלידן צביקי רובין ומקהלת הילדים חסידמלעך.

ישיבת 'כנסת חזקיהו' לצעירים ברכסים, עם הזמר יוסי רוטנר והקלידן שימי הירשנבוים.

ישיבת 'בית דוד' בבני ברק, עם הקלידן רפי שטיין בליווי הזמר שלמה גובי.

בישיבת 'דעת תבונות' בני ברק ברחוב קהילות יעקב פינת אברהם בן דוד  עם הזמר אשר קורצוג  והקלידן איציק וורטהיימר.

ישיבת "אבן האזל" אלעד עם הזמר והקלידן מוישי לוין. השמחה תיערך במשכנה הזמני של הישיבה ברח' אבן גבירול.

בישיבה לצעירים "אופקים", עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי תזמורתו של משה שמחה.

קהילת חניכי ישיבת אורחות תורה רח' רבי עקיבא 79 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

היכל כולל 'עטרת שלמה' והישיבה לצעירים 'עטרת שלום יוסף' במודיעין עילית בליווי תזמורת.

ישיבת 'משכן התלמוד' במודיעין עילית, עם הזמר שרוליק רוזנטל והקלידן ארי קוריץ.

ישיבת 'אור תורה' ברחוב ריב''ל בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן אלי דולינסקי בשעה 21:30.

בבית הכנסת איילת השחר ברחוב נחל שורק 13 בית שמש, עם הקלידן יענקי אנגל והזמר איציק ניר.

ישיבה לצעירים 'שערי חכמה' ברחוב בן יעקב בבני ברק יופיע הקלידן והזמר יוסף הרמן.

שמחת חג המרכזית בעמנואל רחוב הגר"א 11 בשעה 20:30 יופיעו גדול הזמר מאיר גפני בליווי תזמורת מורחבת בניצוחו של המעבד בני לאופר.

ישיבת 'עטרת ישראל לצעירים' הפסגה 57 ירושלים יופיעו חיים פלאם עם דוד קליגר.

בית הכנסת מניין אברכים רחוב גבע נתניה יופיעו אמן הקומזיצים שלומי קצנלבוגן בליווי הקלידן יהודה שץ.

שמחת בית השואבה וקבלת פני רבני השכונה. תתקיים במשכן באב"ד, רחוב בעל השאילתות 25 גבעת שאול. 
מוצאי חג הראשון בשעה 21:00 עם הזמר החסידי אהרל'ה שארף, בליווי שימי יאקאב ותזמורתו. 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

 

ישיבת היכל יוסף באולמי נוף עילית מודיעין עילית בשעה 22:00 בליווי הקלידן והזמר יהודה גלברמן.

בית הכנסת כלל חסידי בית שמש יופיע הזמר יוסי לייפער בליווי הקלידן שרוליק שטרן .

בית הכנסת הבונים בפתח תקווה יופיעו הזמר יונתן שינפלד בליווי תזמורתו של אשר גבאי והכנר דניאל אהביאל.

ישיבת ההסדר כרמיאל. סוג האירוע: שמחת בית השואבה עם קהילת הישיבה וקהילת שכונת הדר. איפה ומתי יתקיים האירוע: מוצאי חג ראשון, סוכת ראש הישיבה. מי מופיע: ראש הישיבה, רבני הישיבה, ואורחים רבים.

מחר בבוקר, האמן והיוצר זלמן שטוב, יערוך תפילת שחרית של חג, בבית הכנסת הלובי, רחוב הקבלן 29, הר נוף ירושלים, החל מהשעה 09:30.