אאא

המגבית המיוחדת נערכת תחת הכותרת "בשבילם", ובמהלכה מתבקש הציבור הרחב להתגייס לטובת ארגון החסד 'בלב אחד' שיצא כעת בפרוייקט הקמה של רשת מרכזי יום ומשחקיות מפוארות שישמשו את הילדים המיוחדים ויעניקו להורים שעות של חסד במהלך היום, שבהן יוכלו לטפל בשאר בני המשפחה ולהכניס אווירה רגועה לבית. 

במענה לשאלת הרב ישראל מאיר דרוק מרבני ארגון החסד 'בלב אחד' אמר מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א כי מי שיסייע למגבית ויקח על עצמו השתתפות בהקמת רשת מרכזי היום לטובת הילדים המיוחדים יזכה באריכות ימים.

 ארגון החסד 'בלב אחד' שלקח על עצמו את נושא הטיפול בילדים מיוחדים והתמיכה בבני משפחותיהם, מכיר מקרוב את ההתמודדות של ההורים ויצא בפרויקט הקמה של רשת מרכזי יום ומשחקיות מפוארות שישמשו את הילדים המיוחדים ויעניקו להורים שעות של חסד במהלך היום, שבהן יוכלו לטפל בשאר בני המשפחה ולהכניס אווירה רגועה לבית.

כדי להקים ולהפעיל בקרוב את מרכזי היום, שיהיו מצוידים ומאובזרים ברמה הכי גבוהה שיש, הכריזו בארגון על קמפיין גיוס שנועד לאפשר לציבור הרחב לתמוך באותם ילדים ובני משפחותיהם, ולהעניק להם כוחות להתמודדות עם האתגר המיוחד שלהם.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

 בארגון מתכוונים לגייס סכום כסף מכובד שיספיק להקמה ותפעול ראשוני של המרכזים, בסיוע גבירים נדיבים מחו"ל שהתחייבו להצמיד את תרומתם לסכום הכסף שייאסף מהציבור.

הילדים, ההורים, בני המשפחות והמתנדבים בארגון קוראים לקהל הרחב לפתוח את הלב, לסייע להורים שסוחבים על העול הכלכלי האדים של גידול ילדים מיוחדים זאת לצד המעמסה הנפשית הלא פשוטה.

 אנא, עזרו לארגון 'בלב אחד' לעזור להורים ולבני המשפחות של הילדים המיוחדים. 

כנסו לכאן ופתחו את הלב>>