אאא

אחת הקהילות המעורות יותר בנעשה בשטח הצליחה לרתום את חברת הביטוח 'גפן דיגיטל' מבית 'גפן בסד' למהלך ראשון מסוגו בו כל משפחה תוכל להצטרף בעלות מינמלית לביטוח רפואי לצורך כיסוי עליות במקרים של פקו"נ.

צעד זה בא עקב ריבוי מקרים של מגביות וקרנות שנועדו להיות למשענת ומשענה למשפחות שנקלעו למצבים לא נעימים, ולעיתים אף קריטיים, בהם הוצרכו לקבל החלטות מהירות על ביצוע פעולות רפואיות יקרות שאינן מכוסות בסל הבריאות.

במכתב שהוציאה 'אגודת חסידי חבד' נכתב כדלהלן:

"מאחר ומופצות לעיתים קרובות פניות, להירתם לסייע במימון הוצאות רפואיות למשפחות מאנ"ש. חייב הדבר את אגודת חסידי חב"ד לתת מענה מקצועי ורוחבי שיאפשר במקרי הצורך, לקבל כיסוי ביטוחי להוצאות שאינם בסל התרופות.

 צוות שבדק לעומק את הנושא, גילה, שאמנם הרפואה בארץ נחשבת למתקדמת מאוד, אך למצער אין בידה לעמוד בצרכים הגוברים והולכים של הציבור בארץ, ונכון להיום, ממוצע הזמן לקבלת טיפולים רפואיים - מקצועיים עומד על כשלושה חודשים קדימה. עובדה היוצרת מצוקה גדולה!

 זו גם הסיבה, שלעיתים קרובות מתפרסמות קריאות מצד משפחות מאנ"ש לעזרה כספית דחופה, בכדי לבצע טיפולים רפואיים פרטיים דחופים.

 צוות מטעם אגודת חסידי חב"ד, בדק ובחן את המענה של חברות הביטוח לכיסוי להוצאות הרפואיות במידת הצורך. ובעבודה מאומצת הצליחו להביא פתרון ובשורה חשובה לכלל משפחות אנ"ש חסידי חב"ד באה"ק.

 במהלך חסר תקדים, תאגיד הביטוח 'גפן בסד' הצליח לצרף את משפחת אנ"ש חסידי חב"ד באה"ק להסדר הוועדים הגדולים במשק בישראל ולקבל את אישור משרד האוצר לפוליסת בריאות קולקטיבית לכלל אנ"ש חסידי חב"ד באה"ק. בעלות ממוצעת ונמוכה מאד לכל למשפחה ולהביא לכך שיהיה כיסוי ביטוחי להוצאות רפואיות למקרים קשים ל"ע.

 אלפי משפחות כבר הצטרפו לביטוח הקולקטיבי של אנ"ש חסידי חב"ד, ואנו קוראים בזאת לכל משפחות אנ''ש באה''ק, להצטרף לפוליסת הביטוח החזקה והאיתנה שתיתן מענה מהיר ומוגנות כלכלית בעת הצורך ולמנוע בצורך של גיוסים ומגביות ה''י"


פנינו לסמנכ"ל מכירות ושיווק של  'גפן דיגיטל' מבית 'גפן בסד' מר יוסף שמעון על מנת לשמוע ממנו על המהלך כיצד קרם עור וגידים:

 "הסוד פה הוא פשוט מאוד, ברגע שקהילה גדולה מתאגדת ויוצאת כגוש אחד וככוח צרכני מאוחד, חברות הביטוח באות לקראתן כמובן בגיבוי המקצועי והנסיון של 'גפן בסד' שצברה נסיון רב בעבודה מול הקהלים של אנ"ש.

אני מניח שזו רק הסנונית הראשונה וקהילות רבות נוספות יבינו שמחובתן הציבורית לצאת למהלך דומה לרווחת בני הקהילה"

מר יוסף שמעון מסכם:

 'גפן דיגיטל' מבית 'גפן בסד' הינה חברה איכותית, אמינה ומקצועית, שמכירה היטב את צרכי הקהילה החרדית ומתחייבת לשמור ולהגן על פרטיות המבוטח ולנהוג בהגינות ובכבוד בכל אחד ואחת.

 'גפן דיגיטל' מבית 'גפן בסד' עוסקת גם בתחומי ביטוח משלימים (נסיעות לחו"ל, רכב, דירות וכ') והיא בעלת הסכמים לביטוחי החיים למשכנתא וניתן לקבל אצלינו הצעות מחיר בעלות נמוכה משמעותית, מביטוחים דומים שיש לכם"

'כיכר השבת' כשירות לגולשיו מאפשר לכל החפץ לקבל פרטים ומידע להשאיר כאן את פרטיו: