להשקיע בקרקע זה עתיד בטוח

חברת 'יש נכסים' הפכה לשם נרדף למומחיות ומקצוענות בכל הנוגע לייזום והפשרת קרקעות חקלאיות פרטיות בטאבו, אשר להן עתיד מבטיח לקידום תכנית בנין עיר (כלכלה, נדל"ן) חברת 'יש נכסים' הפכה לשם נרדף למומחיות ומקצוענות בכל הנוגע לייזום והפשרת קרקעות חקלאיות פרטיות בטאבו, אשר להן עתיד מבטיח לקידום תכנית בנין עיר (כלכלה, נדל"ן)

(צילום: 'יש נכסים')

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בישראל מבינים את פוטנציאל ההשקעה בקרקעות חקלאיות. במשך שנים אלו, הפכה חברת 'יש נכסים' לשם נרדף למומחיות ומקצוענות בכל הנוגע לייזום והפשרת קרקעות חקלאיות פרטיות בטאבו, אשר להן עתיד מבטיח לקידום תכנית בנין עיר.

לאחרונה אף רכשה יש נכסים, שבבעלות איש העסקים יקיר מלכה, 122 דונם של קרקעות חקלאיות בחדרה תמורת 13.4 מיליון ₪. הקרקעות נרכשו מקבוצת מהדרין שבשליטת קבוצת אי.די.בי ובבעלותו של נוחי דנקנר.

בימים אלו עוסקת יש נכסים בשיווק קרקע להשקעה בפרדס חנה-כרכור. קרקע זו מוגדרת כקרקע איכותית להשקעה כיוון שבניגוד לקרקעות בזכיינות או בתיווך אשר מוצעות בשוק, הקרקע של יש נכסים נמצאת בבעלות מלאה של החברה עצמה. נוסף על כך, הקרקע נמצאת במתחם אחד מרוכז של 150 דונם, הממוקם בתוך תכנית המתאר של תמ"א 35 כאיזור לפיתוח עירוני.

לפרטים נוספים ומידע נוסף לחצו כאן

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות