ישראל במלחמהישראל במלחמה
גם בישראל

וואטסאפ במהלך גאוני: בקרוב - הודעות "קוליות" בוידאו

 בקרוב ניתן יהיה לשלוח הודעה "קולית" שתשדר בעיגול קטן את הפנים של השולח | סמל המיקרופון המוכר יהפוך למצלמה | התכונה המפתיעה זמינה כבר עכשיו בישראל לבודקי 'בטא' (דיגיטל) 

ישראל גרינוולד | כיכר השבת |
שדרוג משמעותי. וואטסאפ (shutterstock)

אם טרם הצטרפתם לתוכנית בודקי ה'בטא' של וואטסאפ - עכשיו זה הזמן. חברת 'מטא' תשחרר בקרוב לכלל משתמשי אפליקציית וואטסאפ פיצ'ר חדש, במסגרתו ניתן יהיה לשלוח הודעות וידאו.

התכונה שזמינה כבר עכשיו לבודקי 'בטא', תאפשר למשתמשים לשלוח הודעות בסגנון דומה להודעות הקוליות המוכרות, רק שאת סמל המיקרופון ניתן יהיה להחליף בסמל של מצלמה.

וכך זה עובד: כדי לעבור ממצב הודעה קולית להודעת וידאו, יש ללחוץ לחיצה אחת על המיקרופון ואז יתחלף הסמל. בשלב הזה ייפתח בפני המשתמש עיגול קטן, המיועד לתמונת הפנים ובסיום ספירה לאחור של שלוש שניות יתחיל שידור הסרטון.

וככה זה נראה. הודעת וידאו (צילום מסך whatsapp)

ניתן להחזיק לחיצה ארוכה למעלה בדיוק כמו בהודעות קוליות על מנת לבצע צילום ברצף, ואף למחוק את ההודעה במקום לשלוח אותה.

במהלך ההסרטה אפשר להחליף למצלמה אחורית, הגם שעיקר השימוש מיועד בעיקר להקלטת הודעה, ולא לצילום סרטון שקיים גם ככה באפליקציה.

בשלב הזה, זמן ההודעה מוגבל לששים שניות ויתכן שבעתיד ניתן יהיה לשלוח הודעות וידאו ארוכות יותר.

אם החלטתם להצטרף להיות בודקי 'בטא', חשוב לזכור שייתכן והאפליקציה תפעל באופן שונה ויתכנו 'שגיאות', וזאת מכיוון ש'בטא' פירושו שהתכונות החדשות עדיין בבדיקה, והתוכנית מיועדת לכך שמשתמשים יוכלו לדווח על חסרונות או בעיות בתכונות החדשות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר