חרדת טיסה? מסלולי נחיתה כאלו לא ראיתםחרדת טיסה? חכו שתראו את מסלולי הנחיתה האלה
כ"ח בחשוון תשפב | 03.11.21
רבים סובלים מחרדת טיסה, אבל אם כבר חרדת טיסה - מצאנו לכם שני יעדים שאם תגיעו אליהם תאלצו לנחות עם טייסים מיומנים על מסלולי נחיתה קשים ומפחידים במיוחד (תיירות)
פורים בעליות לירושליםבגלל הקורונה: ירידה בממוצע הקילומטארז'איציק אברהם2
על פי נתוני הלמ"ס, בשל מגבלות הקורונה ב-2020 חלה ירידה משמעותית בקילומטראז' הארצי, שמסתכם ב-55 מיליארדי קילומטרים, ירידה של קרוב ל-13% מ-2019 (ארץ)
נתב"גמי נכנס: זאת התכנית לכניסת תיירי החוץאיציק אברהם3
ראש הממשלה, שר התיירות ושר הבריאות אישרו תכנית שתאפשר את כניסתם של תיירי חוץ בתנאים והגבלות, ולתת לשוק התיירות אפשרות לפרסנה גם לתיירים מהעולם (תיירות)
איטליה חושפת את חברת התעופה החדשהאיטליה חושפת את חברת התעופה החדשהאיציק אברהם
אחרי נפילת חברת התעופה הלאומית 'אליטליה' בעקבות משבר הקורונה, האיטלקים משיקים את חברת התעופה הלאומית ITA "נעבוד קודם עם חברות איטלקיות" (תיירות)
נתב"גמי יכנס - שבועיים לפתיחת ישראל לתייריםאיציק אברהם
בעוד כשבועיים ישראל תפתח את שעריה לתיירים מחוסנים מרחבי העולם. עם זאת, בשלב הנוכחי לא תאופשר כניסתם של כל התיירים מהעולם אלא רק ממדינות נבחרות (תיירות)
מטוס חברת אייר ניו זילנד בנמל התעופה הבינלאומי של אוקלנדחברת תעופה נוספת תחייב נוסעים להתחסןאיציק אברהם
חברת התעופה 'אייר ניו זילנד' מצטרפת אל חברת קוואנטס האוסטרלית - ותחייב את נוסעיה להציג תעודת התחסנות, ולא תאפשר טיסה עם בדיקה שלילית - למעט מנועי חיסון (תיירות)
החתימה על ההסכםהסכם בין אל-על ומרוקו; בדרך לקווים ישיריםאיציק אברהם4
אחרי החתימה על "הסכם אברהם" ההיסטורי, נציגי חברת 'אל-על' חתמו על הסכם עם נציגי חברת התעופה הלאומית במרוקו לקראת 3 טיסות ישירות מנתב"ג לרבאט (תיירות)
בין הזמנים, אילוסטרציהבין הזמנים בטוח: כך תמנעו אסונות בחופשהאיציק אברהם
לצערנו בשנים האחרונות אנו עדים ללא מעט אסונות בימי חופשה 'בין הזמנים'. בכדי שנשמור על החיים ונקיים את מצוות 'ונשמרתם', ריכזנו לכם את כל הדגשים אליהם צריך לשים לב (תיירות)
רוכבים על פיל בתאילנד"חיי אומללות" - החיה שלא כדאי לרכב עליהציקי ברנדוין1
בשנים האחרונות, מאז ענף תיירות החוץ התפתח, כמות התיירים המטיילים באסיה הולכת וגדלה. כעת מתברר שיש חיה פופולארית באיזור אסיה שממש לא כדאי לרכב עליה (תיירות)
נתב"גממחר: הסוף לרשימת המדינות האדומותציקי ברנדוין
הממשלה אישרה כי החל ממחר לא יהיו יותר מדינות אדומות ולא יהיה צורך יותר בוועדת החריגים. המשמעות: כל מי שהתחסן ב-3 מנות יוכל לטייל בכל מדינה ללא בידוד (תיירות)
טיול עם המשפחה בחול המועד - ובחינםטיול עם המשפחה בחול המועד - ובחינםציקי ברנדוין
לקראת חג הסוכות הקרב, 'כיכר' עם רשימת מקומות ברחבי הארץ בהם תוכלו לטייל וליהנות עם כל המשפחה בלי לקרוע את הכיס • וגם, רשימת אתרי תיירות עם סוכות כשרות (תיירות)
אוהד הנווד מציג: המסלולים השווים בצפוןאוהד הנווד מציג: המסלולים השווים בצפוןציקי ברנדוין2
אחרי שבפרק הקודם, אוהד הנווד - שטייל בלמעלה מ-40 מדינות, המליץ על המעיינות השווים בשומרון, לקראת סיום 'בין הזמנים' הוא מביא את ההמלצות הכי שוות בצפון הארץ (טיול)
שועל עם קופסת מיונז ואשפה שנאספההחרדים מלכלכים יותר? "כלל הציבור בארץ משאיר לכלוך"ישראל שפירא27
הסתה ברשת כנגד הציבור החרדי, בטענה שהוא מלכלך את הטבע ולא מנקה אחריו; ב'רשות הטבע והגנים' מבהירים כי תופעת השארת הלכלוך בטבע נוגעת לכלל הציבור בארץ • מיוחד (חרדים בארץ)
המעיין הקדושטיול לבין הזמנים: המעיין הקדוש - נחשףישראל שפירא11
לאחר שהבאנו את הפרטים כיצד דוד המלך ניצח את גוליית ואחיו, הגיע הזמן לחשוף את המעיין הקדוש - רק 10 דקות מביתר עילית, שבו חוסל אחיו של גוליית; תיעוד מיוחד (טיולים)
תל עזקאהנס בתל עזקה; כך דוד ניצח את גוליית ואחיוישראל שפירא1
בפרקים הקודמים ביקרנו ב'תל עזקה', בו אירע הקרב הראשון של דוד המלך עם משפחת גוליית; כך מביא ישראל שפירא את המעשה שחושף כיצד דוד ניצח את גוליית ואחיו (היסטוריה)
תל עזקאהנס ב'תל עזקה'; מי באמת הרג את גוליית?ישראל שפירא1
אנו עוסקים בנס המופלא ב'תל עזקה' בו דוד המלך הכניע את גוליית, אך בספר שמואל כתוב שאֶלְחָנָן בֶּן יַעְרֵי הכה בגוליית; נשאלת השאלה: מי הרג את גוליית - דוד או אלחנן? (היסטורי)
תל עזקאהנס: אבני ברית המילה שניצחו את גולייתישראל שפירא1
לפי המדרש חמשת האבנים שלקח דוד המלך כדי לזרוק על גוליית, הם אלו האבנים שבהם עשו ברית מילה, אבות האומה - וחמישתם נעשו אבן אחת; כך אירע הנס ב'תל עזקא' (טיולים)
הנוף ב'תל עזקה'טיול לבין הזמנים: הנס המופלא ב'תל עזקה'ישראל שפירא1
הנס המופלא ב'תל עזקה' בו דוד המלך הכניע את גוליית הינו נס גדול ומפליא. חז"ל מאריכים על האבן המופלאה של דוד שעשתה את דרכה בדיוק אל עיניו החשופות של גוליית (בארץ)
תל עזקהטיול לבין הזמנים: הנוף המרהיב ב'תל עזקה'ישראל שפירא1
אחד מהמקומות שנעשו בהם ניסים לאבותינו, הוא 'תל עזקה', המשקיף לנוף מרהיב; ישראל שפירא לוקח אותנו למקומות בהם דוד המלך הושיע את עם ישראל מידי פלישתים (היסטורי)
תל אפקבין הזמנים: מסלול הליכה במים - לזאטוטיםישראל שפירא3
ברוכים הבאים ל'גן עדן של הזאטוטים' – מסלול הליכה במים כולל מפלים - במרכז הארץ; הכניסה אמנם בתשלום אך היא חוסכת את כאב הראש של הנסיעה לצפון; כל הפרטים (טיולים)
אוהד הנווד מציג: מסלולים שווים בשומרוןאוהד הנווד מציג: מסלולים שווים בשומרוןציקי ברנדוין7
אחרי שאוהד נבון - 'אוהד הנווד', טייל בלמעלה מ-40 מדינות, משבר הקורונה גרם לו לטייל ברחבי ישראל. כעת, לכבוד 'בין הזמנים' - הוא חושף את המסלולים השווים בשומרון (תיירות)
גלריה מרעננת: 'בין הזמנים' במעיין הליפתאגלריה מרעננת: 'בין הזמנים' במעיין הליפתאצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
ימי 'בין הזמנים' מנוצלים על ידי מטיילים רבים - אבות וילדים, צעירים ירושלמים תוססים ואורחים מכל הארץ, לביקור במעיין הליפתא שבכניסה לירושלים • צפו בגלריה מרעננת (חרדים)
טיול לבין הזמנים: בואו לרחוץ ב'נחל תנינים'טיול לבין הזמנים: בואו לרחוץ ב'נחל תנינים'ישראל שפירא11
בשביל לטבול בנחל קריר ומפל סואן אין צורך לנסוע לרמת הגולן. ישראל שפירא לוקח אתכם שעה מבני ברק, בסמיכות למושב אביאל - שם תוכלו לטבול בנחל זורם ומפלון (תיירות)
האדמו"ר מגורבשל האסון, ב'גור' הודיעו: לא לצאת לטיוליםשימי שפר34
בעקבות אשפוזו במצב קשה של חסיד גור מארה"ב, יצאה היום הודעה מוקלטת לכלל החסידים, להימנע מלצאת לטיולים בחום השורר בחוץ, ואם כן יוצאים, יש הוראות מיוחדות מהרבי (חסידי)
טיולים. אילוסטרציהטיולים בבין הזמנים: גם מוסדות חינוך יאושרודוד הכהן
אחרי שרק אלו שהציגו סמל קייטנה יכלו לבקש אישורים ותיאום טיולים במשרד החינוך, אושר ביוזמת חבר הכנסת יעקב מרגי אף למוסדות חינוך להגיש בקשות. אלו הנימוקים (בין הזמנים)
תחנות המידע בכניסה למסלולי הטיולהמסלול הנכון להנאה! מטיילים בשמורות הטבעכיכר בשיתוף רט"ג1
נופים עוצרי נשימה, מסלולים מיוחדים, אתרי מורשת מרתקים... מה צריך יותר מזה? בבין הזמנים הקרוב מטיילים בגנים הלאומיים ושמורות הטבע ונהנים משלל חוויות טבע סוחפות ומרגשות (תיירות בארץ)

עוד כתבות

טיולים

חדשות טיולים בכיכר השבת- רוצים לטייל בחופש הגדול? טיולים למשפחה, טיולי אתגר, טיולים מיוחדים, אטרקציות, אטרקציות לילדים, אטרקציות למשפחה, טיולים לחול המועד, טיולים כיכר השבת, האתר החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook
הכי פופולריים