אאא

תלמיד הישיבה שנדקר בתחילת השבוע בישיבת "כנסת הגדולה" במודיעין עילית ומצבו הוגדר קשה שוחרר אמש (חמישי) מבית החולים וחזר לישיבתו במודיעין עילית, זאת פחות משבוע לאחר הדקירה שהחרידה את הישיבה.

אתמול בשעות הערב הגיע הבחור תלמיד ועד ב' לישיבה והתקבל על ידי חבריו בצורה הראויה והמכובדת זאת בשל חולשתו הרבה לאחר המקרה המצער.

הבוקר (שישי) בירך בשם ומלכות בנוכחות רבים מחבריו:"ברוך שעשה לי נס במקום הזה". לדבריו חבריו, מדובר בנס של ממש, זאת לאחר שברגעים הראשונים שלאחר הדקירה מצבו הוגדר קשה מאוד.

בתוך כך, השופט הורה אתמול (חמישי) למשטרה לסיים את החקירה עד ליום ראשון כמו כן הורה, לבקשת פרקליטו של החשוד, עורך הדין בן מעוז, כי הדוקר ישלח לבדיקה נפשית.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ל"כיכר השבת" נודע כי המשטרה מייחסת לדוקר עבירה של ניסיון רצח לאחר שדקר 3 פעמים את חברו, אך בדיון בבית המשפט לא ידעה להגיד מה המניע לדקירה, זאת מאחר והבחור נחקר עד כה רק פעם אחת בשל מצבו הנפשי.

כזכור, ביום ראשון, נטל החשוד סכין ששייך לישיבה ודקר את חברו 3 דקירות ולאחר מכן נמלט לאחד החדרים בפנימיה.

תלמיד ישיבה שהגיע ראשון לזירה, תיאר ל"כיכר השבת" את שהתרחש בזירה: "שמעתי צעקות שבחור התעלף, רצתי אל המקום כדי להגיש עזרה, וראיתי את חבר שלי כשהוא שרוע על הרצפה, מדמם, ברחבה שבתוך הישיבה. ניגשתי אליו, ומיד הבנתי שכמובן לא מדובר בהתעלפות, אלא במקרה חמור הרבה יותר. בחורים שעמדו הסמוך הזעיקו מיד אמבולנס. אחרי שהורידו ממנו את החולצה, הבינו כולם שמדובר שזו לא דקירה עם איזה עט, אלא דקירה עם השלכות חמורות". סיפר הבחור.