טיול עם המשפחה בחול המועד - ובחינםטיול עם המשפחה בחול המועד - ובחינם
ט"ז בתשרי תשפב | 22.09.21
לקראת חג הסוכות הקרב, 'כיכר' עם רשימת מקומות ברחבי הארץ בהם תוכלו לטייל וליהנות עם כל המשפחה בלי לקרוע את הכיס • וגם, רשימת אתרי תיירות עם סוכות כשרות (תיירות)
אוהד הנווד מציג: המסלולים השווים בצפוןאוהד הנווד מציג: המסלולים השווים בצפוןציקי ברנדוין2
אחרי שבפרק הקודם, אוהד הנווד - שטייל בלמעלה מ-40 מדינות, המליץ על המעיינות השווים בשומרון, לקראת סיום 'בין הזמנים' הוא מביא את ההמלצות הכי שוות בצפון הארץ (טיול)
שועל עם קופסת מיונז ואשפה שנאספההחרדים מלכלכים יותר? "כלל הציבור בארץ משאיר לכלוך"ישראל שפירא25
הסתה ברשת כנגד הציבור החרדי, בטענה שהוא מלכלך את הטבע ולא מנקה אחריו; ב'רשות הטבע והגנים' מבהירים כי תופעת השארת הלכלוך בטבע נוגעת לכלל הציבור בארץ • מיוחד (חרדים בארץ)
המעיין הקדושטיול לבין הזמנים: המעיין הקדוש - נחשףישראל שפירא10
לאחר שהבאנו את הפרטים כיצד דוד המלך ניצח את גוליית ואחיו, הגיע הזמן לחשוף את המעיין הקדוש - רק 10 דקות מביתר עילית, שבו חוסל אחיו של גוליית; תיעוד מיוחד (טיולים)
תל עזקאהנס בתל עזקה; כך דוד ניצח את גוליית ואחיוישראל שפירא
בפרקים הקודמים ביקרנו ב'תל עזקה', בו אירע הקרב הראשון של דוד המלך עם משפחת גוליית; כך מביא ישראל שפירא את המעשה שחושף כיצד דוד ניצח את גוליית ואחיו (היסטוריה)
תל עזקאהנס ב'תל עזקה'; מי באמת הרג את גוליית?ישראל שפירא1
אנו עוסקים בנס המופלא ב'תל עזקה' בו דוד המלך הכניע את גוליית, אך בספר שמואל כתוב שאֶלְחָנָן בֶּן יַעְרֵי הכה בגוליית; נשאלת השאלה: מי הרג את גוליית - דוד או אלחנן? (היסטורי)
תל עזקאהנס: אבני ברית המילה שניצחו את גולייתישראל שפירא1
לפי המדרש חמשת האבנים שלקח דוד המלך כדי לזרוק על גוליית, הם אלו האבנים שבהם עשו ברית מילה, אבות האומה - וחמישתם נעשו אבן אחת; כך אירע הנס ב'תל עזקא' (טיולים)
הנוף ב'תל עזקה'טיול לבין הזמנים: הנס המופלא ב'תל עזקה'ישראל שפירא1
הנס המופלא ב'תל עזקה' בו דוד המלך הכניע את גוליית הינו נס גדול ומפליא. חז"ל מאריכים על האבן המופלאה של דוד שעשתה את דרכה בדיוק אל עיניו החשופות של גוליית (בארץ)
תל עזקהטיול לבין הזמנים: הנוף המרהיב ב'תל עזקה'ישראל שפירא1
אחד מהמקומות שנעשו בהם ניסים לאבותינו, הוא 'תל עזקה', המשקיף לנוף מרהיב; ישראל שפירא לוקח אותנו למקומות בהם דוד המלך הושיע את עם ישראל מידי פלישתים (היסטורי)
תל אפקבין הזמנים: מסלול הליכה במים - לזאטוטיםישראל שפירא3
ברוכים הבאים ל'גן עדן של הזאטוטים' – מסלול הליכה במים כולל מפלים - במרכז הארץ; הכניסה אמנם בתשלום אך היא חוסכת את כאב הראש של הנסיעה לצפון; כל הפרטים (טיולים)
אוהד הנווד מציג: מסלולים שווים בשומרוןאוהד הנווד מציג: מסלולים שווים בשומרוןציקי ברנדוין7
אחרי שאוהד נבון - 'אוהד הנווד', טייל בלמעלה מ-40 מדינות, משבר הקורונה גרם לו לטייל ברחבי ישראל. כעת, לכבוד 'בין הזמנים' - הוא חושף את המסלולים השווים בשומרון (תיירות)
גלריה מרעננת: 'בין הזמנים' במעיין הליפתאגלריה מרעננת: 'בין הזמנים' במעיין הליפתאצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
ימי 'בין הזמנים' מנוצלים על ידי מטיילים רבים - אבות וילדים, צעירים ירושלמים תוססים ואורחים מכל הארץ, לביקור במעיין הליפתא שבכניסה לירושלים • צפו בגלריה מרעננת (חרדים)
טיול לבין הזמנים: בואו לרחוץ ב'נחל תנינים'טיול לבין הזמנים: בואו לרחוץ ב'נחל תנינים'ישראל שפירא11
בשביל לטבול בנחל קריר ומפל סואן אין צורך לנסוע לרמת הגולן. ישראל שפירא לוקח אתכם שעה מבני ברק, בסמיכות למושב אביאל - שם תוכלו לטבול בנחל זורם ומפלון (תיירות)
האדמו"ר מגורבשל האסון, ב'גור' הודיעו: לא לצאת לטיוליםשימי שפר34
בעקבות אשפוזו במצב קשה של חסיד גור מארה"ב, יצאה היום הודעה מוקלטת לכלל החסידים, להימנע מלצאת לטיולים בחום השורר בחוץ, ואם כן יוצאים, יש הוראות מיוחדות מהרבי (חסידי)
טיולים. אילוסטרציהטיולים בבין הזמנים: גם מוסדות חינוך יאושרודוד הכהן
אחרי שרק אלו שהציגו סמל קייטנה יכלו לבקש אישורים ותיאום טיולים במשרד החינוך, אושר ביוזמת חבר הכנסת יעקב מרגי אף למוסדות חינוך להגיש בקשות. אלו הנימוקים (בין הזמנים)
תחנות המידע בכניסה למסלולי הטיולהמסלול הנכון להנאה! מטיילים בשמורות הטבעכיכר בשיתוף רט"ג1
נופים עוצרי נשימה, מסלולים מיוחדים, אתרי מורשת מרתקים... מה צריך יותר מזה? בבין הזמנים הקרוב מטיילים בגנים הלאומיים ושמורות הטבע ונהנים משלל חוויות טבע סוחפות ומרגשות (תיירות בארץ)
אילוסטרציההשרה זנדברג: אתנגד לרחצה נפרדת בטבעיוני גבאי58
כפייה אנטי דתית: תמר זנדברג, השרה להגנת הסביבה מטעם מרצ, מצהירה היום כי לא תאפשר הפרדה בין גברים לנשים ברחצה במעיינות ונחלים, בניגוד לעמדת רשות הטבע (חרדים)
שבעת הכללים: כך תטיילו וגם תחזרו בשלוםשבעת הכללים: כך תטיילו וגם תחזרו בשלוםכיכר השבת
עם חזרת הטיולים במזג אוויר חם ושרבי ותקופת בין הזמנים רשות הטבע והגנים שבה ומתזכרת: שבעה כללים חשובים לטיול מוצלח בטבע כזה שגם חוזרים ממנו בשלום (טיולים)
מרגישים 'חול המויעד' // ח' רצינימרגישים 'חול המויעד' // ח' רציניח' רציני8
"אולי ניסע לגני יהושע??", שאל הבן התם. "זה יומיים נסיעה, נגיע אחרי חול המויעד. לא שווה", ענה לו הבן החכם // ח. רציני קורץ על טיולי חול המויעד והמסתעף... (חרדים, סאטירי)
אילוסטרציהיוצאים לטייל? זו מפת העומסים העדכניתכיכר השבת
חנוקים אחרי הקורונה, אי אפשר לצאת לחו"ל ויצאתם לטייל בארץ? • משטרת ישראל מעדכנת את מפת העומסים הארצית הנכונה לשעה זו - בכל רחבי הארץ • סעו בזהירות (אקטואליה)
יוון החליטה: כניסה לישראל ללא כל הגבלהיוון החליטה: כניסה לישראל ללא כל הגבלהקובי רוזן1
אחרי השלב הראשון, יוון הודיעה כי משבוע הבא היא מאפשרת כניסת תיירים ואנשי עסקים ישראלים לשטחה, ללא הגבלת יעדים, וזאת בכפוף לבדיקת קורונה 72 שעות לפני (אקטואלי)
יום בחווה הירושלמית • תיעוד מרהיב ומרתקיום בחווה הירושלמית • תיעוד מרהיב ומרתקכיכר השבת9
בחווה היושבת על הרכס האחרון המחבר את גוש עציון לירושלים, הוקמה חווה מרהיבה עם נוף מרהיב בסמוך למקום הרצח של אורי אנסבכר הי"ד ולזכרה • צפו בתיעוד (טיולים TV)
החרמוןלא תאמינו: מה ריגש את ראש ישיבת חברון?ישראל שפירא2
בימים אלו, אלפי בני הישיבות מטיילים לאורכה ולרוחבה של ארץ ישראל מלאים בחוויות רבות. כדי להבין את עומק היופי של ארץ ישראל, נחזור להתרגשותו של רבי יחזקאל סרנא (חדשות)
מדוע חסידים נכנסים עם בגדים לתוך המים?מדוע חסידים נכנסים עם בגדים לתוך המים?ישראל שפירא66
במהלך השנים בהם הוא מטייל עם ציבור יראי ה', מכל העדות, שם לב ישראל שפירא למנהג חסידים להיכנס לנחל, מעיין או ים - עם הבגדים, ויצא לבדוק את פשר ומקור המנהג (חסידים)
תיעוד הטיוליםלקול צלילי הפעמונים: תיעוד מרהיב מהצפוןכיכר השבת4
לאחר הטיול בצוק מנרה והנקרות, מוטי גרין יוצא לתעד את הצפון הפורח והמרהיב - לקול צלילי הפעמונים. גרין סייר במצפה נמרוד, עין מוקש ומרום הגולן •הצטרפו לטיול (תיירות)
אילוסטרציהמדריכי טיולים? המליצו על המסלול שלכםכיכר השבת
אם אתם מדריכי טיולים מקצועיים או סתם חובבי מסלולים מפרכים, אטרקציות ושאר פעילויות מעניינות, בואו והמליצו לגולשי 'כיכר השבת' על המסלול האטרטקיבי שלכם (חרדים)

עוד כתבות

טיולים

חדשות טיולים בכיכר השבת- רוצים לטייל בחופש הגדול? טיולים למשפחה, טיולי אתגר, טיולים מיוחדים, אטרקציות, אטרקציות לילדים, אטרקציות למשפחה, טיולים לחול המועד, טיולים כיכר השבת, האתר החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook