אאא

במפגש שהיה היום (רביעי), בין המועמד עו"ד איתמר גביר לבין פעילים חרדים, עלה נושא הטיפול ברדיפת החרדים על ידי המדינה ובמיוחד על ידי המשטרה.

״אסור לכם לשכוח״, אמר להם בן גביר, ״שבמהלך כל השנים האחרונות עזרתי בהמון המון תיקים של חרדים ועמדתי לצידם יד ביד. אני הייתי זה שנלחמתי בעד העצורים של ההפגנות, כאשר הרגשתי וידעתי שנעשתה להם עוולה אך ורק בגלל שהם חרדים והם מיעוט. אני הייתי זה שהוצאתי פיצויים בשווי מאות אלפי שקלים משוטרים שהיכו חרדים בהפגנות, וצעקתי אז שהגיע הזמן ששוטרי ישראל יבינו שדמם של החרדים אינו הפקר, ומי שיפגע וישתולל יישא בתוצאות".

"זה התפרסם בזמנו בכל האתרים. לא פעם ולא פעמיים זיכיתי חרדים מעלילות שווא שהמשטרה העלילה עליהם, והבאתי הצלחה של מאה אחוז בתיקים שהובלתי בשבילם. כי צריך לזכור דבר אחד: יש פה מלחמה תרבותית ברורה על צביון המדינה. ובעניין הזה, כמו בעניינים אחרים, אנחנו חושבים באותו ראש ופועלים רבות למען העזרה לציבור החרדי", הצהיר בן גביר.

״הגיע הזמן ללמד את הבג״ץ ואת המשטרה שהם לא הבעלי בתים פה והם לא יכולים לעשות מה שבא להם על חשבון הציבור. בדיוק בשביל זה אני פה. הוכחתי הצלחה ברורה מחוץ לכנסת, מול המשטרה ומול הבג״ץ, וכל שכן בעזרת ד׳ בתוך הכנסת, נוביל מהפכה גדולה ונחזיר את הכח מהאליטה אל העם. כי העם מחליט פה, ולא קומץ קטן שהשתלט עלינו בלי שבחרנו בהם״, סיים בן גביר את דבריו.