אאא

לעיתים קרובות, הבעיות הקטנות ולכאורה מטופשות שצצות לנו במטבח, הן המשמעותיות ביותר. לדוגמא, אי יכולת לחמם במיקרוגל שתי קערות פסטה במקביל, לא משנה כמה תדחסו ותארגנו אותן מחדש.

בוודאי, יש אישיוז גדולים בהרבה לטפל בהם במטבח (אנחנו מסתכלים עליך, הר של מיכלי אחסון שאיננו בטוחים אם אי פעם נצליח לארגן), אבל אם תינתן לנו האפשרות, נשמח לקבל פתרון לבעית המיקרוגל שלנו.

אתר המדיה החברתית, "רדיט", פשוט העניקה לנו את הטיפ הפשוט ביותר להכפלת הקיבולת הפנימית של המיקרוגל, בעת חימום שתי קערות בבת אחת. ברצינות, זה כל כך קל שתתהו מדוע מעולם לא ניסיתם זאת עד כה. שימו לב, זה הולך ככה:

פשוט הכניסו קערה אחת לתוך המיקרוגל שלכם ואז הניחו לידה ספל קפה הבטוח לשימוש במיקרוגל, הפוך על פניו. את הקערה השניה ערמו על גבי הספל. הספל משמש למעשה כ"מדף" לקערה השניה שלכם ומאפשר לה לתפוס את החלל הפנימי שמעל הקערה הראשונה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אין עוד צורך לחכות דקה אחר דקה כדי להיות מסוגלים לחמם את קערת שיבולת השועל השניה, כשאתם בלחץ ההתארגנות לבית הספר בבוקר. והכי חשוב - לא עוד מנה ראשונה של מרק מתקררת בזמן שהשניה מסיימת להתחמם.

כמה טיפים מהירים שכדאי לזכור לפני שתנסו את הטריק הזה. ראשית, גודל הספל - וכמובן הקערות - באמת משנה. בסיס הספל שלכם צריך להתאים ולהשתלב עם בסיס הקערה בכדי שהם יתאימו וגם ישתלבו יחדיו. הקפידו לוודא שהקערה יושבת בצורה בטוחה על גבי הספל, לפני שתזיזו אותם. כאמור, עליכם להיות בטוחים כי כל מוצר שנכנס למיקרוגל בטוח לשימוש במיקרוגל לפני שאתם מחממים אותו.

אלטרנטיבה נוספת: אם המיקרוגל שלכם ישן, כדאי שתשקלו לרכוש מודל חדש יותר. מיקרוגלים מודרניים מעוצבים טובים יותר בייעול יכולת הפנים שלהם, מבלי להשתלט על כל שטח השיש שלכם. הטריק הזה יעשה לכם פלאים בינתיים.

והנה, יש לכם את זה! הבעיה נפתרה. הר של מיכלי אחסון, אנחנו באים לטפל בך עכשיו.

Need to heat up two bowls in a microwave? from r/lifehacks