אאא

בהודעה משותפת הערב (ראשון) של ראש העיר ביתר עילית מאיר רובינשטיין והאלוף במיל׳ יוסי בכר, הם הנחו את התושבים בהוראות החדשות והמחמירות, שנועדו להגן על התושבים בעצם מהוות סגר מרצון.

ואלו ההחלטות שקיבלו בעירייה

• לא תתקיים השנה הגעלת כלים במרחב הציבורי. ניתן לבצע הגעלת כלים בבית, על פי הוראות ההלכה.

• יודגש: בני משפחתם של החולים צריכים להיות בבידוד מוחלט ובשום אופן לא לצאת מן הבית. צוותי הרווחה בעירייה פועלים לסייע למשפחות אלו, כדי שלא יצטרכו לצאת מהבתים. כל אדם שחש תסמינים, כמו גם, בני משפחות של חולים מאומתים - עליהם להתקשר באופן מיידי למד"א ולהיבדק.

ליל הסדר: כל משפחה יושבת סביב שולחן הסדר רק עם בני הבית שמתגוררים כל השנה בתוך הבית. על פי ההנחיות, החל מהיום, תתאפשר כניסה לעיר אך ורק לתושבי העיר בלבד.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

• למניעת התקהלויות, סניפי 'חסד לאלפים' ו'יש חסד' וחלק מסניפי 'שפע ברכת ה'' - פתוחים לשירותכם עשרים וארבע שעות. סניף רמי לוי פעיל עד 12 בלילה.

רה״ע מאיר רובינשטיין אמר: "לצורך סיוע לעירנו מול הרשויות השונות שלא עומדות בקצב, ביקשתי למנות את האלוף במיל' מר יוסי בכר שיסייע לנו מול הרשויות לטובת התושבים".

"אני מתחנן בפניכם. בימים האחרונים מתקיימות הלוויות בארצנו הקדושה. אנא, שמרו על ההנחיות לחומרא והצילו את חייכם ואת הקרובים אליכם. בברכת 'חזקו ויאמץ לבבכם'". הוסיף ראש העיר.