אאא

ילדה חרדית, הולכת רגל כבת חמש, נפגעה מרכב ברחוב רש"י בירושלים בעת שרכבה על קורקינט, היא נגררה כמה מטרים על ידי הרכב ומצבה הוגדר אנוש. לאחר מכן נקבע מותה בבית החולים שערי צדק

מבית החולים נמסר, "למרכז הטראומה פונתה נפגעת ת.ד. בת 4 עם פציעת ראש אנושה תוך פעולות החייאה שנמשכו בבית החולים . הילדה לא שרדה את הפציעה האנושה ובבית נחולים נקבע מותה תנחומינו למשפחה".

צוות אמבולנס של איחוד הצלה בסיוע חובשים באיחוד הצלה סניף ירושלים ביצעו פעולות החייאה על הילדה.

משה הראל חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "הייתי תוך כדי ההכנות לשבת במרחק של מספר מטרים מהמקום ושמעתי צעקות הצילו. תוך מספר שניות הגעתי לזירה ונתקלתי בילדה כבת חמש שסובלת מפגיעת ראש קשה וללא הכרה. ביקשתי ממוקד איחוד הצלה להזניק למקום ניידת טיפול נמרץ וחובשים נוספים והתחלתי בביצוע פעולות החייאה. לאחר מכן הילדה פונתה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבה מוגדר אנוש"..

נחום ברנשטיין ראש סניף ציון של איחוד הצלה מחוז ירושלים סיפר: "יחד עם צוות אמבולנס של איחוד הצלה וחובשים נוספים ששהו בסמיכות למקום ביצענו החייאה בזירת התאונה על הילדה שסבלה מפגיעה רב מערכתית וללא דופק ונשימה כתוצאה מפגיעת רכב. לאחר מכן היא פונתה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבה מוגדר אנוש".

מהמשטרה נמסר כי "לפני זמן קצר, התקבל דיווח במוקד המשטרה על תאונת דרכים, ברחוב רש״י בירושלים, בין רכב להולכת רגל כבת 4 שנפצעה אנושות (עפ״י גורמי רפואה) ופונתה ע״י מד״א לבית החולים. שוטרים נמצאים במקום. נהג הרכב מעוכב במקום. המשטרה פתחה בחקירה".