"יוצרים גבוה", הכנס ליוצרות חרדיות

אימג´ - המכללה החרדית לעיצוב, קרייאטיב ופרסום, משיקה את הכנס המקצועי למעצבות וגרפיקאיות. יום שני י"ד בתמוז (פרסום ושיווק)

אימג´, המכללה החרדית, מפיקה עבור מעצבות ובוגרות התמחויות הגרפיקה. כנס מקצועי, שייערך אי"ה ביום שני י"ד בתמוז (6.7.09) במרכז הקונגרסים "בנייני האומה" בירושלים, תחת הכותרת "יוצרים גבוה".

הכנס מיועד להקנות לגרפיקאיות אתגר חשיבתי, הזדמנות מיוחדת להיפגש, ללמוד, להחכים וליצור. במסגרת הכנס, תתקיימנה הרצאות בנושאים שונים הקשורים לעולם העיצוב, כמו"כ תיערך במסגרתו תחרות הקריאייטיב "כוחה של מילה".

ההרצאה הראשונה תימסר על ידי גב´ טל שכטמן, מנהלת מותג ´מולר´ בישראל, שתציג בין השאר, את התהליך המרתק של החדרת מותג "מולר" בישראל.

ההרצאה השנייה תאתגר את תאי המח האפלים ותניע את גלגלי החשיבה. היא תימסר על ידי מר עופר ענו, מנהל קריאייטיב ואיש פרסום ותיק עם ניסיון רב של טיפול בלקוחות גדולים במשק. ההרצאה תהיה תחת הכותרת ´חשיבה מחוץ לקופסא´.

מר חיים ולדמן, אומן הקומיקס והתלת-מימד, יוצר, כותב ומאייר הספר "מלכודת בחלל", ימסור הרצאה בנושא ה"קומיקס ככלי אדיר להעברת מסרים", יצירה בעין יהודית, תכנון והעברת מסר בצורה ישירה ועקיפה, טכניקות תלת מימד ועוד.

במסגרת הכנס תיערך תחרות קריאייטיב. הגרפיקאיות והמעצבות תדרשנה לעצב כרזה פרסומית בנושא שמירת הלשון תחת הכותרת: "כוחה של מילה".

אם את עוסקת בתחום ומתכוונת להשתתף בתחרות, עלייך לשלוח ל"מכללת אימאג´" את הצעתך. שלשת המודעות שתזכנה במקום הראשון, תזכנה את היוצרות בפרסים יקרי ערך, ההכרזה על הזוכות תתבצע בסיום הערב.

הכניסה לכנס המקצועי מותנית ברישום מראש במשרדי מכללת אימג´ בירושלים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר