חילונים מפגינים נגד תוצאות הבחירות, בשבוע שעברבחירות חוזרות בבית שמש? חוטובלי בעד
כ"ד בחשוון תשעד | 28.10.13
ח"כ ציפי חוטובלי קוראת גם היא לבחון קיום בחירות חוזרות בבית שמש, זאת לאור הטענות כי זוייפו התוצאות בעיר. חוטובלי ביקשה: "למגר את הפגיעה החמורה בטוהר הבחירות" (מקומי)
למה הערבים החרימו את הבחירות?למה הערבים החרימו את הבחירות?קובי רוזן4
ערביי מזרח ירושלים לא נטלו חלק בהמוניהם בבחירות למועצת וראשות העיר. זאת בעקבות איסורים שהטילו המנהיגים הדתיים. אחד מהם נימק: "סוג של מחאה על הכיבוש" (כיכר העיר)
חילונים בבית שמש: הבחירות זוייפוחילונים בבית שמש: הבחירות זוייפוניסים פרץ18
לא יודעים להפסיד בכבוד? מאות חילונים לקחו חלק בהפגנה נגד בחירתו של ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול לקדנציה שנייה. התושבים טענו לזיוף, וקראו לבחירות חוזרות (כיכר העיר)
אביגדור ליברמן לאחר הכישלוןליברמן: "ברקת מכר את י-ם לחרדים"יוני גבאי44
ח"כ אביגדור ליברמן התייחס לפרסום לפיו ניר ברקת רקם הסכם עם חיים אפשטיין בכדי לזכות בראשות עיריית ירושלים, ועקץ: "עכשיו מגלים מי באמת מכר את ירושלים לחרדים" (חדשות)
שמואל חיים פפנהייםפפנהיים מאוכזב: עוזב את בית שמשיוסי נכטיגל60
איש העדה החרדית שמואל חיים פפנהיים, אמר כי ברצונו לעזוב את בית שמש בעקבות נצחונו של משה אבוטבול: "אין תקנה לעיר הזאת תחת שלטונו, אני מתכונן לעזוב את העיר" (חרדים)
תושבי ביתר הביעו אמון בראש העירתושבי ביתר הביעו אמון בראש העירכיכר השבת29
ראש העיר הנבחר בעיר ביתר עילית, מאיר רובינשטיין: "תושבי העיר הוכיחו שוב כי הם מצייתים למרנן ורבנן גדולי ומאורי הדור. נמשיך במחויבותנו לעיר ולתושבים היקרים" (מקומי)
אבוטבול: תודה לגדולי ישראל שתמכואבוטבול: תודה לגדולי ישראל שתמכוקובי רוזן17
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, כבש את ראשות העיר בשנית, וניצח בפער ניכר את אלי כהן - המועמד החילוני. בנאום הניצחון, בחר משה אבוטבול להודות לגדולי ישראל (מקומי)
חלק מחברי הסיעה ממתינים לתוצאותתל אביב: בגוש החרדי-דתי מרוציםכיכר השבת6
בניגוד לתרחישים שונים שהועלו בישיבות מטה הבחירות ועל אף אחוז ההצבעה הנמוך, המפלגות הדתיות והחרדיות הצליחו לשמור על כוחן: "מדובר בהצלחה גדולה" (חדשות,מקומי)
לאחר ניצחונו: ברקת התפלל בכותללאחר ניצחונו: ברקת התפלל בכותלצילום: פלאש 904
לאחר הניצחון בבחירות לראשות העיר ירושלים, הגיע ניר ברקת לרחבת הכותל המערבי, בכדי להודות על ניצחונו. ברקת הודה למצביעיו, ואמר כי "יידבר עם כולם" • צפו בתיעוד (כיכר העיר)
נאום הניצחון של שרוליק פרוש • צפונאום הניצחון של שרוליק פרוש • צפושאול כהנא57
מאות פעילים התכנסו לחגיגת הניצחון בבחירתו של שרוליק פרוש לראשות העיר אלעד ושמעו את נאום הניצחון בו הבטיח כי "אלעד של מחר לא תהיה אלעד של אתמול" • צפו (אקטואליה)
הרשות ניתנה: התוצאות ברחבי הארץהרשות ניתנה: התוצאות ברחבי הארץישי כהן4
