אאא

יצירות אמנות ותמונות משפחתיות מביאות כל כך הרבה אנרגיה טובה לחדר. אבל המעבר מקיר ריק לקיר מלא יכול להפחיד - אפילו את המעצב המנוסה ביותר. אם אתם רוצים לאצור תמהיל שיאפיין את הסגנון שלכם או שאתם אספנים מושבעים שפשוט צריכים דחיפה כדי סוף סוף לאכלס את הכותל החשוף הגדול ההוא בסלון, הנה מדריך ליצירת קיר גלריה מושלם:

1.  הניחו את התמונות על מדף

אם אתם אוהבים לגוון וקולקציית התמונות שלכם מתרחבת באופן תדיר, מדף רדוד יאפשר לכם לארגן מחדש את התצוגה במהירות הבזק (בלי להשאיר חורים בקיר).

טיפים:

הגדירו לוח צבעים שיקשר בין החלקים השונים שמרכיבים את אוסף האמנות והמסגרות שלכם, בלי להתייחס למהות התמונות או לחומרים שמהן הן עשויות.

התקינו שני מדפים בלבד. כמות גדולה יותר תהיה טו מאץ'.

מרכז הקומפוזיציה צריך להיות בגובה העיניים.

2. סדרו את התמונות באופן אקלקטי  

הסוד לקיר גלריה מגובש הוא סבלנות ומיקוד. התחילו בתליית פיס בסיסי והמשיכו בעקבותיו הלאה במשך הזמן. הקפידו על התאמה בין היצירות השונות, בהתאם לעיקרון אחד לפחות (סט הצבעים, חומר המסגרת, סגנון האמנות).

טיפים:

כוונו את האור על יצירה שאתם אוהבים במיוחד או בעלת משמעות עבורכם בעזרת פמוט קיר.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הוסיפו אלמנטים מעוגלים וחפצים מפוסלים כדי להעניק עוד ממד למבחר התמונות.

חפשו מסגרות באיכות גבוהה. אם האמנות הייתה מספיק מיוחדת כדי שמישהו ימסגר אותה כמו שצריך, כדאי להעיף עליה מבט.

3. תשבץ תמונות משפחתיות

תנו לתמונות (ולאנשים!) עם משמעות עבורכם מקום מיוחד בבית, על ידי ארגונם באופן בהיר - קיבוץ של תצלומים קטנים יותר יוצר אוסף אינטימי שמזמין את האורחים להיכנס להציץ מקרוב.

טיפים:

כדי לאחד את האוסף שלכם, המירו תמונות לשחור לבן והשתמשו במסגרות זהות.

מתווה מרובע ממלא את הקיר בלי להראות עמוס מדי.

אם אתם תולים תמונה מעל רהיט - בין אם זה ספה או מזנון - היא צריכה צריך להיות ממוקמת במרכז רוחב הרהיט וקצה המסגרת מונח לפחות עשרה סנטימטרים מעליו.