אאא

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסר לפני זמן קצר (חמישי) הצהרה מיוחדת, בה הגיב להחלטה הדרמטית של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט להגיש נגדו כתב אישום חמור בעבירות שחיתות, בשלוש פרשיות שונות.

בדבריו אמר בין היתר נתניהו: "השמאל מבין שעם כאלו הישגים הם לא ינצחו אותי בקלפי, הם הפעילו מכבש לחצים בלתי רגילים על היועמ"ש להגיש כתב אישום למרות שאין כלום, כדי להשפיע על הבחירות ולהמליך את מפלגת השמאל של גנץ-לפיד".

"כל זה נעשה בעיתוי שערורייתי, שנועד להפיל את הימין ולהפיל את השמאל לשלטון, וזו המטרה - להציף את הציבור בעלילות מגוחכות ומרושעות כלפי".

רוה"מ הוסיף: "אפריך בהמשך את כל העלילות מהתחלה ועד הסוף, אבל אסור שהדבר הזה ישפיע בקלפי, אפילו על מעטים, וכך השמאל יעלה".

"התקשורת עכשיו בשידורים מיוחדים, מקיימים חגיגות באולפנים", המשיך ראש הממשלה והפנה את האש כלפי כלי התקשורת השנואים על ציבור בוחריו.

"אני חייב לומר משהו שעוד לא אמרתי: במסע הציד נגדי לא בחלו בשום אמצעי, שפכו ועדיין שופכים את דמה של רעייתי", נחנק קולו של ראש הממשלה, "רודפים את בני, העבירו את משפחתי במשך 3 שנים שבעה מדורי גיהנם".

לדברי נתניהו, "לא יישאר זכר לטענות נגדי בפייק 1000, פייק 2000 ופייק 4000. בתיק 4000", פירט ראש הממשלה, "לקחו שיחה שלי להגן על הבן שלי מעלילת דם, והופכים את זה לכתב אישום"

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"מי האדם הראשון בהיסטוריה שמאשימים אותו בשוחד על סיקור חיובי? אני, בנימין נתניהו".

"אם סיקור חיובי זה שוחד, איך בתיק 1000 אפילו לא חקרו את יאיר לפיד שנפגש בחשאי עם נוני מוזס ובתמורה זכה לליטופים מידיעות אחרונות?".

"בתיק 1000 - מנפחים את כל עלות השמפניות והסיגרים שמילצ'ן רכש לכל החברים, ומפילים אותה עלי".

"אני מתכוון לשרת את עם ישראל עוד שנים רבות. זה לא תלוי באולפנים או בפרשנים, אלא רק בכם", סיים נתניהו את דבריו בדרמטיות.