הציבור בחר: מאות אלפים יצאו אתמול אל הקלפיות בעשרות ישובים כדי לבחור את נציגיהם. אתר "כיכר השבת" מגיש את תוצאות הבחירות בערים וברשויות המרכזיות (בארץ)
נאום ההפסד של קריספל • צפונאום ההפסד של קריספל • צפוישי כהן25
מאות פעילי ש"ס התאספו במטה המפלגה באלעד, ושמעו את מועמדם שנכשל צוריאל קריספל, נושא את נאום ההפסד בו הבטיח להמשיך לשרת את הציבור • צפו בנאום (בארץ)
ניצח. משה אבוטבולבית שמש: משה אבוטבול ניצחיוסי נכטיגל8
לאחר מאבק סוער בין החרדים לחילונים, ניצח משה אבוטבול, מועמד הציבור החרדי, ונבחר לכהונה שניה לראשות העיר בית שמש עם כ-52% לעומת אלי כהן שקיבל 46% (חדשות)
ליאון הפסיד ואיחל: "בהצלחה לי-ם"ליאון הפסיד ואיחל: "בהצלחה לי-ם"צילום: שלומי כהן9
לאחר שלושה חודשים של קמפיין, הפסיד רואה החשבון מגבעתיים את תפקיד ראש העיר בי-ם. בנאום ההפסד שלו, איחל ליאון בהצלחה לעיר, והודה לאנשיו על התמיכה • וידאו (כיכר העיר)
השניות שאחרי: פרוש זוכה לחיבוקיםהשניות שאחרי: פרוש זוכה לחיבוקיםישראל כהן11
נצחון פרוש באלעד: שניות לאחר ההודעה על נצחונו, התחבק ישראל פרוש, ראש העיר אלעד הנבחר על ידי פעיליו ותומכיו, שפרצו בשירה וריקודים • כתב כיכר השבת תיעד (וידאו,מקומי)
ניצחון לישראל פרוש באלעדניצחון לישראל פרוש באלעדישי כהן174
מהפך: לראשונה מאז הקמת העיר אלעד, נבחר ראש עיר אשכנזי לראשות העיר • בפער של מאות קולות, ניצח ישראל פרוש את צוריאל קריספל - מועמד ש"ס בעיר (חדשות מקומיות)
מי ינצח את המאבק, אריה דרעי ומאיר פרושאלעד: כל נתוני האמת מהקלפיותישי כהן42
ספירת הקולות בעיר אלעד בעיצומה והקרב בין צוריאל קריספל לישראל פרוש לקראת הכרעה. אתר "כיכר השבת" עם כל נתוני האמת מהקלפיות בעיר, וגם: גלריה מתעדכנת (בארץ)
ליל ספירת הקולות: שלב אחר שלבליל ספירת הקולות: שלב אחר שלבכיכר השבת33
בשעה 22:00 נסגרו 8,771 קלפיות ההצבעה ברחבי הארץ ומלאכת ספירת הקולות החלה עד להכרזה על ניצחון המתמודדים ברשויות • שלב אחר שלב. הדיווחים מכל הזירות (כיכר העיר)
מצביע בירושלים, הבוקראחוז הצבעה נמוך: 42.63% בלבדישי כהן18
אחוז ההצבעה בבחירות לרשויות המקומיות, נכון לשעות הערב נמוך ובכל הארץ עומד על 42.63% בלבד. בירושלים 32% הצביעו, באלעד - 79% ובבית שמש - 60.94% (כיכר העיר)
ברקת וליאון, היוםי-ם: אחוז הצבעה נמוך אצל החילוניםיוני גבאי8
המתח בבירה ירושלים שבר שיאים בשעות האחרונות בעקבות אחוז ההצבעה הנמוך בקרב הציבור החילוני בעיר. בשעה 21:00 עמד אחוז ההצבעה על 32 אחוזים בלבד (כיכר העיר)

כיכר העיר

כיכר העיר- סיקור ממרכזי הערים החרדיות. הזירה המקומית של כיכר השבת, חדשות חמות, עדכונים ואירועים על חרדים בבני ברק, ירושלים, אלעד, מודיעין עילית, ביתר ועוד.

כיכר facebook
ישראל כהן
ישראל כהן
מתחדש המתח בין גור ושלומי אמונים
י"ח באלול תשעג7
אבי בלום
אבי בלום
על שולחן הקצבים
ט"ו באלול תשעג40
סיון רהב-מאיר
סיון רהב-מאיר
שאלת ירושלים
י"ב באלול תשעג8